Sari la conținut

Accident Ikea - "Cazut de pe pod"


1n$4n3
 Share

Postări Recomandate

Alerta am primit-o pe aplicatia de voluntariat. Noi dam share la cazuri intre colegi ca poate este altul in zona si poate ajunge in timp util. Deasemenea am considerat ca poate sunt membrii din comunitate in zona care pot ajunge rapid sa ajute, sau care au cunostiinte pe care le stiau ca avand drum, la momentul respectiv, in acea zona..

 

Astfel de alerte le primim in acelasi timp cu echipajele de interventie. Daca nu e ok doar sa anunt astfel de evenimente, nu mai postez decat cazurile la care am si ajuns si de la care pot fotografia un ochi iesit din orbita, ceva sa placa povestea cu totul la audienta..

 

Dati-va share-uri cate poftiti, tu si colegii tai, eu ziceam de un anunt postat aiurea, fara detalii fara nimic.

Tu-ti inchipui ca sare cineva din casa ca a postat un user oarecare un topic cu "posibil accident"?!? Si daca o ruda sau un prieten avea drum prin zona, sau circula prin zona aia deobicei, ce fac, incep sa ma panichez, sa dau telefoane si daca nu-mi raspunde ma urc pe pereti?!? La asta ma refeream.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Întrebarea era pentru amândoi și sunt doar curios de mai multe detalii. Nu cunosc grupurile de Facebook pe care se vorbește....

ai PM....

nu mai au sens comentariile

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum se merge, o sa fie si mai multi. Sint cozi kilometrice la obtinere permise categoria A.

 

Mai grav este faptul ca multi nu sunt in stare dar sunt incurajati sa continue. Scutere nu vad deloc, toti vor minim 600cmc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Implineste-ti visul, fii increzator!

 

Stai linistit, am mers cu de toate, de la scuter de 49cmc pana la 1100cmc. Ma refeream la faptul ca toti astia wannabe se viseaza Rossi de Romania si refuza cu obstinatie si inconstienta sa treaca 1-2 ani prin niste etape care le-ar putea salva viata prin acumularea unei minime experiente.

 

Tocmai ce am venit din Grecia, au scutere cacalau si toate de la 125cmc in sus, multe mobre de enduro si multe maxiscutere, vitezane mai putin. In schimb la ei exista o piata moto, in toate orasele am vazut magazine de profil moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...