Sari la conținut

Kawasaki Zzr 500


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

Asa cum spune si topicul, dupa ce am vandut Gilera am purces la achizitionarea unui frumos Kawa ZZR500...

Pozele vorbesc de la sine: 24 000 km, arata super ingrijit, 71 cai fata de cei 98 ai lui ZZR600...:D

post-5192-1134083113_thumb.jpgpost-5192-1134083159_thumb.jpgpost-5192-1134083247_thumb.jpg

post-5192-1134083289_thumb.jpgpost-5192-1134083341_thumb.jpg

 

Normal, la motocicleta noua, Costum nou..

So, Costum FLM , Cizme Race FLM, Manusi Carbon Race FLM...

post-5192-1134083521_thumb.jpgpost-5192-1134083554_thumb.jpgpost-5192-1134083590_thumb.jpg

 

evident, se asorteaza dupa cum vedeti ! :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravos mestere! Sa-l stapanesti sanatos si fara incidente!

 

Acum... sa te duci sa cauti sa-ti pui NOS, ca sa te poti tine dupa mine :haha:

 

Cand ma faci o tura? :D Poate reusesc sa fac cumva sa te vizitez in weekendul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa jucarie. Modelul e cam ciudat... ZZR500, vine din Austria asa-i? S-ar putea sa ai probleme in ce priveste piesele. Un prieten de-al meu a avut FZR500 si nu gasea niciunde placute de frana si filtre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superb nene superb....Sa ai parte cu el doar de drumuri bune si de vreme si mai buna. Nu te supara ca te intreb,dar si eu vreau sa-mi iau tot un ZZR numa ca de 600.... l-ai luat de la ceva firma?din ce an e?si cam la cat l-ai luat? :haha: Daca vrei poti sa-mi dai un PM....raman recunoscator.... :D Ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa jucarie. Modelul e cam ciudat... ZZR500, vine din Austria asa-i? S-ar putea sa ai probleme in ce priveste piesele. Un prieten de-al meu a avut FZR500 si nu gasea niciunde placute de frana si filtre.

 

Si am am vrut sa achizitionez unul. Am tot intrebat si mai toti mi-au spus ca nu e diferenta mare intre asta si ZZR-ul de 600. Se potrivesc piesele. Acuma.... om vedea daca au avut dreptate sau nu :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: :D :haha: :lol:

Ia uitate ce se aseamana costumul, numai ca al meu e de vara :kiss: .Salut si drum bun!!!

 

P.S. eu am protectii pe perna de aer si protectii normale:))

post-5868-1134120503_thumb.jpg

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dark-ule unde ti-i creasta in poza asta? :haha:

felicitari man... i'm so happy for u... and join the club!

abia astept sa o calaresc sa vad cum e fata de a mea (care e de 600, are cativa calutzi morti datorita compresiei :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tari sunteti... Adevarul e ca si eu am vrut sa ma dau saptamana asta si trecuta, la greu... au fost zile de 11-12 grade la bucale, zile insorite... dar nu m-a ajutat agregatul ca e bolnav. Acu va face o escala in Codlea, pentru insanatosire! Sper ca va fi cat mai grabnica sa ma mai dau si eu :haha: :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ray, am fost ieri pe acolo ( de unde ai luat tu motorul) , erau multe si mai noi si mai vechi, dar al tau nu..

lasa un mesaj cand pleaca spre codlea, sa merg sa-l vad.

Si pe messenger o sa mai vorbim cateva treburi....

 

@requiem: Mersi de urari, sper sa ne vedem curand la intrunirile alea care parca nu mai vin odata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacasac, trebuie musai sa ne intalnim. Am inteles ca si tie iti lipsesc cateva piese la mansarda. O bunatate de plimbare la -xC nu mi-ar strica:D

 

Pana in ianuarie nu mai ies. Ma plimb de vreo 2 sapt fara numere, si... ieri mi-a facut semn un politist. Nu stiu daca vroia sa opresc sau asa ceva... :friends:

 

In ianuarie o inmatriculez pe numele meu, si daca e frumos si soare afara... de ce nu? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pacasac, ti s-a dus vestea ma....:friends: :friends: :friends:

Intradevar, cine mai merge acum in zona asta sigur nu are toate tiglele pe casa....e un zgribau de intepenesti numai cand scoti nasul afara....

 

@skija : Va astept cu drag si pun bani deoparte si pt vinul ala fiert. Tre sa o ud, dar astept inca numarul.Sapt asta sper.

Numai sa vina zapada, sa putem merge la ski.... :baldy: Multam de urari !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...