Sari la conținut

Deputat PSD, accident moto


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 158
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deputatul Radu Vasilică, în stare critică după accidentul rutier. Medicii i-au amputat un picior.



Omul nu trece prin momente prea usoare din cate se pare.
Intr-un fel, inteleg: roata se mai si intoarce.. cand faci rau, ai toate sansele ca acel rau sa se intoarca candva impotriva ta.

Sincer, imi pare rau pentru el si pentru situatia prin care trece, dar la fel de sincer o spun: Urasc PSD-ul cu toata fiinta mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wish granted, e în comă, mulţumit?

 

"Nothing in all the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity."

Martin Luther King, Jr.

Daca era Dragnea si mai bine, asa doar nitel ? Cati deputati mai au astia in parlament?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce-au spus la stiri ca avea moto de doar 4 luni...

Cel mai probabil a facut o greseala de incepator, greseala care l-a costat deja un picior.
Este tinut in coma, medicii spunand ca e in stare critica...
Asta nu mai este vreme de mers cu motocicleta. Si daca mergi incet, orice greseala poate avea concluzii fatale.


Pana la PSD, vorbim despre un om.
Ma gandesc ca poate iese ceva bine din acest accident. Sper sa nu-si piarda viata si sa aiba sansa sa schimbe ceva cu privire la infrastructura sau orice altceva.
Sau poate sunt doar eu naiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as propune inchiderea acestui topic, nu sunt cu PSD-ul dar de unde atata ura? Stie cineva ca omul facea rau, a ajuns PSD-ul sa coboare atat de jos social-democratia incat sa fie pecinginea acestei tari?

La vot nu s-ar parea.

Dincolo de politica doresc insanatosirea grabnica a lui Radu Vasilica.

S-a aflat pana la urma ce mobra pilota?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Vad ca evenimentul acesta neplacut a stranit un val de bucurie intre Motociclisti. Ma intreb ore de ce? Doar ca era membru PSD. Nici eu nu iubesc PSD-ul si ii doresc scosi de la guvernare, dar asta nu ma face mai fericit ca un om a patit asa ceva, fie el si PSD-ist Sa nu uitam ca inainte de toate suntem oameni, si mai ales Motociclisti.

Cine este fara pacat, vina, sa arunce primul cu piatra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e bine sa te bucuri de raul unui om, dar in cazul asta, imi pasa de el asa cum ii pasa lui de copii mei daca au infrastructura, daca vor mai avea paduri, daca vor avea spitale dotate, samd.

 

cu toate astea, ii doresc recuperare rapida, grabnica, si sa se trezeasca EXTREM! adica cu vreo 3 stafilococi intraspitalicesti ( vezi cazul Colectiv) ..sa va fie rusine. in anii 2017 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui urcati pe mobra cu forta...tot psd-u

Nu doar PSD..toti politicienii sa fie obligati sa parcurga minim 2000 de km pe an pe motociclete Yamaha R1 fabricatie 1998-2005

Editat de b86dtm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni nu se bucura ....aici se desarta ura impotriva golanilor care ne fura bine de tot in loc sa lucreze in folosul celor care i au ales.nu avem nimic personal cu bietul biker.

 

daca iti pierzi piciorul in accident moto, mergi la PDS sa te ajute sa ti pui o proteza buna, o sa ti o dea prin dinti..! si nu numai PSD, ci toti politicienii romani! hoti, puscariasi, penali!

 

CUM DRAKU SA NU NE BUCURAM???!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent de partid, sigur știe să se descurce in spital :)

 

Ar fi misto sa se infesteze in spital si sa moara.

karma 100%

» Post actualizat in 26 Nov 2017 20:49

si totusi, inchide adminul topicul asta, sau lasam porcii sa se amuze aici in propriile dejectii in continuare?

oaie ! Nu-ti convine , nu mai citi. Vrei sa fie forumul gen antena 3 ?! .

Lasa lumea sa se exprime.

» Post actualizat in 26 Nov 2017 20:52

cum dracu sa te bucuri ca si-a pierdut un om piciorul ?

Foarte simplu si cu usurinta.

La fel cum si ei ne fura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as propune inchiderea acestui topic, nu sunt cu PSD-ul dar de unde atata ura?

Pai dupa actiune si reactiune, dupa fapta si rasplata, culegi ce semeni, etc.

La draqu, de ce te miri de lipsa de compasiune a oii fata de lup? Nu e normal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e loc de nici o compasiune aici , ei ca niste imbuibati ce is fura de rup si anii nostrii trec ca si viata noastra defapt , degeaba peste zeci de ani se vor cai si vor zice , da v-am furat putin ne pare rau cand deja viata ta e pe final , faci ceva pe regretele lor , in final eu chiar sper sa nu crape imbecilu , sa scape si sa stea in spitalele romanesti cat mai mult sa vada viata reala din spitalele noastre , MARFA !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Triste personaje populeaza forumul asta!

 

Nu va dati seama ca gandind asa, voi nu sunteti cu nimic mai buni decat cel mai jegos deputat PSD? Vorbeste in voi ciuda ca nu aveti abilitatile necesare pentru a ajunge la masa bogatilor, desi in situatia ipotetica in care ati ajunge totusi acolo, fibra voastra putreda v-ar face sa actionati aidoma lor. Ati fura la fel sau chiar mai rau!

Vrem o tara ca afara, dar pe noi sa nu ne doara! Noi sa fim la fel de lipsiti de empatie, de compasiune, plini de durere in p#la fata de altul.

 

Mi se pare mai dureros faptul ca imi creste copilul intr-o societate populata la fiecare colt de specimene ca voi, mai degraba decat de faptul ca sunt 2-3 sute de porci in parlament...

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Triste personaje populeaza forumul asta!

 

Nu va dati seama ca gandind asa, voi nu sunteti cu nimic mai buni decat cel mai jegos deputat PSD? Vorbeste in voi ciuda ca nu aveti abilitatile necesare pentru a ajunge la masa bogatilor, desi in situatia ipotetica in care ati ajunge totusi acolo, fibra voastra putreda v-ar face sa actionati aidoma lor. Ati fura la fel sau chiar mai rau!

Vrem o tara ca afara, dar pe noi sa nu ne doara! Noi sa fim la fel de lipsiti de empatie, de compasiune, plini de durere in p#la fata de altul.

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar nu vreau sa fiu deloc mai bun , treziti-va dracu de tantalai c au trecut 30 ani de la revolutie si tot cu clica lor suntem la putere , iar ei toata viata lor vor fii jigodii , asa s-au nascut asa mor , dar ma rog pe romani i-a indobitocit demult expresiile , capul plecat sabia nu-l taie , lasa c-o sa fie bine , numai piosenie deastea de doi lei , plin de biserici plin de pulime cat mai multa si proasta care cred ca daca merg la biserica devin mai buni , vai de capul lor daca si-ar da seama cat is de prosti s-ar sinucide , si oricum am o veste pentru ei in caz ca vor intelege vreodata pe Dumnezo nu l-a vazut nimeni dar ei cred orbeste in el , weird , probabil e in firea omului sa creada in ceva dracu stie cum de am ajuns asa .... oricum pe multi ce-au comentat pro aici , ai suspectez ca undeva se intrepatrund cu banii statului de nu au simtit cum e de partea cealalta ....

Editat de MariusTm29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Cata dobitocie zace in fiinta celor care cred ca un personaj politic destul de manjit incat sa merite ura si in momente de genul asta ,o sa vada foarte mult interiorul spitalelor autohtone in loc sa se treteze afara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...