Sari la conținut

Ce naiba ne mai loveste pe drumul public


chv
 Share

Postări Recomandate

Din cate am inteles, a inceput sa isi miste mainile putin de tot iar doctorii micsoreaza doza de calmante care il tin sub coma indusa.

 

Fingers crossed.

Daca esti in legatura cu familia/prietenii transmite-le ca ii uram sanatate si speram sa se incheie cu bine.

Mai da si tu o veste pe aici din cand in cand despre cum se recupereaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceas rau era frumos sa fie pentru tractoristu' pwlii, sa vina un camion sa-i fwta utilajul, sa-l bata camionagiul si pe urma sa-l fwta in cwr si sa se pise pe el de tractorist prost ce e.

Fii civilizat, ca nu esti la usa cortului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am mai aflat, s-a oprit coma indusa de catre doctori dar inca nu e OK deloc baiatul. Nu raspunde la stimuli.

 

O sa incerc sa dau de prietenul lui si sa discut cu el, sa vedem daca aflam mai multe informatii. :(


» Post actualizat in 30 Apr 2018 13:47

Din pacate starea baiatului nu este buna. Nu se poate trezi din coma iar organele incep sa ii cedeze rand pe rand, ficatul, plamanii si din cauza rinichilor a fost trecut pe dializa. Creierul mic este afectat destul de tare din cate am inteles. Aiurea rau de tot.


» Post actualizat in 04 May 2018 06:07

Ultimele vesti din pacate sunt triste.

 

Baiatul a intrat in moarte clinica si e tinut doar de aparate. Se asteapta decizia mamei lui daca doreste sa doneze organele sa salveze alte vieti.

 

RIP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Baiatul a intrat in moarte clinica si e tinut doar de aparate. Se asteapta decizia mamei lui daca doreste sa doneze organele sa salveze alte vieti.

of, da, aici dilema, poate salveaza viata unuia care a omorat alt motociclist sau a copilului tractoristului ala...

 

Urat, RIP, pacat iarasi unu cuminte si 100% nevinovat omorat aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intervin doar pentru a te corecta, Jerry, gresesti putin. Daca ai fi in situatia de a avea nevoie de ceva, nu te-ar mai interesa daca e de la cineva care a omorat sau care a incercat sa se sinucida si a esuat lamentabil.

Te intereseaza doar ca te vei bucura de viata, ca nu te chinui, etc.

 

Sa nu imi spui ca daca ai nevoie, vine telefonul de la spital si incepi sa pui intrebari si ii refuzi. Da-mi voie sa nu te cred.

 

Odihneasca-se in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am si nici nu as avea nevoie.

Port la mine o chestie pe care scrie Nu resuscita, nu donez nimic...

Cat sunt connstient si pot vorbi nu e bai...

 

Ar fi chiar culmea ca unu care m-a considerat donator de organe sa traiasca datorita mie.

Este o vorba care zice ca culegi ceea ce semeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De atat de multe sfaturi au nevoie oamenii de pe planeta asta. De exemplu despre faptu ca judeca ceea ce nu inteleg...

Din pacate colegul nu mai este insa Dorel Tractoristu' are restul vietii inainte si cinestie poate mai are sansa de a mai repeta isprava...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...