Sari la conținut

Cea Mai Ieftina Motocicleta


satana pe mobra
 Share

Postări Recomandate

cred ca depinde de starea in care se afla o motocicleta. cauta si tu pe www.bikeshop.ro (nu stiu unde altundeva sa cauti... google?) ce se vinde in materie de comuniste (cz, dnepr, ij, jawa, minsk, mz, simson, ural si care or mai fi) vezi poze, detalii si compari. sau o cumperi pe cea mai ieftina si gata. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decat sa iei vreun jaf pt ca e ieftin... mai bine mai strangi si iti iei ceva cat de cat ingrijit...

 

eu am patit-o... numai Dumnezeu stie catre picioare si trante a luat... dc ??? pt ca nu mergea nicium...

Editat de c0zmin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am 16 ani si nu imi permit nici financiar si nici canet nu pot sa imi fac deci vreu o comunista iefnita si so transform chooper cam asta i visul meu de 2 ani si plm acuma chiar imi doresc acest lucru daca ma puteti ajuta ar fi bestial :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

permis, nu carnet (carnetul de nebun poate sau de elev sau de altceva) poti sa obtii de la 16 ani si esti obligat sa il ai ca sa poti sa conduci o mobra care este motoreta, nu moped! da' plm mai bine te duci la femei si te intorci pe aici cand mai cresti in gandire, nu in ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

permis, nu carnet (carnetul de nebun poate sau de elev sau de altceva) poti sa obtii de la 16 ani si esti obligat sa il ai ca sa poti sa conduci o mobra care este motoreta, nu moped! da' plm mai bine te duci la femei si te intorci pe aici cand mai cresti in gandire, nu in ani!

OK

Stressu-lemie mi-au placut motoarele de pe cls a 6(am avut mz 125) :peace: , si in loc sa ma duc la femei ma dade-am cu mz!!1Daca ii plac lasa-l in pace .....pasiunea de motoare nu are limita de varsta!!! :bounce:

Cea mai eftina comunista e mobra, dar decat o mobra mai pui ceva bani, si iti iei un ij(e cel ami eftin)am dau ultimul meu ij cu 700mii, poate nu ma credeti, mai ales ca mergea la sfert!!! :cheers:

Ori ij ori minsc- foarte bun pt incepatori!!!! :D

Paste Fericit!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

OK

Stressu-lemie mi-au placut motoarele de pe cls a 6(am avut mz 125) :lol: , si in loc sa ma duc la femei ma dade-am cu mz!!1Daca ii plac lasa-l in pace .....pasiunea de motoare nu are limita de varsta!!! :cheers:

Cea mai eftina comunista e mobra, dar decat o mobra mai pui ceva bani, si iti iei un ij(e cel ami eftin)am dau ultimul meu ij cu 700mii, poate nu ma credeti, mai ales ca mergea la sfert!!! :cheers:

Ori ij ori minsc- foarte bun pt incepatori!!!! :cheers:

Paste Fericit!!!!!!

mai bine te duceai la femei cu MZ-ul!!!!!! :crack: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...