Sari la conținut

Incepator tavalit...


cristiroland
 Share

Postări Recomandate

Corect! Ce looser e "patitul" topicului. Pai de ce nu mergea el pe DN 200+ cu pasager? Cun isi permite? Nu poate fi numit motociclist! Huoooo! Acum ca a scapat ar merita o bataie buna de la confrati de astia ca si tine care nu pricep cum unii merg omeneste. Pftiu pe el, Satana nu alta.

Hai sa ne dam pe DN cand noi nici in picioare nu suntem capabili sa mergem.E mai jos un thread cu un baiat la adidasi,prima mobra,incepator pe A2.Nu-ti zic cum s-a terminat

Cand esti leguma pe mobra nu te infigi banda doi pe DN cu 40/h.In primul rand tine de respectul ala pe care-l pretindem dar uitam sa-l si oferim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut martori si au zis clar ca aveam maxim 40 la ora. Data viitoare imi iau un ij cu atai ma sui pe ei..

» Post actualizat in 05 Nov 2017 18:19

Atas*

 

Cu ala in prima curba esti cu rotile in sus , nu mai ai nevoie de tanti sa te sperie .

» Post actualizat in 07 Nov 2017 08:03

Pfuu, 2 masculi pe o motocicleta, inca o blasfemie! :D

Bine ca esti ok, nasol ca ai furat-o de timpuriu. Din pacate traficul in Ro e o jungla plina de primate. Ca sa ajungi intreg acasa prima data trebui sa-ti inchipui ca esti invizibil si sa te feresti de tot ce misca.

 

2 barbati , 40km/h , tanti agresiva ....suna a aventura vietii lui ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne dam pe DN cand noi nici in picioare nu suntem capabili sa mergem.E mai jos un thread cu un baiat la adidasi,prima mobra,incepator pe A2.Nu-ti zic cum s-a terminat

Cand esti leguma pe mobra nu te infigi banda doi pe DN cu 40/h.In primul rand tine de respectul ala pe care-l pretindem dar uitam sa-l si oferim

Continua, ne demonstrezi tuturor ca se poate din rau in mai rau. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne dam pe DN cand noi nici in picioare nu suntem capabili sa mergem.E mai jos un thread cu un baiat la adidasi,prima mobra,incepator pe A2.Nu-ti zic cum s-a terminat

Cand esti leguma pe mobra nu te infigi banda doi pe DN cu 40/h.In primul rand tine de respectul ala pe care-l pretindem dar uitam sa-l si oferim

Boss, din aberatiile de mai sus inteleg asa:

 

DN - nu se merge, e periculos - pentru ca picioare, pentru ca incepator

 

A2 - nu se merge, e periculos - pentru ca adidasi, pentru ca incepator

 

Cand ma dau cu toacla prin muntii Baiului iau trenul pana in Campina, au vagon special. Cand o fi sa vreau pe litoral, ce zici, sa ii intreb daca au un vagon special si pentru mobre? Sa eliminam dreaqu din pericolele astea de ne pandesc de dupa colt.

 

Inteleg ca tu mergi tare pe DN. Ne poti spune si noua cam cat de tare? Pastrezi viteza aia supersonica si in cadrul virajelor? Si.. nu e periculos?

 

Inca o intrebare, iti pui casca pe bostan in casa sau afara langa mobra? Daca e varianta nr doi.. nu e periculos? Poate scapa o vecina un ghiveci de flori si dam cu RIP p'aci.

 

Nu vrei tu sa lasi topicul omului in pace? Ai inceput sa bati campii cam devreme, bag seama ca ai mobra la iernat de ceva timp. Lasa incepatorii in pace si vezi-ti de muraturi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma inseala memoria,el nu are voie sa mearga cu viteza maxima impusa de adm. drumului,ci cu 20km mai putin,asta numai in primul an. Totusi,incearca sa nu mai iei pe cineva cu tine,chiar daca mergi ponderat.

Editat de Ice-D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boss, din aberatiile de mai sus inteleg asa:

 

DN - nu se merge, e periculos - pentru ca picioare, pentru ca incepator

 

A2 - nu se merge, e periculos - pentru ca adidasi, pentru ca incepator

 

Cand ma dau cu toacla prin muntii Baiului iau trenul pana in Campina, au vagon special. Cand o fi sa vreau pe litoral, ce zici, sa ii intreb daca au un vagon special si pentru mobre? Sa eliminam dreaqu din pericolele astea de ne pandesc de dupa colt.

 

Inteleg ca tu mergi tare pe DN. Ne poti spune si noua cam cat de tare? Pastrezi viteza aia supersonica si in cadrul virajelor? Si.. nu e periculos?

 

Inca o intrebare, iti pui casca pe bostan in casa sau afara langa mobra? Daca e varianta nr doi.. nu e periculos? Poate scapa o vecina un ghiveci de flori si dam cu RIP p'aci.

 

Nu vrei tu sa lasi topicul omului in pace? Ai inceput sa bati campii cam devreme, bag seama ca ai mobra la iernat de ceva timp. Lasa incepatorii in pace si vezi-ti de muraturi acolo.

Despre ce ai vrut sa ne scrii?N-am inteles nimic, un singur aspect este de mentionat, nu ai pregatirea necesara nici sa-mi dai stander-ul jos.Peste vreo cativa ani poate-mi fac timp sa-ti raspund

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre ce ai vrut sa ne scrii?N-am inteles nimic, un singur aspect este de mentionat, nu ai pregatirea necesara nici sa-mi dai stander-ul jos.Peste vreo cativa ani poate-mi fac timp sa-ti raspund

 

Te-a luat ameteala de la otet bag seama. Nu-i bai, iti explic in cazul asta. Nu incepe sa faci bascalie de un incepator cand este evident ca nu poti duce ceea ce semeni.

 

Lasa "baieteala" alora de se pricep ;)

 

Mai bine spune-ne despre gogosari, castraveti.. pentru ca toamna.. pentru ca muraturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...