Sari la conținut

Achizitie recenta-Supermoto Husqvarna


mobrapartz
 Share

Postări Recomandate

Sunt curios daca mai sunt detinatori de acest model: Husqvarna SM 610 ie 2008.

Ce sfaturi ati putea sa-mi oferiti referitor la intretinere,piese: pret si de unde,ulei:de care si de ce altceva decat ce recomanda producatorul,aspecte generale despre motor,ce cade mai repede sa am in vedere sa verific si sa remediez,ce cauciucuri in general pentru oras ca astea sunt cam duse...Chestii generale,probleme frecvente sau cu care v-ati intalnit voi,plusuri/minusuri (am sa incep eu aici cu un minus,semnalizarea ce comuta intre directii si are "repaus" finut la mijloc pe care-l nimeresc dupa cateva incercari nereusite :)) si pozitia contactului "incognito" baga in dreapta ).In rest numa sanatate si drumuri bune ! :motosmiley:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte util site`ul recomandat de @mihai85.De mult n-am mai vazut asa catalog organizat,in rest sper sa nu am neplaceri dinastea cu piesele.Garnitura de chiuloasa scapa putin ulei si trebuie inlocuita,am vazut aici cu vreo 150 de ron.Ma bate gandul sa dau cu un spray de etansare,ati mai facut "improvizatii" dinastea?In primavara e programata la o revizie,doar ca mor cand vad picurii aia de ulei razleti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...