Jump to content

Photo

Ram Mounts, in stoc la Motor-inn

Ram Mounts Motor-Inn

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 PICAMAR

PICAMAR

motor-inn.ro

• Membru
  • Pip
  • 370 posts

Posted 06 September 2018 - 05:28 PM

Kit X-Grip Fork Stem Ram Mounts - 317Lei. Link

RAM-B-176-A-UN7U este alcătuit dintr-o bază cu furcă, un braț dublu scurt și un suport universal RAM® X-Grip®. Suportul RAM® X-Grip® inclus are un design curat și inteligent, cu patru picior, care oferă o mare putere sportivă fără a vă ascunde telefonul în spatele plăcuțelor de spumă și din plastic. Suportul RAM® X-Grip® încărcat cu arc se extinde și se contractează, permițând o potrivire perfectă personalizată a telefonului dvs. mobil
Acest kit este conceput pentru a se monta in jugul superior al furcii.

RAM-B-176-A-UN7UIU2.jpg

Kit X-Grip U-Bolt - 316Lei Link

RAM-B-149Z-UN7U este alcătuit dintr-o bază din zincată cu bolț dublu, braț dublu și un suport universal RAM® X-Grip®. În acest pachet este inclus hardware care va găzdui șine de la 0,50 "la 1,25" în diametru. Baza include capace de acoperire negre care trebuie plasate peste capetele expuse ale u-boltului. Suportul este proiectat cu un sistem RAM cu bile de cauciuc și un soclu cu diametru RAM, care are puncte de reglare la ambele capete ale brațului dublu, ceea ce permite reglarea aproape nelimitată și unghiurile de vizualizare perfecte. o lățime minimă de 0,5 ". Suportul RAM® X-Grip® inclus are un design curat și inteligent, cu patru picior, care oferă o mare putere sportivă fără a vă ascunde telefonul în spatele plăcuțelor de spumă și din plastic. Suportul RAM® X-Grip® încărcat cu arc se extinde și se contractează, permițând o potrivire perfectă personalizată a telefonului dvs. mobil.

RAM-B-149Z-UN7UIU2.jpg

Kit X-Grip Brake/Clutch Reservoir - 348Lei Link 

RAM-B-174-UN7U este alcătuit din componente pentru montarea rezervoarelor de frână / ambreiaj cu diametrul de 0,5 "până la 1,25", braț dublu și suport universale RAM® X-Grip®. Conceput pentru montare este un sistem cu bilă și capăt de cauciuc brevetat cu diametrul de 1 ", cu puncte de reglare la ambele capete ale brațului de prindere, aceasta cu o rotire a butonului brațului, vă permite să mutați suportul RAM® X-Grip® la nivelul optim Poziția de montare a rezervoarelor de frână / ambreiaj include atât șuruburi de montare standard, cât și metrice. Suportul RAM® X-Grip® inclus are un design curat și inteligent, cu patru picior, care oferă o putere de stocare sportivă fără ascunderea telefonului în spatele plăcuțelor de spumă și a plasticului . Suportul RAM® X-Grip® încărcat cu arc se extinde și se contractează, permițând o potrivire perfectă personalizată a telefonului dvs. mobil.

RAM-B-174-UN7UIU2.jpg

Baza Cu bila Ram Mounts - 130Lei Link

Se monteaza direct pe capacul rezervoruluil. Se potriveste la BMW si Kawasaki

Pentru Honda, Suzuki, Yamaha accesati Linkul acesta.

410e6IWqF1L._SX342_.jpg

Accesoriile se pot cumpara si separat. 

Pentru a vedea si restul produselor, va rugam sa vizitati site-ul nostru, www.motor-inn.ro

Link direct catre produsele ram, AICI

Adresa magazin : soseaua Nicolae Titulescu Nr. 155, Bl 21 Parter, sector 1 Bucuresti

0736530530, 0736639009

MOTOR-INN Iti alimenteaza pasiunea!
www.motor-inn.ro

Magazin Motor Inn: Sos. Nicolae Titulescu 155, bl. 21, Sector 1, Bucuresti
office@motor-inn.ro
comenzi@motor-inn.ro
tel. 0736639009

logo.png

#2 riderontornadoes

riderontornadoes

Expert

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 1,556 posts
  • Numar: b77trf
  • Club: strangersinthenight

Posted 06 September 2018 - 07:21 PM

Aveti si un schimb de ulei inclus in pretul asta?

#3 andutzu_85

andutzu_85

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 679 posts
  • Moto: CBR 900 RR
  • Numar: Curat si la vedere
  • Club: Lonely wolf

Posted 06 September 2018 - 08:01 PM

Nu e Ram Mount dar il folosesc de o vara si pana acum a fost ok!Sa nu mai zic ca m-a costat 15 lei si 3 minute de munca!

Attached Thumbnails

• 20180717_210506.jpg

Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa.

#4 george05

george05

ride slow...think fast...life is short..live it

• Super Membru
  • PipPipPipPip
  • 6,111 posts
  • Moto: YZF R1-Gremlin
  • Numar: 2 x ZRO
  • Club: NU,multumesc...

