Sari la conținut

Brno motogp august


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Florin eu merg. Merg cu masina cu inca un prieten cu femeile . Plecam joi dupa serviciu ora 18 bucuresti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va riscati cu moto?

» Post actualizat in 04 Jul 2018 09:08

unde v ati luat cazare?

Am gasit foarte greu, la vreo 17km de circuit, un apartament de 4 persoane. Nu ne riscam ca nu avem atatea zile de concediu si cu moto ar insemna mai multe opriri/zile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit foarte greu, la vreo 17km de circuit, un apartament de 4 persoane. Nu ne riscam ca nu avem atatea zile de concediu si cu moto ar insemna mai multe opriri/zile.

 

'"va urasc"

Si eu ma duc cu duba de enduro ca am si pat in ea. Poate iau si un motor. Inca nu m-am decis cand plec si cand ma intorc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul poate fi facut si cu moto. Eu am fost in 2016, plecat de joi si intors marti(asta ca sa nu faci 1200 km intr-o zi si a doua sa fi neom). Cazarile intermediare au fost in tara, la dus in timisoara si la intors in oradea. Pt amatori de cat mai multa distractie, cazare in campingurile din vecinatatea imediata a circuitului.

Spor si drum intins.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec cu moto,vreau să stau la cort bilete, de la fața locului. Dacă mai sunt interesați, un pm. Locuri la cort, sunt destule depinde de fiecare, însă 3-4 zile la cort eu zic că merită, tinind cont că este full peste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...