Jump to content

Photo

Donam pe 2 roti, culegem zambete !

Campanie caritabila M.A.N.

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 gospodarul

gospodarul

The Homemaker

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 2,628 posts
  • Interests:Cai putere
  • Moto: BMR R1200 GS ADVENTURE LC
  • Numar: B-533-MAN
  • Club: MAN ROMANIA

Posted 14 June 2018 - 02:30 PM

Astazi lansam campania caritabila "Donam pe doua roti, culegem zambete !!", in sprijinul celor 23 de copii (13 baieti si 10 fete) gazduiti de Modulele familiale "Speranta" si "Fortuna" din Panciu, jud. Vrancea . Pentru a avea rezultate cat mai bune, anul asta vom publica lista pe marimi haine/marimi incaltaminte /sex si vom colecta pentru fiecare copil din tabel marimile de haine/incaltaminte potrivite. Pentru cei cu posibilitati materiale sau care au copii de varste/marimi apropiate cu cele specificate in tabel, ii invitam sa isi aleaga cate un copil din tabel, catre care se vor indrepta donatiile facute. In afara de imbracaminte/incaltaminte, copilasii au nevoie de rechizite, papetarie, birotica, carti literatura si specialitate, jucarii, alimente, dulciuri si orice altceva considerati ca le poate fi de folos in procesul educational. Va rugam sa ne trimiteti mesaj cu alegerea dvs, pentru a putea centraliza rezultatele campaniei in sensul unei distributii cat mai eficiente a donatiilor, la adresa de email contact@motoraliulanualnational.ro, cu subiectul "Campanie caritabila".
Impreuna suntem o forta, am dovedit-o de fiecare data !!!
Noi suntem FORTA MAN !!! 1f60d.png1f60d.png1f60d.png

Campanie organizata cu sprijinul C.J. VRANCEA si D.G.A.S.P.C. VRANCEA.

#Donampe2rotiCulegemzambete!! #ManRomania #LepsaMagica

» Post actualizat in 19 Jun 2018 09:29

Salutare!

Multumita unui motociclist inimos, avem din partea companiei de curierat Urgent Cargus un numar de 50 de expeditii colete pina in 10 kg , din orice localitate  catre sediul lor din Focsani. Este suficient sa predati coletul in unul din sediile  curierului mentionat, cu destinatie sediul din Focsani, plata la destinatar,  iar la mentiuni treceti "Campanie caritabila M.A.N. ROMANIA". 

Haideti sa facem niste copii fericiti !!! Sta in puterea noastra !!!  :mexicanwave:

Attached Thumbnails

• vizual caritabila 2018.png
  • tabel baieti MF Panciu-1.jpg
  • tabel fete MF Panciu-1.jpg

Edited by gospodarul, 14 June 2018 - 02:31 PM.

#2 Fratzyk

Fratzyk

Captain Slow

• Super Membru
  • PipPip
  • 623 posts
  • Moto: Momentan s-a dat
  • Club: Prefer crasmele

Posted 03 July 2018 - 09:58 AM

Salut,

Nu am copii si nu am ales unul anume,dar pana acum am cumparat tricouri de baieti, dupa cum urmeaza:

Marimea M : 5

Marimea L : 4

Marimea XL : 5

Revin cu Update pe parcurs astfel incat sa fim siguri ca nu vom lua toti aceleasi marimi, si toata lumea se va bucura de lucrurile primite  :hug:

Stima,

Andrei

Toti iti vor binele,

Nu-i lasa sa ti-l ia...

#3 gospodarul

gospodarul

The Homemaker

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 2,628 posts
  • Interests:Cai putere
  • Moto: BMR R1200 GS ADVENTURE LC
  • Numar: B-533-MAN
  • Club: MAN ROMANIA

Posted 25 July 2018 - 04:42 PM

Salut,

Nu am copii si nu am ales unul anume,dar pana acum am cumparat tricouri de baieti, dupa cum urmeaza:

Marimea M : 5

Marimea L : 4

Marimea XL : 5

Revin cu Update pe parcurs astfel incat sa fim siguri ca nu vom lua toti aceleasi marimi, si toata lumea se va bucura de lucrurile primite  :hug:

Stima,

Andrei

Multumim ca ati fost si in acest an alaturi de noi, voi sunteti FORTA MAN !!! :mexicanwave:

40 de colete expediate din toata tara,insumand articole pentru fiecare dintre cei 23 de copii din modulele familiale Panciu !!!

Respect tuturor participantilor, Dumnezeu sa va aibe in paza !!! :10:

Attached Thumbnails

• caritabila 3.jpg
  • caritabila 2.jpg
  • caritabila 1.jpg
  • caritabila 4.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status