Sari la conținut

Postări Recomandate

Dacă în Sibiu e plin la toți care fac I.T.P. se poate merge Âşi în MediaÂş. Cei de lângă Euroleasing parcă se ocupă Âşi merge repede Âşi fără pretenții prea mari de la motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
  • Răspunsuri 220
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

AZI AM DAT SI NOI DRUMU LA ITP. (TESS)

COSTA 30 RON.

PRIMUL CLIENT, BATORU SI A LUI SUZI KATANA!

CINE ARE NEVOIE POATE SA MA CONTACTEZE SI REZOLV EU CU PROGRAMAREA, SAU DIRECT LA SEF STATIE ITP PARAIAN HORIA -0731310088

:laugh:

Mai este valabil?

Daca da, nu stiti daca am nevoie de semnalizari pentru a-l trece? Am pierdut vreo doua pana am invatat sa ma dau cu el :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,ITP ul la tess este 50 de lei acum si ai nevoie de semnalizari ca am intrebat io.sanatate

unii au 20 lei, dar nu-i recomand ca peste tariful oficial m-au cerut bani in plus desi agregatul trecuse testul pe bune.

 

Recomand Tursib, dar au o zi numai de autobuze si in celelalte era cam agloratie desi au program prelungit... pana seara la 20-21 :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Informatii neconfirmate.

Magazinul si serviceul Euroleasing din Medias a fost desfintat.

Cu respect

 

 

CONFIRM!!! s-a DESFINTAT ,am luat eu legatura cu ei :bounce: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii au 20 lei, dar nu-i recomand ca peste tariful oficial m-au cerut bani in plus desi agregatul trecuse testul pe bune.

 

Recomand Tursib, dar au o zi numai de autobuze si in celelalte era cam agloratie desi au program prelungit... pana seara la 20-21 :angryfire:

 

La Tursib nu se face itp la moto , am intrebat eu. in schimba se pare ca se mai face la Tehnica noua (reprezentanta Daewoo) pe autogarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA TESS ITP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

merge cel mai repede!

Asta probabil daca te primesc. Eu am fost acolo pe la 16:20 si au zis sa imi fac programare desi am vorbit in prealabil la telefon la numarul dat mai sus. Fiindca nu pot sa plec mai repede de la lucru in fiecare zi am renuntat si am apelat la altii. Am trecut si pe la Sigemo si mi-au zis ca ma pot programa peste vreo trei zile :cheers: . N-am facut o afacere dar fiindca e in drumul meu am rezolvat mai repede (la tehnica noua e 60 lei :angry: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

... deci pana la urma unde face si zuza mea ITP-ul ... ala repede si ieftin? Ca mi-a expirat ieri si numa' azi am vazut. Poate aveti ceva informatii mai recente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... deci pana la urma unde face si zuza mea ITP-ul ... ala repede si ieftin? Ca mi-a expirat ieri si numa' azi am vazut. Poate aveti ceva informatii mai recente.

 

la Tess la VW acolo la selimbar. l-am facut in octombrie pe la sfarsit, 30 minute, 49 lei, obligatoriu cu cartea motoretei si ar fi bine sa ai toate actele. nu era coada, e in dreapta dupa cladire 50 metri, se uita la serii si pune stampila si apoi achiti la casierie.

 

Deer m-a trimis acolo si e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... deci pana la urma unde face si zuza mea ITP-ul ... ala repede si ieftin? Ca mi-a expirat ieri si numa' azi am vazut. Poate aveti ceva informatii mai recente.

cel mai ieftin este(era) la Smart in curte la Electrica pe Uzinei 6...cam 20 lei... din pacate sunt spagari, probabil iti vor cere tariful pr auto si nu iti vor da chitanta decat daca insisti. Am fost cu masina si m-au taxat microbuz3,5t, cu chiu cu vai mi-au dat banii inapoi. :crack: Tarifele sunt afisate dar spagarii au tupeu ... de borfas

 

Foame de bani... la RAR era vo 65 lei :laugh:

 

La Tess - repede, elegant, curant si obrazul subtire ... fara coada, dar telefon inainte :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tenchiu, tenchiu, tenchiu. Din pacate m-au incurcat astia ai lu' prim-ministru' Johannis ca n-au pus prelata peste oras cand o-nceput sa ninga. O sa incerc din prima pe Uzinei - cat de rau poate fi? N-am mai participat la o competitie de tupeu cam de multisor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se face si la Sigemo, costa 100 de lei si trebuie sa ai urmatoarele:

far, stop, semnalizari, frane, seriile sa corespunda ce cele din talon, la fel si anvelopele.

asa ca TESS scrie pe mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut ITP la TESS cu 50 de lei. Durata: 30 min. cu tot cu telefonul pt. programare si drum dus-intors. SMART nu mai - nu mai is autorizati. Cica si La IONY s-ar mai face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Salut,

 

Pentru Itp la moto:

Tess> 100 lei

Sigemo> 100 lei

 

Sunat verificat astazi.

 

Sigemo: 0269 216776

Tess: 0269 560377

 

Verificat la TURSIB: nu au facut si nici nu fac ITP la motociclete.

 

 

 

incercati si pe strada UZINEI in curte la ELECTRICA acolo eee cel mai eftin garantez,bagati o tura acolo si intrebati si o sa va convingeti.asta o stiu de la EMA,bafta si astept rapunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
nu mai lucrez acolo. ti-am dat PM cu numaru de tel a celui care face ITP, te ajuta!

bafta!

si

Editat de RamoChoop
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Pe uzinei ITP -UL ESTE 20 DE LEI .Sanatate

 

Mesaj completat

Pe uzinei ITP -UL ESTE 20 DE LEI .Sanatate

 

 

Un nr de tel de acolo are cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...