Jump to content

Photo

09. GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland

Bineeeeeeeeeeeee Murguuuuuuuuuuuuuuu Diiiiiiiiiiiiiiiiiii

• Please log in to reply
301 replies to this topic

#301 xt600

xt600

Expert

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 3,237 posts
  • Moto: Yamaha
  • Numar: Fara importanta

Posted Yesterday, 07:01 AM

Mehtod, este interesant cum ai tu senzatia ca spui numai adevaruri si ceilalti spun numai prostii. Nu e in regula, sa stii...ar trebui sa iti dea de gandit. Da, cotetul poate fi facut din cf. Cum spuneam, ala trebuie sa reziste la un impact, dupa care este schimbat cu totul. Nimeni nu mai sta sa ii faca tomografii, ca sa identifice potentiale fisuri. Ceea ce nu ai inteles tu, este ca nu aia e partea nevralgica a masinii, ci tocmai partea aia din fata si spate a sasiului, facuta din aluminiu. De asemenea, imbinarile dintre monococa si sasiu. Nu le-au facut japonezii de prosti din al. Esti optuz, nu vrei sa vezi realitatea si nu prea intelegi tu arhitectura unei masini. Ar trebui sa ai discutii cu ingineri sau mecanici auto. Te vor lamuri. Nu e nici o rusine sa ceri pareri cat de cat avizate. Altfel, bati campii si risti sa devii ridicol.

Edited by xt600, Yesterday, 07:01 AM.

"When in doubt, gas it!"

"Once the throttle is cracked on, it is rolled on smoothly, evenly,

and constantly throughout the reminder of the turn"

JORGE LORENZO: "pero somos españoles, este título tenía que estar en España, era lo justo"

#302 JAGI

JAGI

Sustinator

• Super Membru
  • PipPipPipPip
  • 7,629 posts
  • Moto: R1 2008
  • Numar: lizing

Posted Yesterday, 08:11 PM

Ca tot nu credea DStar ca nu se frineaza puternic in viraje. Am gasit filmarea asta. https://www.facebook...55661860563304/

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status