Sari la conținut

SAM.ro --> SAMB - Salonul Amatorilor de Masini Bucuresti


Postări Recomandate

O mare teapa daca va asteptati sa gasiti dealeri de motociclete.Nici macar echipamente.Singurele motoare afisate sunt cele ale baietilor de la Slow Riders.In rest...masini de lux si trotinete.

Am dat 15 lei azi ca sa nu ma duc in weekend cand costa mai mult si probabil e mai inghesuiala. In 5 minute eram afara. Nu mi-a venit sa cred ca am ajuns asa repede si fara folos la iesire.

Deci daca va bate gandul sa va duceti sa vedeti motoare mai bine folositi banii si timpul in alte scopuri.Va pun eu poza cu toate motoarele de la targ ca sa vedeti ce pierdeti.

post-96873-0-66949400-1493908337_thumb.jpg

 

O mare dezamagire.

P.S.-Pe pagina de net a evenimentului scrie undeva ca organizatorii au stabilit deja calendarul urmatoarelor 3 editii si ghiciti ce, toate sunt puse in Aprilie.Probabil vor concurenta cu SMAEB .Cat de fraieri sa fie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca a mai fost intr-un an in acelasi timp cu SMAEB-ul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar va ganditi ca nu organizatori sunt de vina ci expozanti care nu au venit,cat despre" cocalari cu tricouri si adidasii de firma" hai sa gandim inainte sa vb.cine vrea sa vina bine cine iarasi bine.suntem buni doar sa comentam


» Post actualizat in 04 May 2017 20:12

cine nu iarasi bine

Editat de hondacbrF4si
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai tricou, adidasi sau ambele ?

tricourile si adidasii sunt la conservari. motociclistii true se dau cu maieu de firma si cu slapi de firma. si merg doar intr-a-ntaia pe bulevard, ca vitezele se schimba mai greu in slapi si oricum, asa faci pixdele sa intoarca capul. nimic nu stii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziceau ca dau un mic si o bere moca. S-a dat deja? Sau n-ai mai prins de ai iesit asa repede?

 

Nu stiu daca anul asta se dau mici si bere ca nu am vazut gratare,dar poate ai noroc si aduc in weekend.Eu am iesit asa repede ca am bagat viteza sa ajung la zona cu motoare si m-am trezit afara.Trecusem pe langa Slow Riders crezand ca mai urmeaza si altele dar... :what:

Editat de Carlos Rodriguez
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tricourile si adidasii sunt la conservari. motociclistii true se dau cu maieu de firma si cu slapi de firma. si merg doar intr-a-ntaia pe bulevard, ca vitezele se schimba mai greu in slapi si oricum, asa faci pixdele sa intoarca capul. nimic nu stii :)

Adica asa?:

post-41801-0-42072300-1493981756_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bulevardu' era dupa linia de boscheti,

pixdele aplaudau,fluierau

si poze faceau,

maieul era la uscat pe sarma si slapii erau adibas.D

Daa' sortu' era reobek.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca io nu is motociclist tru' ????attachicon.gifmobra.jpg

Nu,tu esti unu' ce-i da blana la tedemeu...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...