Sari la conținut

Poze !1


axi
 Share

Postări Recomandate

Deschid aceasta tema pentru a va invita sa ne/va puneti poze cu voi si motoarele voastre :bounce: asa poate ne cunoastem mai bine in trafic :)

ok motorul meu>>>>>>>>>>

post-7368-1173368768_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vin, vin si pozele. Momentan nu sunt acasa, sunt plecat peste hotare dar va pot face o descriere pana atunci.

BMW F 650 rosu cu nr AB 85 SIB. Sunt din Vintu de jos. Sa ne vedem cu bine la sfarsitul lui mai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-15613-1173548480_thumb.jpgSe pare ca in Alba se poarta rosu...si al meu e rosu. Oricum in oras sunt cu mopedu' ( sau vreun scuter pe care l-am surubarit ) . In afara conduce tata (inca 2 ani :wave: ), da' numa' cu mine in spate. Doar e al meu. Sa nu va induca in eroare nr. de AR...ca tata l-a vandut si l-am cumparat inapoi :crack: . Numa' sa-i fac asigurarea, ca vreme buna a inceput sa fie! Va salut cu farul ! Editat de calin_cz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-15613-1173548480_thumb.jpgSe pare ca in Alba se poarta rosu...si al meu e rosu. Oricum in oras sunt cu mopedu' ( sau vreun scuter pe care l-am surubarit ) . In afara conduce tata (inca 2 ani :hug: ), da' numa' cu mine in spate. Doar e al meu. Sa nu va induca in eroare nr. de AR...ca tata l-a vandut si l-am cumparat inapoi :wave: . Numa' sa-i fac asigurarea, ca vreme buna a inceput sa fie! Va salut cu farul !

prentene

de ce nu ai venit si tu cu paranoya baiatu cu mobra(scz am uitat) si baiatu Yamaha chooper!!1

Super baietii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru un drum de Alba depind de timpul liber pe care il are tata.

-pe ala cu Dominatoru' il cunosc bine...vine la sfarsit de saptamana-e student

-ala cu mobra cred ca e Razvan, e tot timpul cu ala cu dominatoru' - are un scuter cu set malossi si o mobra pe care vrea sa o faca.

-yamaha virago nu stiu sa fie in cugir ( cu numar )

In rest mai ajung duminica la "BALCI" in alba dar in afara de scutere n-am vazut motoare...un nene din aiud cu piese, unu din barabant si restul mucosi ca mine ( care dupa ce chinuie un scuter sau moped vor sa obtina pe el mai mult decat face ). Pana la urma tot ne vom intalni la o poveste. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are Ede si acuma si-o rezolvat si cu actele ( asa am auzit )

aia de 500? bine ar fi sa-si faca nr ( zicea ceva de saptamana asta)...dar ai vazut-o pe drumurile partiei? eu l-am vazut doar cu etz150. Esti din Cugir?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoare incep conducerea pe minsc la sc de soferi,(d invatat m-am apucat de mult)si daca Dumnezeu m-ajuta in 28 iunie am permisul si va promit ca oa sa va fac o vizita la toti :wave: :eek:

P.S. invit cu ocazia asta ca si ceilati MOTOCICLISTI bine cunoscuti s-a se 'afirme' in acest topic!!!

multumesc

 

Deschid aceasta tema pentru a va invita sa ne/va puneti poze cu voi si motoarele voastre :crack: asa poate ne cunoastem mai bine in trafic :hug:

ok motorul meu>>>>>>>>>>

o si astea 2 dagici era sa le uit

post-7368-1173734409_thumb.jpg

post-7368-1173734473_thumb.jpg

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoare incep conducerea pe minsc la sc de soferi,(d invatat m-am apucat de mult)si daca Dumnezeu m-ajuta in 28 iunie am permisul si va promit ca oa sa va fac o vizita la toti :crack: :wave:

P.S. invit cu ocazia asta ca si ceilati MOTOCICLISTI bine cunoscuti s-a se 'afirme' in acest topic!!!

multumesc

o si astea 2 dagici era sa le uit

invata si ia-l ...si fa-mi in ciuda...eu mai am vreo 2 ani ( A1 nu merita pt. 2 ani , si n-am nici motor de 125 ) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti sanatate,in primul rand am fost la shard cu un dominator si cu o handa shadow,sanatate tuturor si asfalt uscat,ne mai vedem (pt baietii din alba)

dami id tau de mess!!!

salutari :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi permit sa il pun si pe ravan aici,este un motociclist adevarat chiar dak nu are un motor adecvat :wave:

auzi

zii la razvan daca vrea sa facem un schimb!!!stii tu!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tete a primit acolo cauciucuri k imi tre neaparat :D

Pi zii marimea si eu ii zic la shefu: :D

Anunt de ultima ora!!!!!!!!!!

................ :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tot gsndesc se s-a intamplat cu ceilalti motociclisti din alba?

asx, bazil, marius.....

up fratiilor!!! :D

 

sanatate si noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoare incep conducerea pe minsc la sc de soferi,(d invatat m-am apucat de mult)si daca Dumnezeu m-ajuta in 28 iunie am permisul si va promit ca oa sa va fac o vizita la toti :baldy: :baldy:

P.S. invit cu ocazia asta ca si ceilati MOTOCICLISTI bine cunoscuti s-a se 'afirme' in acest topic!!!

multumesc

o si astea 2 dagici era sa le uit

 

 

Saptamana viitoare incep conducerea pe minsc la sc de soferi,(d invatat m-am apucat de mult)si daca Dumnezeu m-ajuta in 28 iunie am permisul si va promit ca oa sa va fac o vizita la toti :baldy: :wave:

P.S. invit cu ocazia asta ca si ceilati MOTOCICLISTI bine cunoscuti s-a se 'afirme' in acest topic!!!

multumesc

o si astea 2 dagici era sa le uit

si kawa, dar nu o mai tin !!!

:cheers:anuntati-ma daca o vreti ...eftin :baldy:

post-7368-1174839272_thumb.jpg

post-7368-1174839421_thumb.jpg

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoare incep conducerea pe minsc la sc de soferi,(d invatat m-am apucat de mult)si daca Dumnezeu m-ajuta in 28 iunie am permisul si va promit ca oa sa va fac o vizita la toti :baldy: :baldy:

P.S. invit cu ocazia asta ca si ceilati MOTOCICLISTI bine cunoscuti s-a se 'afirme' in acest topic!!!

multumesc

o si astea 2 dagici era sa le uit

 

 

a doua , de ce ''fel'' ii?? :baldy: ca am mai vazut una asemanatoare , si nam stiut de unde sa o iau..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a doua , de ce ''fel'' ii?? :baldy: ca am mai vazut una asemanatoare , si nam stiut de unde sa o iau..

Pai da...simsoneta si honda!!! :baldy:

asfalt uscat :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi ajung si eu in tara. Deabia astept sa dau o tura cu motorul prin Alba. Ne vedem daca sunteti in trafic. Pa

unul rosu??????? :crack: daca da l-am vazut vineri :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

sal ! uitati poze si cu mine :wave:

mamaaaaa....... :)

timitere la poza ta!.... nu te-a prins radarul cu uralul ala? :blink: .... la tinuta de drum pe care o aveai :bigstar:.... :blink:

numa bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...