Sari la conținut

22-23 Septembrie


SuzukiRf600R
 Share

Postări Recomandate

Vreme buna cica weekendul asta, atat la mare cat si la munte. Vreme buna = nu ploua.

So, unde iesim sambata? Sau poate duminica? Sau poate si sambata si duminica...plecare din Bucuresti! Doritori? Ar merge o tura pe chill asa, dar putem si rupe, cum zicea un coleg de-al meu de munca: bai baiatule, eu cand merg pe autostrada, pai merg nene..130-140 ii dau!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu la o tura , ma gandeam sa facem un trans ceva . tot mt 09 (tracer :D)

Sa fiu sincer cu mtul tau...ma gandeam la

Lepsa. Atat:) TF, TA si care mai sunt ma cam lasa rece...si la propriu chiar:)

Vreau un asfalt bun, curbe curate, daca se poate trafic putin...nu am ora de plecat de acasa nici de venit, ma pot intinde pe doua zile, am cardul gold la mine (cum ar zice un prieten ca zic) si ingerul pazitor pe ambii umeri:):):)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

same here, fara ora de venit plecat , deci , propuneri ? mergem si pe lepsa, plimbare sa fie doar

Eu zic sa ne facem de cap...la 8 dimineata ne vedem la MOLul de pe colentina, ala de langa avion, pana la Focsani mergem pe plictisitorul E85 usor sustinut...apoi facem spre Lepsa, ne luam doza, si ca sa fim niste raceri adevarati ne intoarcem prin Tg Secuiesc, Brasov DN1...nu mi se mai pare nimic wow la Cheia sau Siriu.

It’s just a plan...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa ne facem de cap...la 8 dimineata ne vedem la MOLul de pe colentina, ala de langa avion, pana la Focsani mergem pe plictisitorul E85 usor sustinut...apoi facem spre Lepsa, ne luam doza, si ca sa fim niste raceri adevarati ne intoarcem prin Tg Secuiesc, Brasov DN1...nu mi se mai pare nimic wow la Cheia sau Siriu.

It’s just a plan...

Hai sa mergem pe DN si vedem seara cum ne incadram sa ne intaorcem. Oricum facem lepsa de 2x in functie de timp.

 

Eu zic la 8 sa fim plecati...7:30 intalnirea la miorita. ASa vbisem noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mergem pe DN si vedem seara cum ne incadram sa ne intaorcem. Oricum facem lepsa de 2x in functie de timp.

 

Eu zic la 8 sa fim plecati...7:30 intalnirea la miorita. ASa vbisem noi

Hai ca zici bine ce zici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau va duceti pe Brasov, si va itoarceti tot pe acolo. In acest fel faceti Lepsa de 2 ori. Asta am facut eu acum 2 sambete. Nu e de mers pana la Focsani oricum.

Si cum e drumul? Ar trebui sa avem grija la ceva “extrem” in afara faptului ca toti vor sa ne omoare?

 

Sa traiesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti timp cat vreti voi. Eu m-am hotarat sa plec tarziu, pe la 9 , si la ora 16 am fost inapoi acasa, cu tot cu masa si aglomeratia specifica DN1 la intoarcere.

Asfaltul nu mai este chiar belea peste tot, mai e ceva nisip si balega, dar e de departe bucata de drum din Romania, care imi place cel mai mult pe motocicleta.

Distractie placuta!

PS : Daca nu plecam de azi o saptamana la pescuit , va insoteam, ca nu prea te poti plictisi de Lepsa...

Editat de nooxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu plec duminica pe Transalpina.

Luni am liber si vreau sa ajung in Brasov la moto24. Daca nu e un secret de stat.. acest legendar drum pe Lepsa e cumva 2D de aici dintre Vidra si Targu Secuiesc?

Ala e..iti dai seama de portiunea cea mai buna cand nu ai sa mai ai case, padure pe o parte si pe alta, ziduri de beton care tin versantii...nebunie. Sa ne zici cum a fost si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...