Sari la conținut

La Frumossissima


chopster
 Share

Postări Recomandate

fratilor, desi am permisul de un an de acum, abia acum mi-am luat calut.

 

este un Kawasaki renegat, care n-a primit culoarea verde-crud ci mai degraba negrul de oaie neagra a familiei, asta impreuna cu un cadru asa zis auriu. Unii ar putea spune ca e manelistica combinatia de culori, dar noua nu ne pasa. :cheers: abia ne invatam unul cu altul, asa ca nu dam atentie comentariilor rautacioase

atasez 2 poze de o calitate indoielnica deoarece sunt facute cu telefonul.

dar cum o parchez in fata blocului ii trag poze mai calitative pe care le pun aici, sa le vada tot ochiul motoretist

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa!

Si eu am vrut sa-mi iau un ER6n, imi placea ideea ca e foarte usoara si manevrabila... am optat in schimb pentru comoditate si de ce sa nu zic si manevrabilitate.

Sa o stapanesti sanatos! (aproape ca sunt invidios) :blink:

 

Asfalt uscat!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

am facut prima suta de km!!!

sambata am ars-o prin bucuresti aproape 30 de km, iar duminica am fost pana la Snagov la Vila 23 - dus intors vreo 75 de km

:blbl:

foaaaaaaaaaarte frumos! daca as si vedea ceva in oglinzi, in afara de coatele mele, ar fi super!! a, si daca as mai invata sa relexez mainile poate nu m-ar durea asa rau incheieturile dupa 30-40 de minute de mers

 

 

asfalt uscat la toata lumea!

 

P.S. pe aceasta cale doresc sa cer scuze tuturor fratilor motoretisti pe care nu i-am salutat pe drum, si sa multumesc tutror celor care m-au salutat

:bigstar:

 

250 de km facuti

 

 

de maine incepem traseul catre munca dus intors, numa' prin batranul si prafosul B.....

daca nu scriu in 2-3 zile, cautati-ma pe la spitale...

 

Doamne fereste!!!!!

:laugh:

 

na, ca nu m-am tinut de promisiune, si desi n-am mai scris de ceva timp, n-am ajuns prin spitale inca

:blbl:

sper nici sa n-ajung prea repede....

am implinit 650 de km impreuna, si am inceput bine

era sa cadem din cauza de frana, era sa cadem fara vreo cauza aparenta, era sa se urce o duba peste noi, era sa ne calce un X3, era, era, era.... bine ca n-a fost!!!!

asfalt uscat tuturor

 

P.S. nu m-am tinut de cuvant nici cu pozele, dar promit sa ma tin...de cuvant :crack:

Editat de chopster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

iti stiu motoru',l-am recunoscut dupa numar...stai la costin georgian...eu stau in spatele blocului tau la alea mici de 4 etaje :moto:,e super calumea motoru' :ok:,bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor de aprecieri

;) e jegoasa pt ca merge, nu sta, dar trebuie sa o mai spal intr-adevar

 

 

 

 

iti stiu motoru',l-am recunoscut dupa numar...stai la costin georgian...eu stau in spatele blocului tau la alea mici de 4 etaje :D ,e super calumea motoru' :) ,bafta

tu ai choperul ala cu numarul pus in lateral?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor de aprecieri

;) e jegoasa pt ca merge, nu sta, dar trebuie sa o mai spal intr-adevar

 

 

 

 

 

tu ai choperul ala cu numarul pus in lateral?

Este ok motoreta ,nu mi se pare deplasata nici combinatia de culori.-felicitari si s-o stapanesti sanatos. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am chopper cu numar pus in lateral,sunt 2 motoare cu huse visinii louis parcate chiar in fata scarii la m8 si o jawa cu atas tot pe acolo...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu pun si eu husa pe a mea, ca e tot visinie si de la louis...:D)

Dup-aia zice lumea ca suntem vreo secta...

 

In alta ordine de idei, avem 1300 de km impreuna, eu si mobra mea, si o cazatura (daca trebe, trebe!), si azi am facut o Cheia dus-intors.

Cam frumos fuse, dar foaaarte obositor...super motoreta mea iarta multe, si se apleaca asa frumos!!! cred ca trebuie sa-i schimb ghidonul, cu unul un pic mai larg. Inca mi-a mai ramas cauciuc necalcat cam de un deget pe ambele parti ale cauciucului.

 

Bafta tuturor si asfalt uscat...

P.S. Daca e cam dezlanat si fara coerenta mesajul e din cauza de somn major...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam frumos fuse, dar foaaarte obositor...super motoreta mea iarta multe, si se apleaca asa frumos!!! cred ca trebuie sa-i schimb ghidonul, cu unul un pic mai larg. Inca mi-a mai ramas cauciuc necalcat cam de un deget pe ambele parti ale cauciucului.

 

Bafta tuturor si asfalt uscat...

 

Asta se cheama ca te-ai inclinat ca in oras :D Apropo, nu i-ar sta mai bne cu niste oglinzi CRG? ;))) Ma agndesc si eu asa..

PS: Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta se cheama ca te-ai inclinat ca in oras :lol: Apropo, nu i-ar sta mai bne cu niste oglinzi CRG? :eek: )) Ma agndesc si eu asa..

PS: Felicitari!

 

bre Iscariotule, i-ar sta tare bine, si stii tu ce vorbesti, dar din pacate, asa cum ti-am explicat, sunt tare stramtorat cu banutzii

 

cum ii am direct CRG scrie pe ei

asta dupa ce ii schimb ghidonul pe care l-am indoit cand am pus-o jos

:P

P.S. sunt curios cam cat te inclinai tu pe cheia prima data cand te-ai dat pe Cheia...dupa 800 de km prin B sa zicem ...

Editat de chopster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopster

 

e frumoasa, sa o stapanesti sanatos!!!

 

am admirat si eu una identica parcata undeva pe Bd Timisoara.

sau o fi chiar a ta.....

 

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am admirat si eu una identica parcata undeva pe Bd Timisoara.

sau o fi chiar a ta.....

 

Bafta!!!

 

mersi

e foarte posibil sa fie a mea. pt ca muncesc pe Timisoara, la Vama. astazi a capatat si o spalare. luceste frumos, dar cicatricile cazaturii imi stau pe creier...cum se incheie sezonul o bag la facut!! ca parca nu-mi vine sa ma despart de ea cat inca se mai poate calari, chiar de-ar fi si numai o zi

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. sunt curios cam cat te inclinai tu pe cheia prima data cand te-ai dat pe Cheia...dupa 800 de km prin B sa zicem ...

 

Eu am dat capat de doua ori gumelor in aceeasi zi .. capat de tot .. :kiss: si pe stanga si pe dreapta

 

(PS da un semn pe messenger)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...