Jump to content

Photo

deblocare retea vfd 600

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 marauder

marauder

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,402 posts
  • Numar: gj 12 tnt

Posted 13 July 2018 - 02:28 PM

M-am procopsit cu ,din surse familiale, un tel vfd 600, blocat in vodafone...ca sa mi-l deblocheze, vodafone imi cere 10$...mie sincer mi se pare un pic aiurea pt ca stapanul lui , cand a terminat perioada contractuala, practic a platit aparatul, deci ar fi trebuit sa il foloseasca cum vrea muschii respectivei persoane, devenind proprietate personala...cu toate astea nu se poate folosi decat in vodafone....e de discutat pe tema asta, dar nu despic firul iin 4.

Ideea este, se ocupa vreun motociclist de aici cu asa ceva? Mai bine ii dau lui bani de bere decat sa dau la vodafone.

In general nu-i problema cu decodarea lui, am gasit destule oferte pe net (20-50lei) dar cum ziceam, prefer sa dau banii unui motociclist, oricum o fi el. 

» Post actualizat in 13 Jul 2018 12:40

P.S.

Prin oricum o fi el a se intelege ca poate fi si petre :))

#2 cmd

cmd

Sustinator

• Super Membru
  • PipPipPipPip
  • 5,388 posts
  • Moto: cbr sc59
  • Numar: 113
  • Club: Rosilo Racing Team

Posted 13 July 2018 - 02:59 PM

vezi imei`ul ,nu toate vdf 600 se deblocheaza

CRC  ,   TNG Performance    ,   Top Rooms Aparthotel         Rosilo.ro           Taurasi.ro  

Vand carene de curse ~CRC~

#3 marauder

marauder

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,402 posts
  • Numar: gj 12 tnt

Posted 13 July 2018 - 03:03 PM

pai il vad....la anunturi zic vfd600, fara sa precizeze imeiul...eu il am, unde as putea sa il verific daca merge deblocat sau nu? eu cred ca nu e problema din moment ce la vodafone mi-a zis ca da, nu-i problema, se face pe loc imi dau imediat codul :)

cel mai eftin, 14 lei :))

Edited by marauder, 13 July 2018 - 03:04 PM.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status