Sari la conținut

Poze !1


axi
 Share

Postări Recomandate

mai stimabile:

1.daca vrei sa vezi cum folosesc eu ambreajul si acceleratia hai pe un circuit(alege-l tu,preferabil cat mai aproape de casa)

2.daca nu ai nici o treaba ce te bagi tu in seama?

3.daca esti nervos ia draq un distonocalm.

4."motociclism=libertATE,PASIUNE PLACERE,NU INTERNET"atunci tu ce cauti aici ca un motociclist adevarat ce esti?

5.fite? ai tu cand te bagi ca musca in .... fara sa sti de fapt ce avem noi cu "gurul axi zeul protector al motoarelor".

6.te rog frumos sa nu-mi raspunzi,nu ma intereseaza ce te enerveaza,ce nu intelegi,de ce te-ai lasa tu sau ce gandesti tu despre noi.de fapt pt mine nu existi, sentiment ce sper sa fie reciproc.

7.era sa uit,la fel cum a spus si prietenul meu:fi bun si JET!

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 19:44 -------------</small><br/>

ma sebastien oare sa isi faca asta gasca si sa vina sa ne terorizeze?eu zic sa ne potolim ca uite ce s-a enervat baiatul asta fara sa il cunoasca pe "guru".imagineaza-ti ce o sa fie in stare dupa ce o sa il cunoasca si o sa devina un discipol fidel si ascultator. :eek:

mah da mai "pizdos" esti tu! ... pupate-ar mama de copil vitezoman! :( :lol:

 

mai Brutt nu am nici o treaba cu tine e treaba ta ce ai cu axi, DAR fao personal .... sa inventat messinger-ul, PM...... tot felul de metode... folosestele fratica!!!!!.... nu MA MAI PLICTISI CU POSTURILE TALE CHIAR IEFTINE DE O VREME! :D :eek:

Hai JETTTTTTTTTTTT!....... de pe ALBA! :hug:

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 11:38 -------------</small><br/>

mah da mai "pizdos" esti tu! ... pupate-ar mama de copil vitezoman! :lol: ;)

 

mai Brutt nu am nici o treaba cu tine e treaba ta ce ai cu axi, DAR fao personal .... sa inventat messinger-ul, PM...... tot felul de metode... folosestele fratica!!!!!.... nu MA MAI PLICTISI CU POSTURILE TALE CHIAR IEFTINE DE O VREME! :D :eek:

Hai JETTTTTTTTTTTT!....... de pe ALBA! ;) :D :-L :)

 

 

PM primit de la Brutt pt mostul de mai sus!!!................. NU COMENT SI IMI PARE RAU CA UNI MOTOCICLISTI SUNT ASA!...... :)

 

ma cacacel micut cine te-a pus ma sa mananci (cuvant urat) aici?ce (cuvant urat) vrei ma onanistu-le?esti cumva partenerul de masturbari a lui "cacacel mic unu" si vrei sa-i areti tu cat de tare il iubesti aparandu-l?du-te drac in (cuvant urat), ia-ti un echipament si nu te mai da cu crossul asa ca poate iti rupi outele si,si asa esti inutil,stergeti mucii de la nas,scarpina-ti casul de la gura,saluta cu "sarutmana"si apoi mai vedem daca mai vorbim.

nu ma copia(jet!) si nu ma mai deranja vreodata ca-mi bag bile-le in clanta ta

 

...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai nu ai spus sa folosesc pm?l-am folosit.nu ti-am scris nimic in direct ca tine"pizdos".caterinca poate usor depasita cu "axi"e o plata de a noastra la o interventie de a lui pe un forum de al nostru dar tu nu ai de unde sa stii ca doar ai venit ca musca si te-ai bagat.daca el nu batea din clanta nici nu stiam de existenta lui de altfel nici de existenta ta.dar cum sa ii areti tu lui axi care te lasa cu motorul ca esti credincios?bati din gura fara sa stii subiectul.nu mai plange ca o fetita cacacioasa,paracioasa ca fuge in brate-le lui mamica. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah da mai "pizdos" esti tu! ... pupate-ar mama de copil vitezoman! :D :lol:

 

mai Brutt nu am nici o treaba cu tine e treaba ta ce ai cu axi, DAR fao personal .... sa inventat messinger-ul, PM...... tot felul de metode... folosestele fratica!!!!!.... nu MA MAI PLICTISI CU POSTURILE TALE CHIAR IEFTINE DE O VREME! ;) :D

Hai JETTTTTTTTTTTT!....... de pe ALBA! :)

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 11:38 -------------</small><br/>

