Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

De cand nutresti sentimente ? :))

Nu cred, nu există această varianta, nu are cum.

Vrei sa facem un pariu ?

Am asa un sentiment ca, in caz de, eu te-as creste pe tine :D

» Post actualizat in 27 Jul 2018 12:03Am asa un sentiment ca, in caz de, eu te-as creste pe tine :D

» Post actualizat in 27 Jul 2018 12:39

De unde si pana unde

Petrică single/not single este o chestiune personală pe care nu țin minte să ti-o fi împărtășit.

Bine, nu trebuia sa.i spui de doua ori ca oricum ea e single...

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intorceam odata beti la bord in Noumea. Si, intrand in port, ne fluiera niste bunaciuni aflate dincolo de un gard de sarma care imprejmuia terminalul. Chipurile una scurta prin gard. Eu am zis ca raman fidel relatiei stabile, alti doi au zis ca alea-s prea bune sa nu le ia, una se hotaraste sa vina cu zmeii romani la bord, unde au aflat matrozii de ce alea fluierau fara sa vorbească prea mult. Prudenta, vajnici motoristi...prudena, niciodata ca purcelu'n dovlecei :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot nu am inteles, de ce fluierau?

În altă ordine de idei, cred ca daca mi-as face id de male nu ati mai avea nimic de comentat legat de comentariile mele...asa ma bate un gând. :)))

Petrica, postez din gara , tren , aeroporturi, taxiuri...ca sa înțelegi.

» Post actualizat in 27 Jul 2018 13:13

Ps petrica, update your signatura :))

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot nu am inteles, de ce fluierau?

În altă ordine de idei, cred ca daca mi-as face id de male nu ati mai avea nimic de comentat legat de comentariile mele...asa ma bate un gând. :)))

Petrica, postez din gara , tren , aeroporturi, taxiuri...ca sa înțelegi.

» Post actualizat in 27 Jul 2018 13:13

Ps petrica, update your signatura :))

Esti curier, ce naiba?

M-am si speriat, bine ca nu postezi si de pe motocicleta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

În altă ordine de idei, cred ca daca mi-as face id de male nu ati mai avea nimic de comentat legat de comentariile mele...asa ma bate un gând. :)))

 

 

Nu-i o idee rea, daca deschizi dupa aia vreo doua topicuri la sectiunea service cu dominare, maini frumoase si voce cristalina, sigur nu scade atentiometrul :D

 

post-7986-0-27590800-1532699016_thumb.png

 

post-7986-0-90851600-1532699030_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc cu teama ca putoii astia imi vor plati pensie :eek:

 

Dada, iti dai seama ce-o sa belfaresti din pensia platita de fulgii de nea! :lol:

Kosh pe langa ticurile verbale are stilul ala iritat, intoneaza de parca te-ar certa. Si, pt cine l-a urmarit pe forum de mai multa vreme, nu stiu daca se califica pt a invata pe altii :oops:

Eu unul nu urmaresc decat cateva canale, toate de afara, cu curse de viteza in coasta, (re)constructii de cotetze de curse/youngtimere, unul din state care mestereste la bmw-uri, chestii care imi plac, ma inspira sau chiar de unde mai invat cate ceva. Flokerii autohtoni pot sa se impuste, n-am vz unul de la care sa raman cu ceva. Si in general vizionez/postez de pe tron :P sau cand am timp de pierdut, dar asta se intampla rar.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dada, iti dai seama ce-o sa belfaresti din pensia platita de fulgii de nea! :lol:

Kosh pe langa ticurile verbale are stilul ala iritat, intoneaza de parca te-ar certa. Si, pt cine l-a urmarit pe forum de mai multa vreme, nu stiu daca se califica pt a invata pe altii :oops:

Eu unul nu urmaresc decat cateva canale, toate de afara, cu curse de viteza in coasta, (re)constructii de cotetze de curse/youngtimere, unul din state care mestereste la bmw-uri, chestii care imi plac, ma inspira sau chiar de unde mai invat cate ceva. Flokerii autohtoni pot sa se impuste, n-am vz unul de la care sa raman cu ceva. Si in general vizionez/postez de pe tron :P sau cand am timp de pierdut, dar asta se intampla rar.

Eu postez in general la misto, sau cand ma plictisesc. Ce legatura are activitatea avuta pe forum cu cine esti ca persoana?

Nu-l cunosc pe om, am spus doar ca pare a avea mai multa experianta decat copiii astia care cauta atentie, atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot nu am inteles, de ce fluierau?

În altă ordine de idei, cred ca daca mi-as face id de male nu ati mai avea nimic de comentat legat de comentariile mele...asa ma bate un gând

Pai fluierau ca erau nascute baieti de fapt si nu intentionau sa se dea de gol prea devreme, tipand gutural la noi :))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...