Sari la conținut

Accident B-75-PTZ - Soseaua Morarilor, Bucuresti


9470m
 Share

Postări Recomandate

Parca ma incearca o spaima sa mai circul cu motorul prin oras(si doar ma duc la servici si ma intorc).... Aici pe forum e aproape ziua si postul nou.... da cate nu sunt facute publice...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ma incearca o spaima sa mai circul cu motorul prin oras(si doar ma duc la servici si ma intorc).... Aici pe forum e aproape ziua si postul nou.... da cate nu sunt facute publice...?

Astazi au fost 4 in Bucuresti pana la ora 13:00, Las asa.... mai putina hrana pentru trolli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi au fost 4 in Bucuresti pana la ora 13:00, Las asa.... mai putina hrana pentru trolli.

cumva vreunul dintre ele datorat spoielii cu "apa" de care s-a apucat cu sarg primarita noastra? incepe sa imi fie frica sa ies pe strada la ce patinoar intretine Gabitza 24/7. doar o ploaie serioasa poate sa concureze cu romprest-ul primariei :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cazi datorita spoielii ca nu-ti da peste maini, ci din alta cauza.

 

Insanatosire grabnica accidentatului.

fa tu un topic "de ce cad motociclistii pe asfaltul ud" si dezbatem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi au fost 4 in Bucuresti pana la ora 13:00, Las asa.... mai putina hrana pentru trolli.

si inca unul la RinGrandHotel acum, pe la 19:00.

 

Accidentele postate pe topic sunt ok - poate vreun prieten de-al tau zace intins pe asfalt si n-are cum sa dea de tine. Se mobilizeaza altfel lumea in caz de ceva, pe facebook sunt o gramda de bagatori in seama care mai mult incurca.

» Post actualizat in 11 Apr 2017 16:33

In alta ordinde de idei, baiatul nostru cum se simte? E user de pe aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fa tu un topic "de ce cad motociclistii pe asfaltul ud" si dezbatem acolo

 

nu-i nevoie de topic ca ar fi un topic foarte scurt: pe ud se cade pentru ca ai un tacanit intre ghidon si scaunul pasager, se aude destul de tare, la mine asa a fost, si la altii la fel ca am intrebat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca unul la RinGrandHotel acum, pe la 19:00.

 

Accidentele postate pe topic sunt ok - poate vreun prieten de-al tau zace intins pe asfalt si n-are cum sa dea de tine. Se mobilizeaza altfel lumea in caz de ceva, pe facebook sunt o gramda de bagatori in seama care mai mult incurca.

» Post actualizat in 11 Apr 2017 16:33

Ciudat... nu vad nimic util, cand 9/10 comentarii sunt offtopic.

Singurul lucru care ma face sa accesez acces forum, e ca mai am un gram de speranta in a evita dezinformarea.

Prin natura meseriei, am acces la informatii reale si corecte.

Sunt convins ca nu am sanse de reusita, dar....

 

Nu le postez pe toate din cateva motive:

1. Teoretic, membrii acestui forum... trebuie sa invete din ele.

2. Practic, ei sunt Dumnezei. Le stiu pe toate.

 

Avand in vedere punctul 2, nu gasesc relevanta la a posta ceva, cand ei le stiu pe toate.... 🤔

 

In rest, numai de bine.

» Post actualizat in 11 Apr 2017 22:54

cumva vreunul dintre ele datorat spoielii cu "apa" de care s-a apucat cu sarg primarita noastra? incepe sa imi fie frica sa ies pe strada la ce patinoar intretine Gabitza 24/7. doar o ploaie serioasa poate sa concureze cu romprest-ul primariei :(

Iti dai singur seama ca asa ceva n o sa apara niciodata pe hartie.

,,apa" e acoperita cu ,,neadaptarea vitezei la conditiile de drum".

Scuze ptr dublu post, dar nu ma pricep de pe tel sa fac MultiQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mah dar mazga aia, din ce am citit pe aici, te cam ia pe neve. Adica poate adaptezi ca pentru ud, ca asa vezi tu in fata, ca e ud. Dar e mult mai alunecoasa. OK, teoretic si legal nu ai adaptat. In realitate ai fost surprins, chiar si 'adaptand', ca ti-au pus aia alunecusul in drum. E greu intr-adevar sa te bati cu Primaria intr-un eventual proces. La noi in tara, cel putin. Cel mai bine e sa constientizezi ca exista rahatul ala pe sosea și nu știi unde dai de el (sau stii) si faci ce trebuie. Si daca nu s-ar povesti, nu ai putea afla decat pe propia piele

Editat de WotRU2Me
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te ia colegu' pe nici un neve, e apa din balta si atat, alea-s povesti urbane inventate de baieti care le-a dat apa peste maini. Ca o fi apa statuta, boalca, e altceva, dar tot apa chioara e.

» Post actualizat in 12 Apr 2017 08:38

Maxim ce ai putea sa spui este ca sunt particule fine de praf si alte uleiuri/particule de cauciuc deja existente la nivelul soului si se creeaza ceva din mazga mai sus amintita dar nu e nici pe departe uleiul la care se face referire. E apa cu praf ... si atat, hai sa nu ne rahatim pe noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te ia colegu' pe nici un neve, e apa din balta si atat, alea-s povesti urbane inventate de baieti care le-a dat apa peste maini. Ca o fi apa statuta, boalca, e altceva, dar tot apa chioara e.

» Post actualizat in 12 Apr 2017 08:38

Maxim ce ai putea sa spui este ca sunt particule fine de praf si alte uleiuri/particule de cauciuc deja existente la nivelul soului si se creeaza ceva din mazga mai sus amintita dar nu e nici pe departe uleiul la care se face referire. E apa cu praf ... si atat, hai sa nu ne rahatim pe noi.

Offtopic, dar anul trecut erau multe zone in care se aluneca din senin, chiar si cu masina. Si ce sa vezi, fix in zonele alea era 'spalata' strada. Masinile astea iau apa direct din Dambovita. La izvor o fi curata, dar in Bucuresti e ca o balta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic, dar anul trecut erau multe zone in care se aluneca din senin, chiar si cu masina. Si ce sa vezi, fix in zonele alea era 'spalata' strada. Masinile astea iau apa direct din Dambovita. La izvor o fi curata, dar in Bucuresti e ca o balta.

 

De acord colegu' dar asta stim cu totii, nu e o noutate. Ca nu te dai la urs fara pusca si pe urma te plangi ca te-a facut ca in the revenant, e vina ta ca te-ai bagat in vizuina lui si nu invers. Cum nici astia cu cisternele nu te alearga sa puna furtunu' pe tine. Si te adaptezi ca n-ai ce face, dar nu te plangi ca e cam asa, peste mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...