Jump to content

Alatura-te grupului nostru pe FaceBook! Like & share! Joint the event Like & share! Alatura-te grupului nostru pe FaceBook!
Photo

Poze !1

• Please log in to reply
183 replies to this topic

#41 daniells

daniells

speed after death

• Membru
  • Pip
  • 384 posts
  • Moto: Yamaha R1

Posted 08 September 2007 - 02:39 PM

frumos motoru :) :scratch:
Plangand ai venit pe pamant , iar cei ce te-au asteptat , te-au asteptat razand......traiesteti viata..astfel incat atunci cand te vei stinge , razand sa-i parasesti pe cei care te vor plange ! Ride Or DIE

#42 marcos2000

marcos2000

Nou venit pe forum!

• Membru
  • 19 posts
  • Numar: 8236 DPF
  • Club: Club Ciumeg

Posted 10 September 2007 - 05:24 PM

cei din Ab city pe unde va da-ti intalnire
intalnire serioasa ma explic
(no scooter`s no ATV ) numai moto more then 125cc
:)

#43 Brutt

Brutt

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 333 posts

Posted 12 September 2007 - 08:36 PM

cei din Ab city pe unde va da-ti intalnire
intalnire serioasa ma explic
(no scooter`s no ATV ) numai moto more then 125cc
:D

cum poti sa intrebi asa ceva aici? :hurt: la axi e intilnirea,liderul spiritual si "gurul"motocicletelor. :)
p.s.felicitari pt marca aleasa. :)

#44 SspBike

SspBike

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,378 posts
  • Interests:Sport.
  • Club: MotoRacing Cluj

Posted 13 September 2007 - 09:11 AM

cum poti sa intrebi asa ceva aici? :hurt: la axi e intilnirea,liderul spiritual si "gurul"motocicletelor. :D
p.s.felicitari pt marca aleasa. :)

De ce nu te calmezi?
Tu nu stii cine e Axi?
E un personaj foarte important si respectat din Alba. Nu stiu cum iti permiti sa fi asa de nesimtit si fara obraz.
Si ai grija cand te vei intalni cu el. Am inteles ca nervii lui au ajuns la limita.
Sa nu ma chemi sa te ajut cand iti va rupe capul ( stiu ca face culturism si box ).
Bafta Brutt si e momentul sa-ti ceri scuze si iertaciuni... :)

#45 Trutulescu

Trutulescu

Nou venit pe forum!

• Membru
  • 10 posts
  • Numar: ab 90 bbd
  • Club: eu si ai mei!

Posted 13 September 2007 - 12:29 PM

De ce nu te calmezi?
Tu nu stii cine e Axi?
E un personaj foarte important si respectat din Alba. Nu stiu cum iti permiti sa fi asa de nesimtit si fara obraz.
Si ai grija cand te vei intalni cu el. Am inteles ca nervii lui au ajuns la limita.
Sa nu ma chemi sa te ajut cand iti va rupe capul ( stiu ca face culturism si box ).
Bafta Brutt si e momentul sa-ti ceri scuze si iertaciuni... :hurt:

da mai Brutt si sebi77 :blbl: , ati ras de axi (marius), am ras si eu, totul fain si omenesc, :) dar deja ati inceput sa fiti cam plictisitori :rose: !... pe bune!... nu aveti ce face pe acasa sau vi s-au stricat mobrele :blbl: !
Hai salutari si de la mine! :rose: :)
PS: baluba16 ai inghetat sambata noapte!?? :rose: :D

#46 Brutt

Brutt

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 333 posts

Posted 14 September 2007 - 06:36 AM

imi cer scuze baieti,dar sincer daca nu mi-ti fi atras voi atentia nu as fi incetat si nu as fi realizat ca am devenit plictisitor.va multumesc mult pt sugestii si am sa va promit pe viitor sa fiu mai atent ce spun si mai ales cui spun(in cazul de fata celui mai mare "proiector",pardon protector al motocicletelor). :)
p.s.pe langa cele doua sporturi mentionate de tine am auzit ca mai practica si "dat-ul aiuria din clanta" :)

#47 dopeman1979

dopeman1979

on your knee boy!!

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 2,019 posts
  • Interests:expensive drinks and cheap ladies.....
  • Moto: una mare verde
  • Numar: HR 90 ZXR
  • Club: Sexy Riders MC

Posted 14 September 2007 - 06:46 AM

Cati ani are Axi? max 18? Cred ca am spus destul.

#48 cpi

cpi

Nou venit pe forum!

