Sari la conținut

Ultimele culori de toamna


PoliBuc
 Share

Postări Recomandate

Ar trebui sa te lasi de facut poze.

 

E adevarat ca nu e cea mai reusita compozitie, dar omul s-a bucurat de natura, ceea ce altii nu prea fac, doar stau in spatele tastaturii.

 

Bravo @PoliBuc, pentru asta! Cat despre poze, nimeni nu s-a nascut invatat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc baieti ca ... m-ati bagat in seama, cu bune si cu rele ... inseamna ca n-a fost chiar rau. Intentia mea a fost doar de a impartasi ce am vazut si mi-a bucurat ochiul. Acuma... aveti mila, pozele sun facute cu "savoniera" de serviciu din top case (scapata pe jos de nu stiu cate ori si care face poze cand vrea ea), atat cat ma pricep in ale foto. Este clar ca ... este loc de muuuult mai bine. Promit sa fac poze mult mai faine si sa iau dupa mine aparatul mai ok, un bridge Nikon. Sper sa iasa mai ok. Accept orice sfaturi, inclusiv acela de a ma "lasa" dar am pretentia de argumenta afirmatia, cu exemple proprii, mai ales.


» Post actualizat in 12 Nov 2017 21:56

Am promis cuiva, "nu spui cine, persoana importanta" inca doua variante

post-72648-0-78103500-1510523711_thumb.jpg

post-72648-0-83916800-1510523735_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A critica inseamna sa aduci si argumente concrete. Altii au putut face asta, ce a fost bine, ce a fost mai putin bine, am apreciat asta si mai ales discretia de a discuta pe PM. Ca nu iti plac pozele mele, cine te pune sa te uiti ? Am vrut sa impartasesc cu voi ceea ce vedeam, ca n-am reusit foarte bine este mai putin important, nu asta era ideea. Daca pozele nu au iesit de expozitie inseamna sa nu mai fac ? In primul rand le fac pentru mine si apoi pentru altii. Se pare ca asta nu ai inteles.

S'apoi nu-i frumos sa-mi pui vorbele in alt context.

S'auzim numa de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

@PoliBuc:

Pune liniștit poze. Ne mai clătim și noi ochii și ne facem o idee despre locurile vizitate de tine.

Nu este site cu profil foto sau topicul dedicat de la secțiunea de timp liber (parcă).

Eu am crezut ca este o gluma și ca postarea vroia sa fie ceva de gen "nu mai pune poze, fiindca învârti cuțitul în rana pentru cei mai statici dintre noi".

 

Anyway, felicitari pentru ieșire și mulțumiri pentru poze!

 

Cui nu-i place, se uita în mare și da skip. Acum și data viitoare. So, toată lumea fericita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.) asta inseamna sa fii artist , sa ai curajjul sa te expui tuturor.

polibuc eu te sustin neconditionat.

Spiritul olimpic este cel ce conteaza ! Nu e important cine este pe locul 1 ci sa participi!

Sa ai sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult baieti. Ma bucur ca ati inteles ideea.

S-aveti o zi faina in continuare

Thumbs up si de la mine! Inca o data, felicitari pentru faptul ca iesi din casa si te distrezi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

A critica inseamna sa aduci si argumente concrete.

In primul rand le fac pentru mine si apoi pentru altii.

Ca nu iti plac pozele mele, cine te pune sa te uiti ?

Eu ti-am dat cele mai bune sfaturi, pe tine insa te-au bosumflat... imi pare rau.

Din moment ce le expui public... nu mai sunt pentru tine (vezi mai jos):

 

.) asta inseamna sa fii artist , sa ai curajjul sa te expui tuturor.

 

 

@Proxi te oftici ca stai in kas? :crack:

Da :funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu m-am bosumflat deloc. Care au fost cele mai bune sfaturi, "sa ma las" ? Pai este unul singur si nu este sfat, este o concluzie ... neargumentata. N-am pretins ca pozele sunt perfecte, intotdeauna este loc de mai bine. Am vrut doar sa impartasesc bucuria imaginilor, inspiratie de calatorie pentru atii, vorba unui coleg mai sus. Ca am reusit sau nu, accept orice sfaturi adevarate, concrete (multumesc "Silver Arow"). Sunt un amator in ale foto (desi am facut mii de foto, in atitia ani, si sunt multi rau), nici n-am pretins altceva.

Ma bucur, totusi, ca iti pare rau ca "m-ai bosumflat". Probabil, asa vreau sa cred, te-am prins intr-un moment nu tocmai potrivit (toti le avem pe ale noastre) dar, imi pare rau, n-am nicio vina. Mi-a placut ca ai fost sincer fata de "hardKnot" !. Nu este nici locul si nici cazul sa ne incontram, pentru ce ? Viata este, si asa, stresanta, de ce trebuie sa inrautatim situatia, mai ales intre noi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...