Jump to content

Photo

Site-uri online pentru echipamente marimi mari?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 PowerTibor

PowerTibor

Nou venit pe forum!

• Membru
  • 5 posts

Posted 07 September 2018 - 10:14 PM

Am reusit sa rezolv si eu ca sa incep scoala, dar as vrea sa ma interesez si de un echipament, problema e ca in magazine marimea cea mai mare nu ma incape nici pe un picior :)) Siti ceva site-uri, de la noi sau de afara care sa livreze si in Romania, cu marimi si pentru cei mai mari, ca mine? 

#2 lokko_boy

lokko_boy

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 305 posts
  • Moto: Kawasaki Z650
  • Numar: fix d'ala

Posted 08 September 2018 - 03:51 AM

Am reusit sa rezolv si eu ca sa incep scoala, dar as vrea sa ma interesez si de un echipament, problema e ca in magazine marimea cea mai mare nu ma incape nici pe un picior :)) Siti ceva site-uri, de la noi sau de afara care sa livreze si in Romania, cu marimi si pentru cei mai mari, ca mine? 

Daca esti din Bucuresti,poti incerca la Shop4Moto,cred ca aduc si marimi mari.Cel mai bine da-le un telefon si vezi ce si cum.

http://www.shop4moto.ro/

Din punctul meu de vedere (ca incepator),cred ca cel mai bine e sa probezi inainte,mai ales casca 

Bafta!

Edited by lokko_boy, 08 September 2018 - 03:54 AM.

#3 XaeL

XaeL

pârș pe doo' roți

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 3,329 posts
  • Moto: Honda NC700SA
  • Club: treehuggers RC

Posted 08 September 2018 - 06:40 AM

exista kronau moto, care aduc orice vrei tu de pe louis.de (un fel de distribuitor oficial); kronau livreaza si in tara, magazinul e in bucuresti

si mai erau unii care livreau in tara echipamente de pe fcmoto.de, am un lapsus acum; magazinul fizic tot asa, in bucuresti

Edited by XaeL, 08 September 2018 - 06:41 AM.

....castigator la categoria "sinteza zilei"....

Ai prioritate cand ti se da.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status