Sari la conținut

Chopper Tigani Manele ?! Chiar Si Hd


13 Todesengel
 Share

Postări Recomandate

acum citeva minute,nunta tiganului impresar de manelisti Bursuc---o cioara dirija pe strada niste chopperisti,cica erau HD nu se vedea bine la TV...Stie cineva ce porcarie e asta?!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acum citeva minute,nunta tiganului impresar de manelisti Bursuc---o cioara dirija pe strada niste chopperisti,cica erau HD nu se vedea bine la TV...Stie cineva ce porcarie e asta?!!!!!!

 

Am vazut si eu acum si am dat fuga sa dau search pe tot forumul sperand ca nu am sa gasesc cuvantul "manelisti"

Am remarcat ca primul motociclist era mai in varsta ???

 

http://www.protv.ro/stiri/social/muzica-lu...as-severin.html

 

:)

 

cryin' with you

OWN.

Editat de owene
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-a fo mah HD, erau unii de-ai nostrii, de pe forum, da nu spui cine, sa nu-şi puna cenusa in cap. Oamenii au fost chemati cu motoarele pt o treaba si apoi a fost nunta lu Danutz Ratonul negru asta.

 

P.S.: M72 de-l gasisem la Campina s-a dovedit a fi un Nipru sadea, asa ca pas. Poate ma duc sa dau 5 mil pe ala de l-ai gasit tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupule, fii bre mai explicit ca deja ma uit patrat la monitor si-mi vine sa strig "Sacrilegiiuuuu!".

Adica au nimerit acolo din greseala sau pentru altceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ho bah, nu mai dati cu pitere. Nu ati citit ce am scris, ca au fost chemati pt alta treaba si apoi au fo nevoiti sa mearga cu tiganu.

 

* ce treaba, bey?...sunt curioasa! (femeile! muaah!...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ho bah, nu mai dati cu pitere. Nu ati citit ce am scris, ca au fost chemati pt alta treaba si apoi au fo nevoiti sa mearga cu tiganu.

ai de ales la orice ora. Faza asta e de cacao grava. Oricand poti sa zici NU si sa o tai de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei au fo la o filmare cu Tavi Colen si ala in videoclip a bagat si parada cu nunta lu Bursucu, de aia au nimerit pe acolo.

 

--- Mesaj completat în 11 Sep 2007 23:00 -------------
Aaaa, si cand m-am intors de la serviciu (eram cu motoreta), eu am depasit alaiul pe la Piata Alba Iulia, asa ca poate m-au filmat si pe mine. Daca apar in videoclip, e o treaba. Munca gratis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ba nu va mai sariti atata de parca ce mama naibii au facut!

A dracu ciori, capre nu cheama la nunta! :) Nu le place off-roadu!

 

"Z-oesee cheama-l pa Palmoliviu si pa Logan sa puna da baut la motorciclistiii, baaaa!!" "Sa traiasca nunu mare baaaaaaaa!!" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei au fo la o filmare cu Tavi Colen si ala in videoclip a bagat si parada cu nunta lu Bursucu, de aia au nimerit pe acolo.

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Sep 2007 23:00 -------------</small><br/>Aaaa, si cand m-am intors de la serviciu (eram cu motoreta), eu am depasit alaiul pe la Piata Alba Iulia, asa ca poate m-au filmat si pe mine. Daca apar in videoclip, e o treaba. Munca gratis.

 

:) recunoaste ca ti-a placut!

 

n-o fi fost alaiu' ala de a intrat ala cu tiru in ei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei au fo la o filmare cu Tavi Colen si ala in videoclip a bagat si parada cu nunta lu Bursucu, de aia au nimerit pe acolo.

 

asa cum ziceam, mai tre nitica personalitate (cuaie :) ) si la motoristi, ca e cam jos

 

 

 

plm daca te cheama la filmare si te pune la kuru gol pe mobra la unirii o faci?

 

 

motoristii au ajuns decor de circ pt televiziuni. ciudat e ca pe unii ii stiu si pareau mai hotarati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,am fost si eu.1mil. de caciula. Am stat vreo 4 ore.Am fost 6 cruisere.Noi stiam de ceva videoclip (de! ne-a chemat Tavi Colen).Am stat deoparte,numai intre noi.N-am avut absolut nimic de-a-face cu manelarii. N-a fost nici o manea,cantata,desi erau toti aia "mari".Evident,toti (inafara de Tavi,care ne-a adus,si neamtu', prietenul lui,care nu stie ce-si-cum),comentam cu ce-am veni,dac-am putea :) ...Variante exprimate: grenade,aruncator de flacari,mortier...Eu am preferat mitraliera Gatling Gau 2,cu 6 tevi rotative,cam 4000-6000 rounds/min.Aia de pe elicopterele americane,din Vietnam. .. Le-am facut paguba la haleala,au avut super-restaurant,recunosc,nu s-au uitat la bani...De ce sa nu profitam?! Ne-am distrat,mai ales c-am facut ce-am vrut - trecut pe rosu,blocat circulatia,mers incet,claxoane la greu...Daca se lasa cu amenzi,doar nu plateam noi ...Banii i-am luat de la Tavi.Altfel luam MULT mai mult...Seara,cica venea sa cinte Toto Cutugno, Aura Urziceanu,nu-stiu-ce formatie de jazz,etc...Nu manele. Am avut si-o intelegere:auzeam manele - ne caram...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dublez suma:

