Sari la conținut

Poze !1


axi
 Share

Postări Recomandate

uite poze cu mobrele mele :burnout:

axi sper ca tot baiat cuminte esti si nu le dai "in gura" la motoarele astea ca nu e frumos. :)

p.s.ca sa se ataseze mai tare de tine du-le in dormitor si pune-le in patut cu tine. :hurt:

Editat de Brutt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

axi sper ca tot baiat cuminte esti si nu le dai "in gura" la motoarele astea ca nu e frumos. :crack:

p.s.ca sa se ataseze mai tare de tine du-le in dormitor si pune-le in patut cu tine. :)

:P ca nesimtit esti baiatu :crack: cata smecherie pe voi ....dar roata se intoarce proetene...

cat despre "dat in gura: inafar de cb , daca stii care e ala :hurt: le dau forja pt k le dau cu cap... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:

sa nu pariezi pe mine!o sa pierzi,axi e un adevarat "protex" de motociclete.

jettttttttttttttt :D

rau e sa fii roman prost....dar stiu un lucru...prostia doare :moto:

nu ma intereseaza parerea taa :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde stii informatiile astea?te-ai uitat cumva in oglinda? :D

mai lasati drecu' bascalia si panarama, si vedeti-va de treburile voastre nu mai pierdeti vremea pe forum de-am (cuvant urat)... vina vorba :hug: :D

faceti schimb de id-uri de mess si confruntativa :) :moto: :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt un albaiulean de 28 de anishori

acum dansez pe o Yamaha Fazer 600 S2 98hp 2007 mai precis o luna jumate are cavaleria

post-24214-1189185692_thumb.jpg post-24214-1189186016_thumb.jpg

un motor fiabil si extrem de puternic

daca cineva are ocazia sa isi ia vreodata motor

By Yamaha

Editat de marcos2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum poti sa intrebi asa ceva aici? :hurt: la axi e intilnirea,liderul spiritual si "gurul"motocicletelor. :D

p.s.felicitari pt marca aleasa. :)

De ce nu te calmezi?

Tu nu stii cine e Axi?

E un personaj foarte important si respectat din Alba. Nu stiu cum iti permiti sa fi asa de nesimtit si fara obraz.

Si ai grija cand te vei intalni cu el. Am inteles ca nervii lui au ajuns la limita.

Sa nu ma chemi sa te ajut cand iti va rupe capul ( stiu ca face culturism si box ).

Bafta Brutt si e momentul sa-ti ceri scuze si iertaciuni... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu te calmezi?

Tu nu stii cine e Axi?

E un personaj foarte important si respectat din Alba. Nu stiu cum iti permiti sa fi asa de nesimtit si fara obraz.

Si ai grija cand te vei intalni cu el. Am inteles ca nervii lui au ajuns la limita.

Sa nu ma chemi sa te ajut cand iti va rupe capul ( stiu ca face culturism si box ).

Bafta Brutt si e momentul sa-ti ceri scuze si iertaciuni... :hurt:

da mai Brutt si sebi77 :blbl: , ati ras de axi (marius), am ras si eu, totul fain si omenesc, :) dar deja ati inceput sa fiti cam plictisitori :rose: !... pe bune!... nu aveti ce face pe acasa sau vi s-au stricat mobrele :blbl: !

Hai salutari si de la mine! :rose: :)

PS: baluba16 ai inghetat sambata noapte!?? :rose: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze baieti,dar sincer daca nu mi-ti fi atras voi atentia nu as fi incetat si nu as fi realizat ca am devenit plictisitor.va multumesc mult pt sugestii si am sa va promit pe viitor sa fiu mai atent ce spun si mai ales cui spun(in cazul de fata celui mai mare "proiector",pardon protector al motocicletelor). :)

p.s.pe langa cele doua sporturi mentionate de tine am auzit ca mai practica si "dat-ul aiuria din clanta" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze baieti,dar sincer daca nu mi-ti fi atras voi atentia nu as fi incetat si nu as fi realizat ca am devenit plictisitor.va multumesc mult pt sugestii si am sa va promit pe viitor sa fiu mai atent ce spun si mai ales cui spun(in cazul de fata celui mai mare "proiector",pardon protector al motocicletelor). :D

p.s.pe langa cele doua sporturi mentionate de tine am auzit ca mai practica si "dat-ul aiuria din clanta" :blbl:

bai oamenilor, toata stima si respectul pt voi!!!! :hurt: nu am nici-o treaba..

