Sari la conținut

Detinaturi de Honda Shadow 600 cc


Ionut.andrei
 Share

Postări Recomandate

Salutare baieti , as avea o curiozitate care ma macina de ceva timp . Eu am achizitionat un Suzuki Intruder vs 600 , 1996 la unceputul verii , o motocicleta frumoasa si foarte buna , imi place foarte mult , insa , am intalnit multi proprietari de honda shadow care mi-au spus ca e cu mult mai buna , acuma nu stiu sincer , as vrea mai multe opinii , stiu diferentele mecanice , intruder cardan , shadow lant , la motor , etc , dar nu imi dau seama sincer, a condus poate cineva si un intruder dintre voi si un shadow ? Stie cineva diferenta ? Orice raspuns conteaza ! Multumesc anticipat ai o zi buna !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intalnit multi proprietari de honda shadow care mi-au spus ca e cu mult mai buna

acuma ce-oi vrea, sa iti recunoasca oamenii c-au ales gresit shadowul? normal ca nu, vor incerca sa atraga cat mai multi de partea lor ca sa nu dea nasol :lol:

 

serios vorbind, tine-ti intruderul linistit si bucura-te de el, nu mai apleca urechea la toate "sfaturile" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma ce-oi vrea, sa iti recunoasca oamenii c-au ales gresit shadowul? normal ca nu, vor incerca sa atraga cat mai multi de partea lor ca sa nu dea nasol :lol:

 

serios vorbind, tine-ti intruderul linistit si bucura-te de el, nu mai apleca urechea la toate "sfaturile" :cheers:

Stiu asta dar ma gadesc sa o schimb cu un shadow sa vad cum se conduce ca poate imi place mai mult , intruderu e destul de pretentios , chiar daca imi place ca mecanica sa fie perfecta la motoru meu , imi place sa fie in acelasi timp si mai simpla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai pace ca nu trebuie ie sa ii dai foc.

Nu stii cum vine treaba? Cea mai buna motocicleta/masina este cea pe care o ai. Cam asa judeca aia da iti fac tie in ciuda.

Cum ti s-a mai spus: plimba-te, bucura-te de motor si gata.

Foarte bine ca o ai pe cardan. Este un motor foarte bun.

Tu ti-ai luat motorul pentru ca il iubesti sau ca sa te compari cu altii?

Sus pe cal si da-i bice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai postat la motociclete de viteza. Ti-am mutat topicul

Merci , scuze , nu prea stiu sa umblu pe bloguri

» Post actualizat in 17 Sep 2017 13:47

Aoleu si astea nu prind viteza? :D

Ionut.andrei (chiar care e numele ca nu ma prind) eu zic ca oricum ai luat plasa, trebuia sa iei un virago.

Prenumele meu este si ionut si andrei , dar prietenii ma striga ionut , virago nu trage ca intruderul asta la deal , stiu sigur asta :))

» Post actualizat in 17 Sep 2017 13:51

Stai pace ca nu trebuie ie sa ii dai foc.

Nu stii cum vine treaba? Cea mai buna motocicleta/masina este cea pe care o ai. Cam asa judeca aia da iti fac tie in ciuda.

Cum ti s-a mai spus: plimba-te, bucura-te de motor si gata.

Foarte bine ca o ai pe cardan. Este un motor foarte bun.

Tu ti-ai luat motorul pentru ca il iubesti sau ca sa te compari cu altii?

Sus pe cal si da-i bice.

Ai dreptate in ce spui , dar am vrut sa vad diferente din curiozitate :)) imi place sa conduc cat mai multe tipuri de motociclete , sa le testez , etc .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Prenumele meu este si ionut si andrei , dar prietenii ma striga ionut , virago nu trage ca intruderul asta la deal , stiu sigur asta :))

» Post actualizat in 17 Sep 2017 13:51

 

Buna Ionut, pai la 535 ai cuplu mai mare la turatie chiar mai mica.

Editat de vlad58
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...