Sari la conținut

Care te-ai tavalit pe la Mogosoaia?


Silver Arrow
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

- acele cladiri/monumente/sculpturi/picturi sunt puncte de atractie turistice, doar se adauga la frumusetea unui oras si nu o determina.

-Am sa-ti dau exemplul Salonicului care nu are atractii turistice simbol dar care este un oras foarte frumos.

-La fel Nisa si oraselele de pe Coasta de Azur, daca lasi deoparte dazzlingul si te uiti in profunzime o sa descoperi niste frumuseti pe care nu le banuiai la o prima privire.

Ce consideri tu a fi frumusete intr-un oras? (sa nu vorbim limbi diferite...)

 

Oare nu e invers? in sensul ca ceva frumos devine atractie turistica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeste cu atentie postarea ta cu numarul #49 dupa care citeste cu atentie definitia trollului. Te vei regasi 100%.

» Post actualizat in 21 Apr 2018 08:56

Ce consideri tu a fi frumusete intr-un oras? (sa nu vorbim limbi diferite...)

 

Sunt multe... arhitectura, felul in care oamenii isi ingrijesc casele, magazine,baruri si restaurante cu specific local, atitudinea oamenilor, samd.

 

Oare nu e invers? in sensul ca ceva frumos devine atractie turistica?

 

Si Centrul Vechi din Bucuresti a devenit o atractie turistica dar nu poti spune ca Bucuresti in ansamblul este un oras foarte frumos si totodata o atractie turistica in sensul cunoscut.

» Post actualizat in 21 Apr 2018 08:57

Da' nu va stătea mai bine la SMAEB, fata-n-fata, la o bere rece?

 

N-am cum sa ajung la Smaeb, ma duc la mare sa respir niste aer de la taranii aia din Constanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cred ca tu te-ai saturat de mare, esti din Constanta si esti marinar parca. Cum e?

Mai petre nu stiu daca ti-a spus cineva azi, dar uite ca iti spun eu: ești prost facut grămadă si ai un caracter de cocalar samantar care își bate nevasta pe ritmuri de taraf.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai petre nu stiu daca ti-a spus cineva azi, dar uite ca iti spun eu: ești prost facut grămadă si ai un caracter de cocalar samantar care își bate nevasta pe ritmuri de taraf.

 

Sabine, iti respect opinia chiar daca nu sunt de acord cu ea pt ca nu e reala.

» Post actualizat in 21 Apr 2018 14:10

Tu esti superior fata de restul" taranilor" ca te-a fatat ma-ta in capitala. Ai iesit legat direct de buricul tarii .

 

Romania, cateva mese... oameni putini.

Editat de petre81
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant, romanii rasisti intre ei. Daca erau tigani,unguri plm,era de inteles. Si nu e prima oara cand dezbateti acest "subiect".

Petrica,indiferent unde stai in romanica (tara frunoasa dar de cacao) fomica nu prea discrimineaza,cum faci tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cele mai multe masini cu cruci si alte matanii prinse cu ventuze in geam sunt cele din provincie. Faptul ca tu esti educat (probabil din acest motiv te simti si ofensat) nu inseamna ca toata gloata din spatele tau e la fel. Bucurestiul, cu bune si cu rele, e peste orice oras din Romania.

Asta cu... e peste orice oras, este doar in mintea ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant, romanii rasisti intre ei. Daca erau tigani,unguri plm,era de inteles. Si nu e prima oara cand dezbateti acest "subiect".

Petrica,indiferent unde stai in romanica (tara frunoasa dar de cacao) fomica nu prea discrimineaza,cum faci tu.

Prostii si frustrari forumistice!Baieteala de doi lei!

Am mers cu zeci de confrati la drum,am stat la barfa si toti au fost ok!

Indiferent de unde erau, unde stateau!Fac pariu ca si Petre,Sabin sau oricine se contreaza pe aici,sunt ok la drum,o bere,un cico!

Forumul schimba omul in rau!Drumul si tovarasia il schimba in bine!

Valabil si pentru mine!

Iar soferi prosti sunt peste tot!Indiferent de judet,zona!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta discuția. :D Va recomand cu caldura o sedere prelungita in Maramu'. Oameni de nota 10+. Marea majoritate. Problema e cand se urca la volan/ghidon:))

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...