Sari la conținut

Ruse...ca e mai frumos acolo...


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cand am trecut de la noi la ei, era o singura masina la plata si apoi am trecut noi. Cand am ajuns la ei, la acte, erau vreo 5 masini la fiecare dintre cele 2 ghisee, si am asteptat putin.

Cand am trecut invers, erau destui la coada la plata, dar am trecut pe langa ei si cand am ajuns la noi la verificat acte, erau tot asa, cate 5-6 masini, dar un politist ne-a spus sa mergem in fata sa atatam CI si apoi sa trecem, citez: Ca voi nu sunteti masini sa stati la coada. :)

Pe pod a fost liber. Asa cum spuneam mai sus au refacut portiunea romaneasca si este foarte buna.

Deci a fost ok.

 

Merci! Anul trecut cand am fost in Grecia cu masina am stat la coada doua ore si jumatate, si dus si la intors.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

aici ne-am intalnit :)

Dap. Imi amintesc. Pe cel dinaintea ta l-am observat mai bine, apoi m-am incadrat in giratoriu iar pe tine te-am observat cum "dispareai la orizont". :D

De aceea nu mi-am dat seama ca ai naked. am asociat cu vitezana... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tura de asfalt e pe la calarasi - silistra - ruse - bucuresti. Suporta blana orbitoare pe partea bulgareaca :)

Drumul a fost refacut acum cativa ani si nu s-a degradat in tre timp din ce stiu eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e relativ bun asfaltul pe acolo, intre Ruse si Silistra. Ultima data am fost acum 2 ani cu conserva - viteza medie 120 km/h. Deci e ok si cu mobrele. Sunt minim 2 radare pe drumul acela. :D

In Silistra era rupt de tot pentru ca sapau si refaceau canalizarea. Nu mai stiu cum este acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-au ajutat baetii sa imi pudrez nasu' in peco la Giurgiu. In apararea mea e combinezonul lui Goe, si ii multumesc pe aceasta cale. Pe cine pacalesc...am o burta de gravida in 6 luni.

 

Cu multumiri Xaelului.

 

 

Incalecatu' de geriatric pe moto de la final e cel mai tare :laugh:

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...