• Membru
  • 24 posts
  • Numar: AB 90 XXL
  • Club: freee

Posted 14 September 2007 - 07:31 AM

imi cer scuze baieti,dar sincer daca nu mi-ti fi atras voi atentia nu as fi incetat si nu as fi realizat ca am devenit plictisitor.va multumesc mult pt sugestii si am sa va promit pe viitor sa fiu mai atent ce spun si mai ales cui spun(in cazul de fata celui mai mare "proiector",pardon protector al motocicletelor). :D
p.s.pe langa cele doua sporturi mentionate de tine am auzit ca mai practica si "dat-ul aiuria din clanta" :blbl:

bai oamenilor, toata stima si respectul pt voi!!!! :hurt: nu am nici-o treaba..
eu nu il cunosc pe axi, dar un lucru ma enerveaza pe mine la culme :)
ce draqu v-a apucat pe voi cu fitele astea? :rose: nu va inteleg.....voi motociclisti...... :blbl: eu m-as lasa de motociclism, daca as avea comportamentul vostru greu de inteles!!!
toata stima dar banuiesc , ca voi folositi tastatura ca ambreraj si mouse-ul ca acceleratie :)
motociclism = libertATE , PASIUNE PLACERE, NU INTERNET :rose:
ASFALT USCAT TUTUROR!!!!! :rose:

Edited by cpi, 14 September 2007 - 07:38 AM.

#49 SspBike

SspBike

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,378 posts

Posted 14 September 2007 - 07:59 AM

bai oamenilor, toata stima si respectul pt voi!!!! :D nu am nici-o treaba..
ce draqu v-a apucat pe voi cu fitele astea? :rose: nu va inteleg.....voi motociclisti...... :rose: eu m-as lasa de motociclism, daca as avea comportamentul vostru greu de inteles!!!
toata stima dar banuiesc , ca voi folositi tastatura ca ambreraj si mouse-ul ca acceleratie :)
motociclism = libertATE , PASIUNE PLACERE, NU INTERNET :rose:
ASFALT USCAT TUTUROR!!!!! :hurt:

JET!!!!!!!!!

#50 Brutt

Brutt

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 333 posts

Posted 14 September 2007 - 06:35 PM

bai oamenilor, toata stima si respectul pt voi!!!! ;) nu am nici-o treaba..
ce draqu v-a apucat pe voi cu fitele astea? :D nu va inteleg.....voi motociclisti...... :hug: eu m-as lasa de motociclism, daca as avea comportamentul vostru greu de inteles!!!
toata stima dar banuiesc , ca voi folositi tastatura ca ambreraj si mouse-ul ca acceleratie :lol:
motociclism = libertATE , PASIUNE PLACERE, NU INTERNET :D
ASFALT USCAT TUTUROR!!!!! :)

mai stimabile:
1.daca vrei sa vezi cum folosesc eu ambreajul si acceleratia hai pe un circuit(alege-l tu,preferabil cat mai aproape de casa)
2.daca nu ai nici o treaba ce te bagi tu in seama?
3.daca esti nervos ia draq un distonocalm.
4."motociclism=libertATE,PASIUNE PLACERE,NU INTERNET"atunci tu ce cauti aici ca un motociclist adevarat ce esti?
5.fite? ai tu cand te bagi ca musca in .... fara sa sti de fapt ce avem noi cu "gurul axi zeul protector al motoarelor".
6.te rog frumos sa nu-mi raspunzi,nu ma intereseaza ce te enerveaza,ce nu intelegi,de ce te-ai lasa tu sau ce gandesti tu despre noi.de fapt pt mine nu existi, sentiment ce sper sa fie reciproc.
7.era sa uit,la fel cum a spus si prietenul meu:fi bun si JET!

--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 19:44 -------------

JET!!!!!!!!!

ma sebastien oare sa isi faca asta gasca si sa vina sa ne terorizeze?eu zic sa ne potolim ca uite ce s-a enervat baiatul asta fara sa il cunoasca pe "guru".imagineaza-ti ce o sa fie in stare dupa ce o sa il cunoasca si o sa devina un discipol fidel si ascultator. ;)

Edited by Brutt, 14 September 2007 - 06:40 PM.

#51 baluba16

baluba16

Welcome to my profil

• Super Membru
  • PipPip
  • 924 posts
  • Interests:doar moto!
  • Moto: Suzuki gsx-r750
  • Numar: AB 26 JMN
  • Club: nuuuuuu!!

Posted 14 September 2007 - 08:21 PM

mai stimabile:
1.daca vrei sa vezi cum folosesc eu ambreajul si acceleratia hai pe un circuit(alege-l tu,preferabil cat mai aproape de casa)
2.daca nu ai nici o treaba ce te bagi tu in seama?
3.daca esti nervos ia draq un distonocalm.
4."motociclism=libertATE,PASIUNE PLACERE,NU INTERNET"atunci tu ce cauti aici ca un motociclist adevarat ce esti?
5.fite? ai tu cand te bagi ca musca in .... fara sa sti de fapt ce avem noi cu "gurul axi zeul protector al motoarelor".
6.te rog frumos sa nu-mi raspunzi,nu ma intereseaza ce te enerveaza,ce nu intelegi,de ce te-ai lasa tu sau ce gandesti tu despre noi.de fapt pt mine nu existi, sentiment ce sper sa fie reciproc.
7.era sa uit,la fel cum a spus si prietenul meu:fi bun si JET!