 

 

PM primit de la Brutt pt mostul de mai sus!!!................. NU COMENT SI IMI PARE RAU CA UNI MOTOCICLISTI SUNT ASA!...... :)

 

ma cacacel micut cine te-a pus ma sa mananci (cuvant urat) aici?ce (cuvant urat) vrei ma onanistu-le?esti cumva partenerul de masturbari a lui "cacacel mic unu" si vrei sa-i areti tu cat de tare il iubesti aparandu-l?du-te drac in (cuvant urat), ia-ti un echipament si nu te mai da cu crossul asa ca poate iti rupi outele si,si asa esti inutil,stergeti mucii de la nas,scarpina-ti casul de la gura,saluta cu "sarutmana"si apoi mai vedem daca mai vorbim.

nu ma copia(jet!) si nu ma mai deranja vreodata ca-mi bag bile-le in clanta ta

 

...........

Mai Balubita, esti un adevarat barbat. Sugerezi PM, si apoi pui mesajul la vedere.

Cine esti tu paracioasa mica???

Te lasa mamica ta cu motorul sau iti ceri voie de fiecare data? Cum zicea Brutt, domnul Axi s-a incordat el odata la Cluj.

La faza asta ai demonstrat ca esti un mare NIMIC.

Nu pot sa-ti trimit PM ca o sa ma parasti aici.

Stai linistit, o sa vorbim la telefon.

Pupici fetito si am terminat pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Balubita, esti un adevarat barbat. Sugerezi PM, si apoi pui mesajul la vedere.

Cine esti tu paracioasa mica???

Te lasa mamica ta cu motorul sau iti ceri voie de fiecare data? Cum zicea Brutt, domnul Axi s-a incordat el odata la Cluj.

La faza asta ai demonstrat ca esti un mare NIMIC.

Nu pot sa-ti trimit PM ca o sa ma parasti aici.

Stai linistit, o sa vorbim la telefon.

Pupici fetito si am terminat pe aici.

stai linistit!!.... am citit acest topic cap-coada, am vazut...... nu m-am bagat la plezneala :D !...........

Mama ma lasa cu motoru' si fara sai cer voie pt ca eu am muncit pt motoarele ce le-am avut si le voi avea!...

OK daca axi s-a incodat "pe la cluj" atunci dece nu ati vorbit in privat cu el, nu "emanand" suprematia si mistocareala in topic!?...

asa ca..... LA REVEDERE DIN PARTEA MEA!...... ultimul meu post la comentariile voastre! :lol:

 

--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 14:02 -------------

Nu va Opriti Continuati ca si asa nu vorbeste nimeni din alba in sectiunea asta =))

sa stii tu fredy tata.....! ;) :) ai dreptate! :)

 

--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 14:09 -------------

Mai Balubita, esti un adevarat barbat. Sugerezi PM, si apoi pui mesajul la vedere.

Cine esti tu paracioasa mica???

Te lasa mamica ta cu motorul sau iti ceri voie de fiecare data? Cum zicea Brutt, domnul Axi s-a incordat el odata la Cluj.

La faza asta ai demonstrat ca esti un mare NIMIC.

Nu pot sa-ti trimit PM ca o sa ma parasti aici.

Stai linistit, o sa vorbim la telefon.

Pupici fetito si am terminat pe aici.

da ai mare dreptate sunt un NIMIC!..... citeste si tu Biblia si vezi ca tot te e in jurul tau, planeta asta....... e facuta din NIMIC!...... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brutt si cu seby jet de pe topicu nostru din alba si comentati akolo la voi la cj dava dreq

dale pace ma! zici ca ei sunt MEZUL nimicului asta ... :)

La sectiunea cluj nu au dece sa posteze ca sunt numa iei doi! :D :D ..... plictiseala mare, mai bine isi dau "impresii" pe aici..... ;) :)

si cu asta......... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu ai spus sa folosesc pm?l-am folosit.nu ti-am scris nimic in direct ca tine"pizdos".caterinca poate usor depasita cu "axi"e o plata de a noastra la o interventie de a lui pe un forum de al nostru dar tu nu ai de unde sa stii ca doar ai venit ca musca si te-ai bagat.daca el nu batea din clanta nici nu stiam de existenta lui de altfel nici de existenta ta.dar cum sa ii areti tu lui axi care te lasa cu motorul ca esti credincios?bati din gura fara sa stii subiectul.nu mai plange ca o fetita cacacioasa,paracioasa ca fuge in brate-le lui mamica. :D

;) vai... :D :hug: na cacao......ba ce oameni ;)

cica sunt piloti de curse :)

sa va fie rusine :lol:

si de la mine un : :)

Editat de cpi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI ACUM INSFARSIIIIIITT! :) sa revenim la normal!!!

sambata mi-am cumparat un CBR600f model 92, super fain si intretinut (din austria :) ) + ca fostul proprietar acolo a fost o fata!

pe miercuri max joi o sa ajunga in alba! :lol: ... deabea apuc!

