Sari la conținut

Targu Mures. Vitezana Rosie. Mortal.


Lt. Navarro
 Share

Postări Recomandate

Acum cateva minute la "crimele de la ora 5" pe proTv.

Un accident cu un motor rosu de viteza - mortal. :(

Motocicleta vs conserva. :(

(hai ca am ajuns si eu sa postez fara sa stiu prea multe, dar asta e pe bune).

Cine stie ceva?

 

PS: Au mai zis ca "era un maestru intr-ale mersului pe 2 roti" (citat aproximativ).

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Banuiesc ca e vorba de CJ, pt ca la sfarsitul reportajului, in studio asta scria pe panoul din spatele prezentatorului. Nu stiu ce motor era... doar imaginea rezervorului mi-a ramas in minte... nu stiu cum sa-l descriu. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul este din Targu Mures iar accidentul s-a petrecut tot acolo. In studio scria Cluj pentru ca l-a materialul a intrat in calupul de stiri din Transilvania, prezentat din studioul de la Cluj.

 

MOTOCICLIST-DECES / Motociclist cunoscut, mort după ce a intrat cu vehiculul într-o maÂşină

TĂRGU MUREÂŞ, 7 sep (MEDIAFAX) - Un cunoscut motociclist târgumureÂşean, în vârstă de 54 de ani, a murit, joi după-amiază, după ce a intrat cu vehiculul direct într-o maÂşină, transmite corespondentul MEDIAFAX.

 Motociclistul se îndrepta către ieÂşirea din oraÂş, pe strada Gheorghe Doja, Âşi a intrat în plin într-o maÂşină care aÂştepta să treacă pe altă bandă de mers. În urma impactului, motociclistul a murit pe loc, suferind mai multe traume la cap.

“Am ajuns foarte repede la fața locului, dar victima era deja decedată. Aceasta a suferit mai multe traume la cap”, a declarat doctorul Mariana Salanța, de la SMURD MureÂş.

Martorii oculari spun că motociclistul avea peste 100 de kilometri la oră Âşi mergea pe o singură roată, iar ºoferul Daciei în care acesta a intrat afirmă că nu a putut face nimic pentru a evita accidentul deoarece l-a observat doar în momentul impactului.

Editat de mateo45us
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dumnezeu sa il ierte,

 

Din ce in ce mai multe accidente zilele astea. Si in Bacau au avut loc 2 accidente grave zilele astea, unu duminica si unul ieri. De cel de duminica nu stiu decat ca era un tip cu R1, iar de cel de ieri baiatul e in spital cu mana rupta si un picior zdrobit. Motocilistii din Bacau mergem la el in seara asta in timpul intalnirrii saptamnale sa vedem ce face

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haidetzi mah...

Nu va aud... Unde-s replicile cu "un pusti figurant, impresiona o gagica" (vezi cazul de cu GPZ-ul de akum vre-o doua saptamani). Iata ca se poate intampla shi celor mai experimentatzi dintre noi. Sper ca de data asta va vine mintea la kap shi bagatzi la tartacutza ca despre mortzi se vorbeshte numai de bine. Dumnezeu sa-l odihneasca shi sa aibe grija de sufletul lui. Am ajuns sa ma gandesk ca este bine ca vine iarna shi kulkam mobrele caci poate ca asha mai trece o perioada in care sa nu mai vedem astfel de posturi.

Inca odata Dumnezeu sa-l ierte.

Editat de Antistress
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dumnezeu sa il ierte,

 

Din ce in ce mai multe accidente zilele astea. Si in Bacau au avut loc 2 accidente grave zilele astea, unu duminica si unul ieri. De cel de duminica nu stiu decat ca era un tip cu R1

Era un r1 rosu ? de curiozitate

 

R.I.P motociclistului decedat :baldy: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si cei experimentati mor sau se paradesc incat sa se lase de mersul pe 2 roti si sunt atatea exemple graitoare inseamna ca majoritatea de aici sunt inca vii doar datorita norocului.

Va cam place ruleta ruseasca nu? eu deja am jucat-o de 2 ori pana acum in 2 ani si niciodata nu am nimerit glontul, dar daca data viitoare il nimeresc?

 

Rest in Peace :baldy: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...