Sari la conținut

Accident Doamna Ghica Honda Hornet Galbena


banditbiker82
 Share

Postări Recomandate

Am trecut azi pe Doamna Ghica venind dinspre Colentina spre Piata Delfinului si am vazut chiar intre sensurile de mers o motocicleta cazuta. Era si salvarea acolo , a plecat chiar in momentul in care am ajuns si eu. Am inteles ca a fost o ciocnire intre un Taxi si moto, la viteza mica. Motociclistul avea si pasager, amandoi erau constienti cand au urcat in salvare.

post-73897-0-41435900-1490713318_thumb.jpg

post-73897-0-12417000-1490713322_thumb.jpg

post-73897-0-77096200-1490713327_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu intersectia aia de pe vremea cand faceam scoala moto, e foarte nasoala. Dinspre Delfinului se vine cu viteza de pe Pod , drumul se tot ingusteaza si cei care vin dinspre Strada Heliade intre Vii au cedeaza dar ies foarte mult in fata ca se se asigure. Grija mare pe acolo.

 

Sper ca riderul si pasagerul / pasagera sunt OK, sanatate lor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu intersectia aia de pe vremea cand faceam scoala moto, e foarte nasoala. Dinspre Delfinului se vine cu viteza de pe Pod , drumul se tot ingusteaza si cei care vin dinspre Strada Heliade intre Vii au cedeaza dar ies foarte mult in fata ca se se asigure. Grija mare pe acolo.

 

Sper ca riderul si pasagerul / pasagera sunt OK, sanatate lor !

 

Nu a fost chiar acolo, a fost la un scuar distanta, langa biserica sf alexandru.

https://www.google.ro/maps/dir//44.4563963,26.1406107/@44.4566069,26.1398554,19z

 

Si eu am ajuns dupa ce i-a luat ambulanta, nimic grav. Taxiu n-avea nicio zgarietura (de la incidentu asta).

 

Filmulet:

https://1drv.ms/v/s!AhwLrP8YR0XIkJUNuuHWhP9KnPVQjA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...