Sari la conținut

Accident pasul Tihuta


andutzu_85
 Share

Postări Recomandate

http://www.bistriteanul.ro/foto-impact-intre-un-motociclist-si-o-masina-in-tihuta/

Ziaristii vietii...de ce nu au specificat ca soferul era in depasire pe contrasens ???

Ma mir ca nu au spus ca,colegul avea viteza

Slava domnului ca a scapat si este relativ bine....il cunosc personal si stiu cum merge....e un om foarte calculat,merge foarte bine si nu depaseste limitele (asta l-a si salvat)!

Insanatosire grabnica colegu'!

Editat de andutzu_85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Riderul urca iar auto cu pricina era in coborare si in depasirea unui tir intr-o curba foarte stransa si fara vizibilitate

De dat cu parerea toti suntem buni...doamne fereste sa ne aflam asupra faptului!!!

Ride safe

» Post actualizat in 23 Apr 2018 11:54

Exact pe tihuta anul trecut am patit-o si eu....m-am trezit cu un tir in fata,in depasirea altui tir la fel in curba fara vizibilitate....ingerul pazitor si faptul ca nu am avut viteza m-au salvat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Vizitator liviugsx

Doamne Dumnezeule!!! Nu am ştiut nimic până acum de Vasile. Băiatul ăsta mergea foarte calculat şi avea experiență.

@andutzu_85 Mâine am să te sun. Şi fosta mea motocicletă a fost implicată într-un accident şi este daună totală. Mă bucur măcar că băiatul este bine. Grijă mare că în ultima vreme parcă s-au sălbăticit toți. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liviugsx, de cine e vorba mai exact? Am si eu in grupul de ture cativavVasile.

» Post actualizat in 02 Jul 2018 11:25

Cu doi Vasile😊am fost la tura, dar nu stiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator liviugsx

Cu doi Vasile😊am fost la tura, dar nu stiu...

Este vorba despre un baiat de la noi de la Radauti, Vasile Colibaba. Are kawasaki cu nr NGK. Nu cred ca a iesit cu voi.

Nu stiu nimic despre accident. Din cate vad este de mai multa vreme si cu baiatul sau prieteni din gasca noastra nu mai m-am intalnit. Eu moto nu mai am si nici nu prea am mai fost prin zona. Sper ca este bine si ca si-a facut inapoi bijuteria.

Drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...