eu nu il cunosc pe axi, dar un lucru ma enerveaza pe mine la culme :)

ce draqu v-a apucat pe voi cu fitele astea? :rose: nu va inteleg.....voi motociclisti...... :blbl: eu m-as lasa de motociclism, daca as avea comportamentul vostru greu de inteles!!!

toata stima dar banuiesc , ca voi folositi tastatura ca ambreraj si mouse-ul ca acceleratie :)

motociclism = libertATE , PASIUNE PLACERE, NU INTERNET :rose:

ASFALT USCAT TUTUROR!!!!! :rose:

Editat de cpi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai oamenilor, toata stima si respectul pt voi!!!! :D nu am nici-o treaba..

eu nu il cunosc pe axi, dar un lucru ma enerveaza pe mine la culme :)

ce draqu v-a apucat pe voi cu fitele astea? :rose: nu va inteleg.....voi motociclisti...... :rose: eu m-as lasa de motociclism, daca as avea comportamentul vostru greu de inteles!!!

toata stima dar banuiesc , ca voi folositi tastatura ca ambreraj si mouse-ul ca acceleratie :)

motociclism = libertATE , PASIUNE PLACERE, NU INTERNET :rose:

ASFALT USCAT TUTUROR!!!!! :hurt:

 

JET!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai oamenilor, toata stima si respectul pt voi!!!! ;) nu am nici-o treaba..

eu nu il cunosc pe axi, dar un lucru ma enerveaza pe mine la culme :)

ce draqu v-a apucat pe voi cu fitele astea? :D nu va inteleg.....voi motociclisti...... :hug: eu m-as lasa de motociclism, daca as avea comportamentul vostru greu de inteles!!!

toata stima dar banuiesc , ca voi folositi tastatura ca ambreraj si mouse-ul ca acceleratie :lol:

motociclism = libertATE , PASIUNE PLACERE, NU INTERNET :D

ASFALT USCAT TUTUROR!!!!! :)

mai stimabile:

1.daca vrei sa vezi cum folosesc eu ambreajul si acceleratia hai pe un circuit(alege-l tu,preferabil cat mai aproape de casa)

2.daca nu ai nici o treaba ce te bagi tu in seama?

3.daca esti nervos ia draq un distonocalm.

4."motociclism=libertATE,PASIUNE PLACERE,NU INTERNET"atunci tu ce cauti aici ca un motociclist adevarat ce esti?

5.fite? ai tu cand te bagi ca musca in .... fara sa sti de fapt ce avem noi cu "gurul axi zeul protector al motoarelor".

6.te rog frumos sa nu-mi raspunzi,nu ma intereseaza ce te enerveaza,ce nu intelegi,de ce te-ai lasa tu sau ce gandesti tu despre noi.de fapt pt mine nu existi, sentiment ce sper sa fie reciproc.

7.era sa uit,la fel cum a spus si prietenul meu:fi bun si JET!

 

--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 19:44 -------------

JET!!!!!!!!!

ma sebastien oare sa isi faca asta gasca si sa vina sa ne terorizeze?eu zic sa ne potolim ca uite ce s-a enervat baiatul asta fara sa il cunoasca pe "guru".imagineaza-ti ce o sa fie in stare dupa ce o sa il cunoasca si o sa devina un discipol fidel si ascultator. ;)

Editat de Brutt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...