Sari la conținut

Poze !1


axi
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am mai luat una!Da numa' de ciuda Da astia de la inmatriculari au numere gen eleron,adica daca mergi mai tare de 80km/h iti iei zborul.

 

 

Si numa ca sa fie tacamul complet am mai adunat un motor!Vreau sa umplu trotuarul de la bloc cu motoare sa moara pensionarii de pe scara de ciuda!!!

post-62968-0-95317600-1317969514_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Si numa ca sa fie tacamul complet am mai adunat un motor!Vreau sa umplu trotuarul de la bloc cu motoare sa moara pensionarii de pe scara de ciuda!!!

ba saraca dupa ce o stationat la mine in ograta 2 ani jumate ai aduso la vaita:! felicitari:)) PS; tibii iar ai emotii kdn vb la microfon:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ba saraca dupa ce o stationat la mine in ograta 2 ani jumate ai aduso la vaita:! felicitari:)) PS; tibii iar ai emotii kdn vb la microfon:))

 

 

Ba Tibi draga,dupa o noapte de "beuturi" cine crzi ca ar mai vorbi fluent la microfon????Nici nu stiam ce vrea de la mine in prima faza.....In fine,mie nu imi pare rau ca am lucrat la ea ,macar am adus-o in stare de functionare si is multumit de ea cum merge.

 

Am mai luat un motor,cat de repede am sa pot am sa va pun si ceva poze,momentan sta in garaj si asteapta un polish si cauciuc spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Tibi draga,dupa o noapte de "beuturi" cine crzi ca ar mai vorbi fluent la microfon????Nici nu stiam ce vrea de la mine in prima faza.....In fine,mie nu imi pare rau ca am lucrat la ea ,macar am adus-o in stare de functionare si is multumit de ea cum merge.

 

Am mai luat un motor,cat de repede am sa pot am sa va pun si ceva poze,momentan sta in garaj si asteapta un polish si cauciuc spate.

La s-o fara roata spate ca e mai haioasa. Sau pune-i senile ca tot vine zapada. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 5 years later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...