Jump to content

Alatura-te grupului nostru pe FaceBook! Like & share! Like & share! Alatura-te grupului nostru pe FaceBook!
Photo

Nevoie urgenta de ajutor azi ora 8.50 sector 2

• Please log in to reply
122 replies to this topic

#121 Petrescu Mircea

Petrescu Mircea

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 56 posts
  • Moto: R1200 GS
  • Numar: MMI
  • Club: -

Posted 18 September 2017 - 10:29 AM

Andrei111 ma asteptam sa raspunda unu ca tine , nu exista padure fara uscaturi .

Scopul postului meu a fost pt Xael si sunt bucuros sa vad ca a inteles si e constient de greseala .

PS : Nu ies cu motocicleta din oras , am auzit ca e periculos . Si din cate am inteles GS 1200 e pt stat in parcarea de la MC sau la Victoriei , nu ne permitem toti ascutitori .

#122 andrei111

andrei111

Incepator

• Super Membru
  • PipPip
  • 597 posts
  • Moto: Honda CBR 600 f4
  • Club: nope

Posted 18 September 2017 - 07:08 PM

Andrei111 ma asteptam sa raspunda unu ca tine , nu exista padure fara uscaturi .
Scopul postului meu a fost pt Xael si sunt bucuros sa vad ca a inteles si e constient de greseala .

PS : Nu ies cu motocicleta din oras , am auzit ca e periculos . Si din cate am inteles GS 1200 e pt stat in parcarea de la MC sau la Victoriei , nu ne permitem toti ascutitori .

Poate ma insel, dar cumva am impresia ca abia ti s-a uscat cerneala pe permis. Daca e asa, spor la invatat :)

Lemă: A te lua de tipul motoretei cuiva este cea mai crasa forma de grobianism motociclistic. Dar din nou, nu stii tu d-astea...
Repet întrebarea din postul meu initial: Cu ce ai ajutat tu efectiv spunându-i omului ca a căzut din propria vina?
Te-ai oferit sa-l cari pe brate pana la scara blocului, la salvare?
Nu. Ai facut pe desteptul. Ca ai fost tu pe Siriu, si uite ca eu n-am căzut, si tu ai căzut.

Edited by andrei111, 18 September 2017 - 07:09 PM.

#123 Ribo

Ribo

PokemonPeDooRoti

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,381 posts
  • Interests:neinteresat
  • Moto: Suzi de 1000
  • Numar: atarnat
  • Club: PrazRacing

Posted 19 September 2017 - 10:57 AM

Terminati ma cu prostiile.

To be a great motorbike racer, the most important thing is the passion for the bike.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status