 

 

dau 2 mil pt choperistu care se plimba in pooola goala si cu pene roz la gat pe motor timp de jumatate de ora prin oras, pe lumina - trecere obligatorie prin victoriei, romana si universitatii cu mers in picioare in mijlocul intersectiei :)

azi la arc am banii la mine

 

asta daca tot nu va pasa de imaginea voastra.

 

 

 

 

p.s. baieti atentie - nu mai mergeti in grup de ciopare in oras ca o sa zzica lumea ca e alai la barosan care isi face acte pe piranda

 

 

P.S.2 cui ii e cald azi si are chef sa poarte doar pene la gat ca vestimentatie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...poate m-au filmat si pe mine. Daca apar in videoclip, e o treaba. Munca gratis.

 

* Asta-i "munca in folosul comunitatii", bey, ...sau comme se dice la voi la MI? :D :)

Lasa-i Lupule, ca ne facem noi firma de casting, il luam pe Marian si-l ducem la stilist sa-i tragem un look de mor toti romanii de invidie, macatz-as! si ne scoatem banii de limonada ptr. vara viitoare numai din nunti, botezuri si cumetrii :)

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Sep 2007 08:57 -------------</small><br/>

Eu nu prea pricep cum a fost asta cu au fost nevoiti sa ramana in alai' Bursucului.

Dariane, ia zi bre cu a fost.

 

* Pai cred ca i-au prins, i-au legat de sei si apoi au bagat ciorile mana in gaz, ca ei saracii nu mai puteau sa-si coordoneze miscarile, ...ce vrei, te lasa nervii motori in astfel de situatii!

 

Bey, sper ca nu o sa faceti prilej de galceava din topicul asta, cred ca nu merita, va cunoasteti intre voi ( majoritatea) pacat sa va stricati la matze pentru ca unii aleg sa "preacurveasca" cu motoarele lor. Ce dracu! fiecare face ce vrea cu viata si cu demnitatea lui. In fond suntem o comunitate, dar nu suntem legati prin sange (familie), daca astia suntem, ..cu astia defilam! Parerea mea...

 

a la votre!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dublez suma:

dau 2 mil pt choperistu care se plimba in pooola goala si cu pene roz la gat pe motor timp de jumatate de ora prin oras, pe lumina - trecere obligatorie prin victoriei, romana si universitatii cu mers in picioare in mijlocul intersectiei :)

azi la arc am banii la mine

 

asta daca tot nu va pasa de imaginea voastra.

p.s. baieti atentie - nu mai mergeti in grup de ciopare in oras ca o sa zzica lumea ca e alai la barosan care isi face acte pe piranda

P.S.2 cui ii e cald azi si are chef sa poarte doar pene la gat ca vestimentatie ?

 

 

ZIDU are dreptate...nu cred ca e vreun motociclist care si-a luat moto ca sa faca bani cu el. iar daca are vreunul nevoie de bani urgenta, mai bine ii trimitem fiecare cate 2 lei si tot scoate mai mult.

 

io vreau sa il vad pe ala "in pooola goala si cu pene roz la gat.....", dar nu pentru 2 mil ci din placere. :)

 

vorba aia, ne vede lumea mai multi pe strada si o sa se intrebe care parvenit s-a mai insurat.

 

nu va vindeti pielea chopperisti...suntem rebeli, liberi si independenti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mah, iar faceti din tantar armasar. Moarte cruseristilor care au fost la nunta de manelari. Per aspera ad astra, mens sana in corpore sano,

 

Stabat mater dolorosa,

Iuxta crucem pana mea si asa mai departe...nu mai aberati atata, au fost chemati sa faca o treaba si a trebuit sa faca un compromis pentru videoclipul aluia, lu Tavi Colen ala, care a mai chemat si altii ceruiseristi cu alte okazii.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu stirea...a inceput cu chopperistii, si am lasat acolo, in speranta ca voi vedea iar vro manifestare marfa de-a motociclistilor....cand colo, nunta handicapatului ala :D recunosc...am ras cu lacrimi la cum arata si vorbea ta'su :)

 

cat despre nunta aia infecta, sa ii ia dracii ca au dat cu artificii de abia am adormit :hurt: parca era revolutie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...