Sari la conținut

nu chiar accident... celebrul efect GOPRO


stulewa
 Share

Postări Recomandate

https://www.facebook.com/arnold.bacs.1/videos/1545431635479975/?hc_ref=ARSRvnTHP152GFH_fTjcoTo95GPyloHuNyWVjH273w_VYRBgVeJVjvHmz_nnbapMSJw

 

tot povesteam de influenta camerelor de filmat pe motocicleta sau pe margine. ai tendinta de a face diverse scamatorii, de a da bine in poza... aveti mai sus o tranta cauzata fix de dorinta de a face doua-trei scheme pentru a da bine la camera... vorb-aia, asa e in tenis!! :)

 

ps: pt cei ce nu s-au prins, protagonist mandea! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai era un cameraman fix in viraj ;)

 

cu mare referire la cazul sabinei e filmarea asta!!!

 

oleaca de willie inainte de viraj, blocat spatele sa dea bine in poza, trecut tot vijajul cu spatele blocat si acu... sa iesim tare pe span... si am iesit pe jos :))) cost total... cam 30 de secunde pierdute pe proba speciala....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu mi se pare ca a cazut din cauza camerei.. nu ai de unde sa stii ce era pe jos acolo.

anyway... asa da, poti sa te dai si mare si tare si zmeu si de toate. Pe sosea nu

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce efect GoPro am eu la snowboarding... :)))

 

Cat ma dau ne-filmat imi ies toate. Cum da drumul cineva la camera, cum incep sa ma imprastii in cele mai spectaculoase moduri. Dar imi permit, pentru ca zapada-i moale si powderul adanc.

Pe sosea nu am din fericire impulsul sa bravez.

Editat de smar2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaire, te-ai dilit... nu conta ce era pe jos, am exagerat cu iesirea din viraj, am tras ca animalu de gaz ca sa iasa misto filmarea, cauciucul avea deja 4 zile... aia e, d-aia ii zic efectul gopro, nu mai judeci limpede! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pff, eu povestesc o intamplare reala in care am fost direct influentat de pozitionarea camerelor si unora nu li se pare concludent... pai daca sti matale mai bine... ce sa mai zic, inseamna ca nu ma pricep! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaire, te-ai dilit... nu conta ce era pe jos, am exagerat cu iesirea din viraj, am tras ca animalu de gaz ca sa iasa misto filmarea, cauciucul avea deja 4 zile... aia e, d-aia ii zic efectul gopro, nu mai judeci limpede! :)

 

 

Ca sa revenim ontopic, ce DOT zici ca aveau gumele? :)

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred totusi ca nu efectul gopro-ului a cauzat acest eveniment. Am analizat atent filmarea si in locul cu pricina par a fi ceva pietre lucioase (ca cele care fac scantei cand le lovesti intre ele). Pe acele pietre se aluneca foarte rau.

Concluzia mea, si a oricarui invingator, este ca Protagonistul nu are de ce sa se "amagesca" ca el ar fi de vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...