Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

Odata eram in "vizita" la poligon si era o domnisoara pe motorul asta... Abia abia il tinea.... ma uitam cu frica, credeam k o sa cada :grinbandit:

daca era cracanata,cu par pe piceoare si paralizata de frica...nu era o domnisoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bre,da voi de-a-cui sunteti???hai intrati,nu va descaltati...bine ati venit! :bigstar:

 

Subaru astia-s motociclisti mai vechi... "Domnul" in costum negru e mai obosit... :haha: in rest tineri si nelinistiti! :grinbandit: acum o sa astept replica lui dragos (mdvn) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subaru astia-s motociclisti mai vechi... "Domnul" in costum negru e mai obosit... :haha: in rest tineri si nelinistiti! :bigstar: acum o sa astept replica lui dragos (mdvn) :baldy:

:grinbandit: cu cat suntem mai multi,cu atat suntem mai numerosi si superiori din punct de vedere numeric...deci cred ca putem acoperi o arie mai larga :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 grade...va invidiez :D

nu mai pune si tu totul la suflet,ca poate din greseala iti crapa o vena la cap si-ti dai de-aiurea obstescul sfarsit :eek: bucura-te pt fericirea seamanului tau(PARINTE SPUNE-I MATALE CUM STA TRTEABA CU PORUNCILE) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai pune si tu totul la suflet,ca poate din greseala iti crapa o vena la cap si-ti dai de-aiurea obstescul sfarsit :eek: bucura-te pt fericirea seamanului tau(PARINTE SPUNE-I MATALE CUM STA TRTEABA CU PORUNCILE) :cheers:

Asta cu bucuria pentru fericirea seamănului nu e o poruncă. E chiar sport național la români. Numai că pe invers. "Uite a dracului marțafoi ce casă/maÂşină/motocicletă/nevastă Âşi-a tras. Ăsta sigur a furat sau a luat Âşpagă. O să-l reclam la poliție Âşi-l pun Âşi la blesteme."

Auzisem o poantă odată. Cică în Irlanda un american se plimbă cu irlandez trecând pe lângă o casă frumoasă. Americanul spune: "Dacă trag tare 5 ani Âşi cu ceva credite îmi fac Âşi eu casă din asta" la care irlandezul a replicat "Dacă trag tare 5 zile îmi cumpăr o puÂşcă Âşi-l împuÂşc pe bogătaÂşul asta". Cam aÂşa e Âşi pe la noi. Fericirea altora le cam stă în ...... altora. Subarule ... eu mi-aÂş lua vestă antiglonț în locul tău. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu exageram,e doar un VULCAN!

Ştiu eu pe doi care mi-au cerut puşca împrumut. În locul tău mi-aş păzi fundul. :cheers:

A pardon .. am uitat...fundul ţi-l păzesc eu ... păzeşte şi tu ce a mai rămas neacoperit. :eek:

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞtiu eu pe doi care mi-au cerut puÂşca împrumut. În locul tău mi-aÂş păzi fundul. :cheers:

A pardon .. am uitat...fundul ți-l păzesc eu ... păzeÂşte Âşi tu ce a mai rămas neacoperit. :blbl:

 

Vad ca am iscat o adevarata discutie pe tema: "aveti grija la ala a lu tnt ca e necumpatat". Voi trebuia sa va simtiti privilegiati ca aveti cu ce... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit. Fierul meu capata forma si asteapta sa zburde pe asfalt...

..

:scratch:

Ti-a iesit lucrarea misto. Stai sa vedem cum o sa arate dupa ce o sa o dam jos din casa.

Spectrala cu dungulite ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-a iesit lucrarea misto. Stai sa vedem cum o sa arate dupa ce o sa o dam jos din casa.

Spectrala cu dungulite ...

cred ca ma fac, asa din senin,ca alunec atunci cand il ajutam sa coboare agregatu...sincer ma cam enerveaza DON JUAN-ul asta de Mazepa!Leo,te bagi??? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma fac, asa din senin,ca alunec atunci cand il ajutam sa coboare agregatu...sincer ma cam enerveaza DON JUAN-ul asta de Mazepa!Leo,te bagi??? :nono:

am inteles aluzia! :rose:

incepand de azi, imi caut alti prieteni. mama voastra de carcotei!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles aluzia! :nono:

incepand de azi, imi caut alti prieteni. mama voastra de carcotei!!!

N-ai de unde ... Noi suntem fruncea ...

ÂŞi-altă dată .. Âşi-altă datăăăă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles aluzia! :rose:

incepand de azi, imi caut alti prieteni. mama voastra de carcotei!!!

prieteni...oameni destionici ca noi nu s-au mai nascut,nu se vor naste,...dar nici nu-i nevoie! :rose: sa mor daca nu m-am trezit azi dimineazta cu aceasta cugetare :rose: Cataline,bazeaza-te pe noi... :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am rămas dator cu o Âştire despre Road Eagles la Radio Dada ..

 

2006-09-18 : Tot mai multi vranceni pasionati de motociclete

 

Fenomenul moto i-a cuprins si pe vranceni. Le vezi alergand pe sosele mancand asfaltul, le vezi la curse televizate, sau parcate in fata barurilor sau a Casei de Cultura din municipiu. motocicletele au devenit un hobby pentru vranceni. Soferii de masini sunt insa nemultumiti atunci cand la intalnesc in trafic si spun ca incurca circulatia. Cei care creeaza probleme sunt insa posesorii teribilisti de motociclete sau motoscutere. Multi dintre ei se aventureaza pe sosele fara echipament de protectie, jucandu-se cu ambreiajul, spun politistii. Pentru a crea o alta imagine a motociclistilor in trafic, la nivelul judetului a luat fiinta societatea motociclistilor din Focsani, �Road Eagles�. Pe langa cei 7 membri fondatori, in asociatie sunt acum in jur de 40 de membri. �La noi regulile sunt clare. Suntem participanti la trafic si respectam regulile de circulatie�, spune presedintele Asociatiei Motociclistilor din Focsani, Road Eagles. In acest an, 374 de vranceni au obtinut permis de conducere categoria A, pentru motociclete. Printre cei care aspira la acesta se afla si subprefectul judetului, (C.T.)

 

Dom'le avem susținători serioÂşi printre ziariÂşti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata imagini din una din zilele in care am hotarat sa devin donator de organe cu acte in regula.desigur am facut scoala(asa cum se poate vedea din imaginile alaturate) pe o splendoare de Harley Ultra Classic Electra Glide. :rock: Doamne ,ce vremuri,ce senzatii!!! :nono:

 

 

Lol..tot pe racheta aia galbena am facut si eu scoala! Prima data am plecat pe o roata!! Ce m-am panicat.... :rose: Zamfir si-a rupt si un papuc incercand sa ma opreasca !!! :rose: Nu stiam ce sa mai fac....Chiar k au fost ceva senzatii ..ce repede mi se parea la 30 de km/h !! Si acuma.....nu ma mai satur !! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...