Sari la conținut

Copie cheie moto in Iași?


r00lex
 Share

Postări Recomandate

Bănuiesc ca e cu Cip..ca sa fiu mai precis,vreau sa iau un r1 care are doar o cheie si voiam sa vad cam cât ar ajunge sa-i mai fac una..daca esti prin zona sau ajungi strica o întrebare cam cât ar fi cu Cip si cât fără si dau un mic la Kauffland cand ajung prin Iași 😅👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

liv key

0752 112 112

 

Confirm. Lucreaza bine la un pret mai bun decat baietii de la Kaufland. Il gasesti pe Cuza Voda sau la telefon.

https://goo.gl/maps/4snQ8n1HNfH2

 

Eu am copiat la el si "cipuirea" am facut-o eu acasa. In Iasi nu prea stiu pe cineva care sa "cipuiasca" chei moto, si am cautat. Asta acum vreo 2 ani, acuma nu mai stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. La băieții de la Kaufland, care-i aceeași prăvălie cu cei din Felicia, costa 250 lei cheia cu tot cu CIP pentru un Deauville: 160 lei cipul, 90 cheia bruta. Mie mi-a mutat cipul de pe o cheie pe alta si m-a ajuns cred ca la 150 lei.

 

George, sanchiu pentru pontul cu nenea de pe Cuza Voda. E prăvălia de vis a vis de poștă care e mereu închisă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

liv key e cel mai bun din iasi
testat de multe ori
am facut si la kaufland sau felicia...cel mai bine a lucrat liv key
cum a zis si george sta mai mult pe teren pentru ca stie sa deschida multe usi care au cheile pe interior :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...