Posted 07 September 2018 - 06:16 AM

Culmea ca mai erau doua topicuri pe care se vindeau asemenea prinderi, preturile erau cam la fel, si acolo nimeni nu a comentat nimic ca sunt preturile care sunt.

#5 PICAMAR

PICAMAR

motor-inn.ro

• Membru
  • Pip
  • 370 posts

Posted 08 September 2018 - 09:21 AM

Nu vrem sa intram intr-o polemica legata de preturi, cu totii am auzit de expresia "sunt prea sarac ca sa-mi cumpar ceva ieftin". Stim de unde vine, din practica.
Cum ati vazut pe site, noi vindem si altele similare, dar vrem sa promovam pe cele mai bune.
De ce RAM?
- materiale de calitate- aluminiu, otel protejate la intemperii
-personalizabile - vrei sa-ti montezi o camera? Nicio problema. Vrei sa-ti pui un GPS? Nicio problema. Iti schimbi motocicleta si vrei sa-l montezi pe ghidon? Nucio problema
- sigure - sunt produse destinate si pentru off-road, barci, avioane, aplicatii industriale. Se folosesc aceleasi materiale, acelasi concept. In cazul acesta exista banda de cauciuc care siguranteaza suplimentar telefonul
- iti ajustezi telefonul in cea mai vizibila pozitie beneficiind de o infinitate de pozitii de reglaj.
-usor de instalat, usor de pus si scos telefonul

www.motor-inn.ro

office@motor-inn.ro
comenzi@motor-inn.ro
tel. 0736639009

logo.png

#6 gabyshor

gabyshor

zombie

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 2,675 posts
  • Moto: ktm 690 enduro r, Bumblebee
  • Club: nici unul

Posted 08 September 2018 - 09:48 AM

Nu e Ram Mount dar il folosesc de o vara si pana acum a fost ok!Sa nu mai zic ca m-a costat 15 lei si 3 minute de munca!

E un anunt de vanzare, pe cine crezi ca intereseaza ce folosesti tu? Din partea mea poti sa-l prinzi si cu elastic...

#7 AparTeGeorge

AparTeGeorge

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 576 posts
  • Moto: Suzuki Bandit 1200S
  • Numar: Bucuresti

Posted 08 September 2018 - 10:30 PM

Imi place maxim ideea de a pune un telefon de 2000-3000 lei pe un suport de 15-20 lei... dar na,unii nu au o problema cu asta,eu personal AM

Edited by AparTeGeorge, 08 September 2018 - 10:30 PM.

#8 andutzu_85

andutzu_85

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 679 posts
  • Moto: CBR 900 RR
  • Numar: Curat si la vedere
  • Club: Lonely wolf

Posted 09 September 2018 - 05:45 PM

E un anunt de vanzare, pe cine crezi ca intereseaza ce folosesti tu? Din partea mea poti sa-l prinzi si cu elastic...

Din punctul meu de vedere putin ma intereseaza com-ul tau....am postat in ideea ca poate nu toti isi permit

Imi place maxim ideea de a pune un telefon de 2000-3000 lei pe un suport de 15-20 lei... dar na,unii nu au o problema cu asta,eu personal AM

Nu am contestat calitatea produsului din contra recomand...doar ca eu,moldovean sarac fiind,am un telefon de cativa lei,o mobraveche vai mama ei si nu imi permit...

Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa.

#9 AparTeGeorge

AparTeGeorge

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 576 posts
  • Moto: Suzuki Bandit 1200S
  • Numar: Bucuresti

Posted 11 September 2018 - 03:37 AM

Din punctul meu de vedere putin ma intereseaza com-ul tau....am postat in ideea ca poate nu toti isi permit
Nu am contestat calitatea produsului din contra recomand...doar ca eu,moldovean sarac fiind,am un telefon de cativa lei,o mobraveche vai mama ei si nu imi permit...

Eu nu am facut referire la tine, fiecare foloseste ce il duce capu'
Mult noroc 👍

#10 hora09

hora09

Hr

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,311 posts
  • Interests:Sa fac sa imi fie bine
  • Moto: 2V 1000 / 4L 600
  • Numar: de ca

Posted 11 September 2018 - 01:22 PM

Aveti si un schimb de ulei inclus in pretul asta?

Aparent economia slaba chiar merge mana in mana cu mintea odihnita

Prea multa violenta aicea la voi

#11 dupre

dupre

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 77 posts
  • Moto: KTM exc-f 250, Yamaha XJ6

Posted 15 September 2018 - 11:39 AM

Urmăream demult un kit u-bolt de la RAM, pana la urma l-am cumpărat la super preț de la Motor Inn: 285 lei. Recomand tuturor atat produsul cat și magazinul.

#12 PICAMAR

PICAMAR

motor-inn.ro

• Membru
  • Pip
  • 370 posts

Posted Yesterday, 08:20 AM

Mai sunt doar 2 zile de reducere la toate produsele!

www.motor-inn.ro

office@motor-inn.ro
comenzi@motor-inn.ro
tel. 0736639009

logo.png

Also tagged with one or more of these keywords: Ram Mounts, Motor-Inn

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status