 

apropo! cbx-ul meu are un nou proprietar! OTY!!..... sa ai noroc de el cum am avut eu ;) :D

post-7473-1189942518_thumb.jpg

post-7473-1189942550_thumb.jpg

post-7473-1189942671_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI ACUM INSFARSIIIIIITT! :) sa revenim la normal!!!

sambata mi-am cumparat un CBR600f model 92, super fain si intretinut (din austria :) ) + ca fostul proprietar acolo a fost o fata!

pe miercuri max joi o sa ajunga in alba! :lol: ... deabea apuc!

 

apropo! cbx-ul meu are un nou proprietar! OTY!!..... sa ai noroc de el cum am avut eu ;) :D

de la o fata nu putea sa ajunga decat la o alta fata. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la o fata nu putea sa ajunga decat la o alta fata. :hug:

:) o sa arzi in iad de rau ce esti ;) eu zic sa incetezi :lol:

 

--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 13:04 -------------

SI ACUM INSFARSIIIIIITT! :) sa revenim la normal!!!

sambata mi-am cumparat un CBR600f model 92, super fain si intretinut (din austria :D ) + ca fostul proprietar acolo a fost o fata!

pe miercuri max joi o sa ajunga in alba! ;) ... deabea apuc!

 

apropo! cbx-ul meu are un nou proprietar! OTY!!..... sa ai noroc de el cum am avut eu :D :D

baluba,ala e un model 82 poate,nicidecum 92...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) o sa arzi in iad de rau ce esti :) eu zic sa incetezi :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 13:04 -------------</small><br/>

baluba,ala e un model 82 poate,nicidecum 92...

de ce nu lasi omul sa abereze? :)

p.s.eu zic sa te retragi,baietii sant o organizatie puternica. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: o sa arzi in iad de rau ce esti :D eu zic sa incetezi :)

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 13:04 -------------</small><br/>

baluba,ala e un model 82 poate,nicidecum 92...

frate in cartea de indentitate scrie '92....... ;) ....

Brutt iara te bagi aici ca musca pe cacatu cald? :) ..... eu chiar nu te inteleg :D .... TU CHIAR SUFERI ! :hug:

JETTTTTTTTT!!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dale pace ma! zici ca ei sunt MEZUL nimicului asta ... :)

La sectiunea cluj nu au dece sa posteze ca sunt numa iei doi! :D :D ..... plictiseala mare, mai bine isi dau "impresii" pe aici..... ;) :)

si cu asta......... :lol:

Auzi ma! Dupa ce ca esti copil, vedem ca esti modest, dupa motorul care il ai, mai faci si pe istetu.

Ar trebui sa taci. Pe toata sectiunea voastra Alba, aveti cu un pic mai multe vizionari decat noi pe un topic la Cluj.

Si te rog, repet TE ROG, nu mai fi obraznic!

/index.php?showtopic=86438

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma! Dupa ce ca esti copil, vedem ca esti modest, dupa motorul care il ai, mai faci si pe istetu.

Ar trebui sa taci. Pe toata sectiunea voastra Alba, aveti cu un pic mai multe vizionari decat noi pe un topic la Cluj.

Si te rog, repet TE ROG, nu mai fi obraznic!

/index.php?showtopic=86438

da domnu sebi sunt 100%deacord cu tine!......

eu m-am bagat, si i-am spus frumos lui domnu Brutt sa mai lase mistocareala si glumele!.... n-a incetat inca chiar a recidivat injurandu-ma si alte chesti (stiie el), l-am ignorat o data, de doua ori, a treia oara i-am zis sa termine inca o data!....

a doua zi imi da PM si ma injura mai rau ca cel mai tigan dintr-e tigan pt ca m-am bagat si i-am zis sa lasa misto-urile :) !.......... LA CHESTILE ASTEA SCUZE DOMNU SEBI N-O SA VEZI RESPECT DIN PARTEA MEA!

aratand respect vei fi respectat...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule sebi77 pe aceasta cale te rugam frumos! sa-l calmezi pe domnul Brutt care din cate vedem NU e in indeplinatatea facultatiilor mintale, fapt ce ne face sa-i facem o recomandare la un doctor psiholog!.( in cel mai rau caz Doamne fereste!)..

