Sari la conținut

Si Din Nou Enduro


spd
 Share

Postări Recomandate

am revenit la prima mea iubire ,transalp,.tocmai mi-am vandut bandit-ul (nu ca nu

m-ia placut dar m-am saturat sa ma doara mainile pe drumurile noastre) si am

venut in germania unde ma astepta deja transalp-ul.Ce sa zic merge foarte fain

pe drumurile lor sunt curios cum se descurca la noi si pe drumuri forestiere.

In final cateva poze si va doresc tuturor implinirea unui astfel de vis.

post-156-1155932229_thumb.jpg

post-156-1155932259_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut sa te bucuri de el asa cum se bucura si el k lai cumparat, eu am unu din `94 si sunt super multumit de el, asa k al tau fiind model nou chiar nu ar trebui sa ai probleme, sigur o sa faca fata la toate incercarile si provocarile la care il provoci.

Numai bine si felicitari de achizitie, un pret, un an si niste kilometri, dak nu te deranjeaza, cu si fara vama, bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut sa te bucuri de el asa cum se bucura si el k lai cumparat, eu am unu din `94 si sunt super multumit de el, asa k al tau fiind model nou chiar nu ar trebui sa ai probleme, sigur o sa faca fata la toate incercarile si provocarile la care il provoci.

Numai bine si felicitari de achizitie, un pret, un an si niste kilometri, dak nu te deranjeaza, cu si fara vama, bafta.

 

merci de urari,eu am mai avut transalp acum cativa ani dar era tare batran si bolnav,asa ca l-am vandut

dupa care am avut alte motoare dar tot la transalp mi-a ramas gandul.Asta e din 2001 are 17500 km si a

costat 3700 eur cu genti laterale,topcase si cauciuc nou pe spate.Momentan am sa-l tin cu numere de

Germania pana se limpezesc apele pe la noi,astea au mai costat cam 200 eur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super bun pretu`, la banii astia mar bate si pe mine gandul sa il schimb ku un model dasta nou, vama cat te costa la el. Mai sti unul de vanzare cam ca al tau? ieri am fost ku al meu sa vad cum se comporta pe endura si chiar am sarit scari si damburi de pamant ku el, borduri, balti, belea rau:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu l-am gasit pe www.motoscout24.de si cred ca pe sfarsitul sezonului se mai ieftinesc cu vreo

doua trei sute.vama costa cam 2000 eur.poate la anu am s-l inmatriculez si eu sau il vand si

iau unu nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...