Sari la conținut

duminica 26 martie ---> Bucuresti - Siriu - Brasov si retur


XaeL
 Share

Postări Recomandate

Bossilor, e mars moto. Vreo sapte sute de participanți (pe fb). Cineva de acolo o avea chef de niste Cheia / Siriu / Giurgiu. Mai rămâne sa ne luam un carton mare ca la proteste si sa scriem pe el "pentru Cheia dupa mars, urmati aprilia galbena", ca sa ne facem cunoscute intentiile

» Post actualizat in 24 Mar 2017 20:25

Eu astazi bag o sinaia - plecare la ora 13:00 victoriei ,mai vine un suzuki bandit

Din păcate vine la prea scurt timp dupa tura de ieri si continuarea ei (serviciu de la 15.00 joi pana azi la 14.00). Cum a fost? Ati iesit din DN, ati urcat la 1400, sau ati mers strict la Sinaia?

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai eu speram sa recurgem la metode mai avansate tehnologic, cum ar fi sa ne schimbam nr. de telefon prin intermediului mesajelor private de pe acest forum, sau chiar sa vorbim cu prietenul nostru comun, capo.

In fine, daca vrei sa gasesti scuze, le gasesti si pe jos cand iesi din bloc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma refeream la cooptat alti doritori. Ribo de ex vaz ca nu se mai manifesta. Titere cica e plecat din oras si oricum era racit acum mai putin de o saptamana.

la marsul moto vin cu prietena, dupa care daca pare ok prognoza meteo o las acasa si ne plimbam. nr meu vine pe PM acushica


» Post actualizat in 24 Mar 2017 21:36

P.S. trebuie sa ne lamurim de la ce vine userul tau de pe forum. de la pozitie sau de la cele sfinte, ca sunt la extremele spectrului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa mister, ca nu ne trebuie alti doritori, daca vrei sa faci ceva, o faci si fara ca altii sa te tina de fusta, nu? :P

 

Ne auzim maine la telefon.

 

Si cu userul meu e problema veche, cam de prin 2006, eram tanar si la extreme :))

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bossilor, e mars moto. Vreo sapte sute de participanți (pe fb). Cineva de acolo o avea chef de niste Cheia / Siriu / Giurgiu. Mai rămâne sa ne luam un carton mare ca la proteste si sa scriem pe el "pentru Cheia dupa mars, urmati aprilia galbena", ca sa ne facem cunoscute intentiile

» Post actualizat in 24 Mar 2017 20:25

 

Din păcate vine la prea scurt timp dupa tura de ieri si continuarea ei (serviciu de la 15.00 joi pana azi la 14.00). Cum a fost? Ati iesit din DN, ati urcat la 1400, sau ati mers strict la Sinaia?

 

Salut,a fost bine doar ca la intoarcere cand am plecat din predeal spre bucuresti ,ne a prins mare ploaie din Sinaia ,urat rau de tot ,am avut marele noroc ca dupa ce am trecut de comarnic ,soarele inca mai stralucea (era 17:20) si i am dat tare iar pana spre ploiesti eram aproape uscati de tot , per total a fist ok

Am plecat pe la 13:30 din buc si am ajuns inapoi fix la asfintit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipament de touring, kind of. Waterproof pana la proba contrarie

» Post actualizat in 28 Mar 2017 06:38

Ce treaba are totusi luna? Daca e cald, e cald..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms de sfat. singura problema a drumului pe care am fost eu e portiunea Valenii de Munte - Poienile, pe care o sa incerc sa o ocolesc de acum incolo. cu prima ocazie o sa testez si ruta sugerata de tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garantata, lucrez in zona si cunosc fiecare km, plus ca le fac cu motorul de 2-3 ori pe an. Mai este o posibilitate, mai lunga Adincata-Albesti-Urlati-Apostolache-Singeru-Cislau, sint 3-4 km prin padure cu drum fara asfalt dar bun, alta frumusete fata de Valeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...