Sari la conținut

Folie autocolanta transparenta carene laterale codita. Unde?


Postări Recomandate

Salut,

 

Aveti o sugestie pentru Bucuresti de unde pot cumpara o folie autocolanta transparenta? Vreau sa o aplic pe carenele laterale de la codita, pentru a proteja vopseaua de niste case-uri textile care probabil vor freca in mers.

 

Am gasit distribuitori insa vand doar cantitate mare, nu o bucata mai mica, pentru ce am eu nevoie.

 

Apreciez sugestii, Multumesc!

post-7244-0-41352500-1495708925_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa incerci la magazine de bricolaj. eu am cumparat asa ceva sa lipesc pe un perete de rigips alb ca sa nu il beleasca hainele aflate in cuierul insurubat acolo. Acum nu stiu cat de bine s-ar lipi pe codita cu forrme neregulate dar merita incercat ca nu e o avere. Se vinde la metru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe Louis.eu gasesti. Transparent film parca ii zice.

https://www.louis.eu/artikel/transparent-protective-film-approx-20-x-33-cm/10026131?list=176081739&filter_article_number=10026131

 

Misto...eu mi-am luat de pe ebay...am dat putin mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e buna ideea cu louis sau ebay, am mai luat de pe ebay in trecut, doar ca acum am nevoie din scurt ca plec la drum, si nu pot astepta un transport de 2-3 sapt, asa ca trebuie sa gasesc ceva prin Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti merge la cei care pun autocolant pe masini sau la cei care fac polish la faruri. Peste farurile polishate se aplica o folie de protectie. Cu siguranta la ei va fi mai scumpa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Aveti o sugestie pentru Bucuresti de unde pot cumpara o folie autocolanta transparenta? Vreau sa o aplic pe carenele laterale de la codita, pentru a proteja vopseaua de niste case-uri textile care probabil vor freca in mers.

 

Am gasit distribuitori insa vand doar cantitate mare, nu o bucata mai mica, pentru ce am eu nevoie.

 

Apreciez sugestii, Multumesc!

ALGERNON punct RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...