Sari la conținut

Yamaha YZF R1 / 2001 / 1000 CMC


Paul M
 Share

Postări Recomandate

Eu is curios pe ce duba lucrezi de esti mai mult acasa.

 

Mai trebuie si zile libere, cine se plimba cu motorul ? :crack:

 

Pe asta lucrez:

 

https://imgur.com/oDHMGtP

 

https://imgur.com/UnPdak1

 

https://imgur.com/JrRCYED

» Post actualizat in 04 Oct 2017 13:48

Boss,vinde utilaju',la 21 de ani nu ești copt la minte, dovadă ce ai postat. Ești fix un papagal, șofer de dubă ,mai mult nu o să poți,că nu te duce căpuța,mă mir ce zice amstafful ăla legat de coteț de tine. Tot ce sper e'sa mori dreaku singur,sa nu ei nevinovați după tine.

 

Pe : vez că ai o sesizare la poliția Baia Mare, desteptule,pentru ce ai declarat că ai condus fara permis

 

 

Hahaha, initial am crezut ca esti doar unu tare in degete care bate in tastatura ce viseaza noaptea, dar vad ca ti-a fost pe bune cu reclamatia, tocmai ce a ajuns, e proaspata, e calda. De vreo 20 de minute m-a sunat unchiu' de la politie... :crack: Banuiesc ca acum te simti suuuuper bine, no ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 110
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am înțeles. :)

 

...am dat o tura cu ea, aproximativ vreo ~15 KM, nu pot sa zic ca am tinut-o in turatii mari, cel mai mult cred ca a fost undeva la 10.000, maxim, dar n-am tinut-o constant (170 KM/h), dupa care am ajuns acasa si a fost destul de cald motorul (105 grade),

 

ce ... ai inteles? 10 000 rpm, 170km/h ?

 

ce gume ai?

ce dot au?

cum sunt franele? fata - spate discuri / placute

furca cand a fost servisata ultima data?

uleiul e schimbat de tine sau de precedentul?

daca ai inteles...nu schimba uleiul, daca nu ai inteles uleiul "nou" e ala pe care l-ai schimbat tu sau in sfarsit mecanic dar schimb pe care tu il stii cand este facut, nu din "povesti"... dupa aia vezi de ulei...

 

si pentru ca vad ca nu ai inteles, grija...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ce ... ai inteles? 10 000 rpm, 170km/h ?

 

ce gume ai?

ce dot au?

cum sunt franele? fata - spate discuri / placute

furca cand a fost servisata ultima data?

uleiul e schimbat de tine sau de precedentul?

daca ai inteles...nu schimba uleiul, daca nu ai inteles uleiul "nou" e ala pe care l-ai schimbat tu sau in sfarsit mecanic dar schimb pe care tu il stii cand este facut, nu din "povesti"... dupa aia vezi de ulei...

 

si pentru ca vad ca nu ai inteles, grija...

 

 

Acum ca deja ii iarna pe noi, totul e ok, ca sta la garaj. :)) Cand incepe sezonul o sa fie verificata de la A la Z. :)

 

Multumesc. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Partikip! Si eu am permisul suspendat pt alcool si fuga de la locul accidentului , dar conduc zilnic microbuzul scolar , iar cateodata i mai tin locul si vecinului meu care e sofer pe autocar de transport pelerini la moaste . Astept cu nerabdare sa vina vremea naspa sa am motiv sa beau zilnic tuica fiarta . Singurele emotii le am cand intru pe forum . In rest , fiind umblat si pe la moaste e clar ca nu am treaba cu politia . Doamne ajuta la toti astia ca noi !

Editat de JUST4TNT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Eu sustin acest tipic. Si eu am permisul suspendat pt viteza si conduc aproape zilnic, si masina si motocicleta. Astept cu nerăbdare să vină vremea nașpa. Pana atunci, tre zilnic prin bucuresti pe lângă politie. Nu pot sa zic ca am emoții prea mari.

 

Ai grija ce spui, ca avem un "berbec" care isi traieste viata pe forum si se ocupa cu reclamatii la politie, deci sa nu te miri daca esti sunat de la politie. :crack:

 

 

Partikip! Si eu am permisul suspendat pt alcool si fuga de la locul accidentului , dar conduc zilnic microbuzul scolar , iar cateodata i mai tin locul si vecinului meu care e sofer pe autocar de transport pelerini la moaste . Astept cu nerabdare sa vina vremea naspa sa am motiv sa beau zilnic tuica fiarta . Singurele emotii le am cand intru pe forum . In rest , fiind umblat si pe la moaste e clar ca nu am treaba cu politia . Doamne ajuta la toti astia ca noi !

 

 

Ai grija ce spui, ca avem un "berbec" care isi traieste viata pe forum si se ocupa cu reclamatii la politie, deci sa nu te miri daca esti sunat de la politie. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...