Sari la conținut

Ce model de jante este acesta?


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

Sex potrivesc oare la BMW E39?

Clar. Probabil ca au fost montate pe un BMW d-ala din Coreea de Sud care a luat foc si arata asa dupa ce a fost rumenita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hodoronc-tronc. Poate nu a postat unde trebe (desi, daca nici Luigi nu stie ce face ... ?). Da', de aici si pana a face legatura cu jandarmii ... subiect de scandal la ordinea zilei ... mi se pare distanta cam mare. Eu zic, n-are rost ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Topicul asta slujeste la ce?

Poate la emiterea si schimbul de idei a unor oameni relaxati si mansardati?

Este adevarat, pentru restul poate fi chinuitor, pentru ca trebuiesc deplasati niste neuroni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well, până acum nu am observat nici schimbul de idei, nici oamenii relaxați, nici pe cei "mansardați".

 

E un sentiment chinuitor pentru mine, mai ales că mi-e greu să-mi deplasez neuronii, pe motiv de lipsă (altfel nu-mi explic lipsa mea de reacție la citirea acestui topic extrem de amuzant).

 

În plus, întrebarea "Sex potrivesc oare la BMW E39?", scrisă la ora 08:34 AM, e cam dubioasă, dat fiind că la ora aia pizzeriile încă nu fac livrări, sexul ar cam trebui să fi fost consumat (pentru cei cu serviciu, nu pentru vânturătorii de țărână), iar până la alcoolul generator de glume proaste ar mai fi fost vreo zece ore.

 

Deci care-i faza?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...