Sari la conținut

Gasit bicicleta Mtb in Bucuresti.


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Bicicleta zacea langa un trotuar, pe spatiul verde, intre pomi, era cazuta, cu urme de pamant pe ghidon, nelegata si se vedea ca nu era a nimanui, desi am intrebat in zona.

Ca si info, noua costa 2000 Ron :hug:

 

Alte intrebari? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bicicleta zacea langa un trotuar, pe spatiul verde, intre pomi, era cazuta, cu urme de pamant pe ghidon, nelegata si se vedea ca nu era a nimanui, desi am intrebat in zona.

Ca si info, noua costa 2000 Ron :hug:

 

Alte intrebari? :peace:

Da. Cu cat o dai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bicicleta zacea langa un trotuar, pe spatiul verde, intre pomi, era cazuta, cu urme de pamant pe ghidon, nelegata si se vedea ca nu era a nimanui, desi am intrebat in zona.

Ca si info, noua costa 2000 Ron

 

Martea este zi de petrecut in Contol la jumatate din pretul saptamanii. Sunt ultra-giga-mega-tera SIGUR ca un hipster sau un lubersexual datorita neadaptarii vitezei la carosabilul, firesc de umed, a patruns pe spatiul verde unde a abandonat orice urma de a ajunge acasa cu bicicleta. Posibil ca vigilenta a doua capete de creta sa-i fi facut dosar, iar el plange mai mult dupa perversa de pe Targul Ocna primita de la asfaltul ce l-a julit decat dupa bicicleta.

Am rugamintea la tine sa-i predai omului bicla inapoi, ca apoi sa aiba alte povesti martea urmatoare. Altfel doar imaginea sa va fi acolo (fara bicicleta)

Ajuta-l sa nu-si piarda ratingul!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] Sunt ultra-giga-mega-tera SIGUR ca un hipster sau un lubersexual datorita neadaptarii vitezei la carosabilul firesc umed, a patruns pe spatiul verde unde a abandonat orice urma de a ajunge acasa cu bicicleta [...]

Stai putin, inainte sa ne luam de bietul om care a pierdut bicicleta, dar si pentru a stabili concret daca era hipster, rog OP sa raspunda la urmatoarele intrebari: Cauciucurile si/sau spitele sunt vopsite? Bicicleta are sa? Dar coarne dinalea intoarse gen Tour de France?

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai putin, inainte sa ne luam de bietul om care a pierdut bicicleta, dar si pentru a stabili concret daca era hipster, rog OP sa raspunda la urmatoarele intrebari: Cauciucurile si/sau spitele sunt vopsite? Bicicleta are sa? Dar coarne dinalea intoarse gen Tour de France?

Daca are d-astea... io propun s-o dezmembram. da-l dreaq, ca-si ia alta...altfel nu mai are de ce sa iasa din casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super gest din partea ta ca ai postat pe forum .......dar atentie ............foarte mare atentie ............fa o vizita la cel mai apropiat post/ sectie de politie si declara ca ai gasit bicicleta ...altfel legal poti si vei fi acuzat de furt .........un obiect gasit trebuie declarat in maxim 10 zile la politie articolul 216 cod penal -INSUSIREA BUNULUI GASIT / infractiuni contra demnitatii(capitolul 4) ...........pedeapsa inchisoare de la 1 luna la 3 luni sau amenda

Editat de naenero
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@naenero, multam de informatie! Bicla nu am luat-o acasa, am intrebat in zona si cu acordul lucratorilor unui magazin carora le-am spus despre ce este vorba am depozitat-o la ei.

same problem ....serios acum daca cineva a depus o plangere si ii dau de capat politistii o sa faceti la ture de va plictisiti la sectie ......ia bicla de la oameni ca le faci probleme ....politistii nu lucreaza de obicei cu oameni cinstiti si sunt destul de suspiciosi .....paseaza problema in curtea lor si ajuta la gasirea proprietarului prin intermediul internetului sau cum poti tu mai bine ...altfel o furi incercand sa faci un bine ...vezi ca sunt ceva forumuri de biciclete furate poti cauta pe acolo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...