<small>--- Mesaj completat Ón 14 Sep 2007 19:44 -------------</small><br/>
ma sebastien oare sa isi faca asta gasca si sa vina sa ne terorizeze?eu zic sa ne potolim ca uite ce s-a enervat baiatul asta fara sa il cunoasca pe "guru".imagineaza-ti ce o sa fie in stare dupa ce o sa il cunoasca si o sa devina un discipol fidel si ascultator. :eek:

mah da mai "pizdos" esti tu! ... pupate-ar mama de copil vitezoman! :( :lol:

mai Brutt nu am nici o treaba cu tine e treaba ta ce ai cu axi, DAR fao personal .... sa inventat messinger-ul, PM...... tot felul de metode... folosestele fratica!!!!!.... nu MA MAI PLICTISI CU POSTURILE TALE CHIAR IEFTINE DE O VREME! :D :eek:
Hai JETTTTTTTTTTTT!....... de pe ALBA! :hug:

<small>--- Mesaj completat Ón 15 Sep 2007 11:38 -------------</small><br/>

mah da mai "pizdos" esti tu! ... pupate-ar mama de copil vitezoman! :lol: ;)

mai Brutt nu am nici o treaba cu tine e treaba ta ce ai cu axi, DAR fao personal .... sa inventat messinger-ul, PM...... tot felul de metode... folosestele fratica!!!!!.... nu MA MAI PLICTISI CU POSTURILE TALE CHIAR IEFTINE DE O VREME! :D :eek:
Hai JETTTTTTTTTTTT!....... de pe ALBA! ;) :D :-L :)

PM primit de la Brutt pt mostul de mai sus!!!................. NU COMENT SI IMI PARE RAU CA UNI MOTOCICLISTI SUNT ASA!...... :)

ma cacacel micut cine te-a pus ma sa mananci (cuvant urat) aici?ce (cuvant urat) vrei ma onanistu-le?esti cumva partenerul de masturbari a lui "cacacel mic unu" si vrei sa-i areti tu cat de tare il iubesti aparandu-l?du-te drac in (cuvant urat), ia-ti un echipament si nu te mai da cu crossul asa ca poate iti rupi outele si,si asa esti inutil,stergeti mucii de la nas,scarpina-ti casul de la gura,saluta cu "sarutmana"si apoi mai vedem daca mai vorbim.
nu ma copia(jet!) si nu ma mai deranja vreodata ca-mi bag bile-le in clanta ta

...........
Uploaded with ImageShack.us
I'm swangin'. They hopin' That they gon' catch me ridin' dirty.

Posted Image

#52 Brutt

Brutt

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 333 posts

Posted 15 September 2007 - 10:56 AM

pai nu ai spus sa folosesc pm?l-am folosit.nu ti-am scris nimic in direct ca tine"pizdos".caterinca poate usor depasita cu "axi"e o plata de a noastra la o interventie de a lui pe un forum de al nostru dar tu nu ai de unde sa stii ca doar ai venit ca musca si te-ai bagat.daca el nu batea din clanta nici nu stiam de existenta lui de altfel nici de existenta ta.dar cum sa ii areti tu lui axi care te lasa cu motorul ca esti credincios?bati din gura fara sa stii subiectul.nu mai plange ca o fetita cacacioasa,paracioasa ca fuge in brate-le lui mamica. :)

#53 SspBike

SspBike

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,378 posts

Posted 15 September 2007 - 11:08 AM

mah da mai "pizdos" esti tu! ... pupate-ar mama de copil vitezoman! :D :lol:

mai Brutt nu am nici o treaba cu tine e treaba ta ce ai cu axi, DAR fao personal .... sa inventat messinger-ul, PM...... tot felul de metode... folosestele fratica!!!!!.... nu MA MAI PLICTISI CU POSTURILE TALE CHIAR IEFTINE DE O VREME! ;) :D
Hai JETTTTTTTTTTTT!....... de pe ALBA! :)

<small>--- Mesaj completat Ón 15 Sep 2007 11:38 -------------</small><br/>

PM primit de la Brutt pt mostul de mai sus!!!................. NU COMENT SI IMI PARE RAU CA UNI MOTOCICLISTI SUNT ASA!...... :)

ma cacacel micut cine te-a pus ma sa mananci (cuvant urat) aici?ce (cuvant urat) vrei ma onanistu-le?esti cumva partenerul de masturbari a lui "cacacel mic unu" si vrei sa-i areti tu cat de tare il iubesti aparandu-l?du-te drac in (cuvant urat), ia-ti un echipament si nu te mai da cu crossul asa ca poate iti rupi outele si,si asa esti inutil,stergeti mucii de la nas,scarpina-ti casul de la gura,saluta cu "sarutmana"si apoi mai vedem daca mai vorbim.
nu ma copia(jet!) si nu ma mai deranja vreodata ca-mi bag bile-le in clanta ta

...........