Iti multumesc pt intelegere si sper ca am vorbit cat posobil FRUMOS... sa nui sara pastila omului!

SALUTARI! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule sebi77 pe aceasta cale te rugam frumos! sa-l calmezi pe domnul Brutt care din cate vedem NU e in indeplinatatea facultatiilor mintale, fapt ce ne face sa-i facem o recomandare la un doctor psiholog!.( in cel mai rau caz Doamne fereste!)..

Iti multumesc pt intelegere si sper ca am vorbit cat posobil FRUMOS... sa nui sara pastila omului!

SALUTARI! :)

ma ovidiu tata cred ca un ultima instanta NU O SA MAI POSTAM NICI UNU PE AICI, IL LASAM SA SCRIE CE IL DUCE "PILA",..... veti vedea ca dupa ceva vreme efectul..... se v-a plictisi si GATA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu lasi omul sa abereze? :)

p.s.eu zic sa te retragi,baietii sant o organizatie puternica. :hug:

ehee..eu sunt anonim,nu am motor,nu ies din casa si nu au ce sa-mi faca :lol:

 

--- Mesaj completat în 18 Sep 2007 09:30 -------------

frate in cartea de indentitate scrie '92....... ;) ....

Brutt iara te bagi aici ca musca pe cacatu cald? :) ..... eu chiar nu te inteleg :D .... TU CHIAR SUFERI ! :D

JETTTTTTTTT!!!! ;)

tataie,poate a fost inmatriculat in 92,aia e cu totu alta poveste,nu vreau sa fiu rau cu tine,fiecare se plimba cu ce isi permite,dintre majoritatea baietilor din mures eu am cel mai amarat motor si nu mi se zice nimic insa ce ai tu acolo e un cbr 600 model 88..uite in poza asta e un model 91-95(f2)

post-15410-1190096986_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma! Dupa ce ca esti copil, vedem ca esti modest, dupa motorul care il ai, mai faci si pe istetu.

Ar trebui sa taci. Pe toata sectiunea voastra Alba, aveti cu un pic mai multe vizionari decat noi pe un topic la Cluj.

Si te rog, repet TE ROG, nu mai fi obraznic!

/index.php?showtopic=86438

vaiiii :hug: tot tremur de frica...... ;) sa nu cumva sa veniti la alba sa ma bateti :D o sa mor de frica...si poate daca tot veniti sa nu dati tare in mine :lol: :) :D .....

vai ca si de veniti ma fac cu un r1 :)

cat sunt eu de mic, si iubitor , si copil, ......nu mai ajungeti la cj... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ehee..eu sunt anonim,nu am motor,nu ies din casa si nu au ce sa-mi faca :)

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Sep 2007 09:30 -------------</small><br/>

tataie,poate a fost inmatriculat in 92,aia e cu totu alta poveste,nu vreau sa fiu rau cu tine,fiecare se plimba cu ce isi permite,dintre majoritatea baietilor din mures eu am cel mai amarat motor si nu mi se zice nimic insa ce ai tu acolo e un cbr 600 model 88..uite in poza asta e un model 91-95(f2)

nu frate!

in cartea de identitate scrie clar: Genehmigungsnummer 1992

mai jos....... Datum der Genehmignung 1993/12

 

Acuma nu mai zic nimic :eek: ... nu ma intereseaza si nici nu ma interesat expres anul, am vazut ca scrie 92 si gata :eek: ... toate bune si frumoase! ;)

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 18 Sep 2007 14:42 -------------

nu frate!

in cartea de identitate scrie clar: Genehmigungsnummer 1992 traducere an de fabricatie

mai jos....... Datum der Genehmignung 1993/12 data primei imatriculari

 

Acuma nu mai zic nimic :eek: ... nu ma intereseaza si nici nu ma interesat expres anul, am vazut ca scrie 92 si gata :moto: ... toate bune si frumoase! :)

 

 

--- Mesaj completat în 18 Sep 2007 14:49 -------------

vaiiii :( tot tremur de frica...... :hug: sa nu cumva sa veniti la alba sa ma bateti :-L o sa mor de frica...si poate daca tot veniti sa nu dati tare in mine :D ;) :D .....

vai ca si de veniti ma fac cu un r1 :lol:

cat sunt eu de mic, si iubitor , si copil, ......nu mai ajungeti la cj... :lol:

axi vere.... stai si tu in pl ta linistit..... Nu e cazul sa recurgi la chestii dalea chiar copilaresti! :ok:

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...