Mai Balubita, esti un adevarat barbat. Sugerezi PM, si apoi pui mesajul la vedere.
Cine esti tu paracioasa mica???
Te lasa mamica ta cu motorul sau iti ceri voie de fiecare data? Cum zicea Brutt, domnul Axi s-a incordat el odata la Cluj.
La faza asta ai demonstrat ca esti un mare NIMIC.
Nu pot sa-ti trimit PM ca o sa ma parasti aici.
Stai linistit, o sa vorbim la telefon.
Pupici fetito si am terminat pe aici.

#54 Freddy99

Freddy99

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 155 posts
  • Interests:Dirt Bikes
  • Numar: NU
  • Club: NU

Posted 15 September 2007 - 11:52 AM

Nu va Opriti Continuati ca si asa nu vorbeste nimeni din alba in sectiunea asta =))

#55 Brutt

Brutt

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 333 posts

Posted 15 September 2007 - 12:15 PM

vezi axi sa dai o bere cand ne intilnim ca asa mediatizat nu ai visat tu sa fii niciodata. :)

#56 Freddy99

Freddy99

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 155 posts
  • Interests:Dirt Bikes
  • Numar: NU
  • Club: NU

Posted 15 September 2007 - 12:19 PM

vad ca e foarte controversat topicul asta ! hai sa`mi promovez si eu vanzarea ! detali in liku de mai jos
P.S. : Accept Donati In Bani Sau Aur !
pentru mai multe detali folositi Pm

#57 baluba16

baluba16

Welcome to my profil

• Super Membru
  • PipPip
  • 924 posts

Posted 15 September 2007 - 01:01 PM

Mai Balubita, esti un adevarat barbat. Sugerezi PM, si apoi pui mesajul la vedere.
Te lasa mamica ta cu motorul sau iti ceri voie de fiecare data? Cum zicea Brutt, domnul Axi s-a incordat el odata la Cluj.

stai linistit!!.... am citit acest topic cap-coada, am vazut...... nu m-am bagat la plezneala :D !...........
Mama ma lasa cu motoru' si fara sai cer voie pt ca eu am muncit pt motoarele ce le-am avut si le voi avea!...
OK daca axi s-a incodat "pe la cluj" atunci dece nu ati vorbit in privat cu el, nu "emanand" suprematia si mistocareala in topic!?...
asa ca..... LA REVEDERE DIN PARTEA MEA!...... ultimul meu post la comentariile voastre! :lol:

--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 14:02 -------------

Nu va Opriti Continuati ca si asa nu vorbeste nimeni din alba in sectiunea asta =))

sa stii tu fredy tata.....! ;) :) ai dreptate! :)

--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 14:09 -------------

da ai mare dreptate sunt un NIMIC!..... citeste si tu Biblia si vezi ca tot te e in jurul tau, planeta asta....... e facuta din NIMIC!...... :D

Posted Image

#58 Brutt

Brutt

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 333 posts

Posted 15 September 2007 - 04:10 PM

invatatoru-le te rugam nu ne parasii!filozofule te-ai enervat prea tare?ne retragem noi si te lasam pe tine in nimic,de fapt in nimicul asta de topic. :)

#59 daniells

daniells

speed after death

• Membru
  • Pip
  • 384 posts
  • Moto: Yamaha R1

Posted 15 September 2007 - 05:02 PM

brutt si cu seby jet de pe topicu nostru din alba si comentati akolo la voi la cj dava dreq
Plangand ai venit pe pamant , iar cei ce te-au asteptat , te-au asteptat razand......traiesteti viata..astfel incat atunci cand te vei stinge , razand sa-i parasesti pe cei care te vor plange ! Ride Or DIE

#60 baluba16

baluba16

Welcome to my profil

• Super Membru
  • PipPip
  • 924 posts

Posted 15 September 2007 - 05:17 PM

brutt si cu seby jet de pe topicu nostru din alba si comentati akolo la voi la cj dava dreq

dale pace ma! zici ca ei sunt MEZUL nimicului asta ... :)
La sectiunea cluj nu au dece sa posteze ca sunt numa iei doi! :D :D ..... plictiseala mare, mai bine isi dau "impresii" pe aici..... ;) :)
si cu asta......... :lol:

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status