Sari la conținut

accident Moreni, dambovita


Răzvan Drăgoi
 Share

Postări Recomandate

hai sa fim seriosi. si eu am fost incepator + mers noaptea + pasager si nu am patit nimic. + inconstienta - casca tot aia e. a vrut sa ii arate la pzda ce shukar si jmekeros si valoros e el pe 2 roate si i-a demonstrat...ceva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- casca tot aia e.

vezi ca a fost unul, Hurt parca il chema, care a demonstrat contrariul.

fa un experiment simplu si roaga un prieten sa iti dea o bata in cap cu si fara casca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@xael ma refeream ca + inconstienta sau -casca tot inconstienta este. nu ma refeream la utilitatea castii, Doamne fereste. am dat cu capul intr-un stalp de beton si am scapat cu casca crapata si ceva momente de inconstienta si asta la 50 la ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

my bad. mai trebuie lectii de analiza pe text :)

 

revenind la idiot, macar scolile moto ar putea insista cat de dezastruos poate fi sa nu ai casca chiar si la 20 la ora. dar cand mobra aia rosie obosita pe care o ai de o saptamana iti creste brusc sansele de a fwte cu 10.000%, gandesti cu pwla si adio casca.

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Permis de o săptămână + inconștientă + mers noaptea + pasager - cască...reteta completă pentru dezastru

 

Adevarat reteta dezastrului dar se putea mult mai rau, gen patrunderea pe contrasens, masina din fata, finalul il stim si noi. Sper sa se faca bine ambii din incidentul nefericit. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat reteta dezastrului dar se putea mult mai rau, gen patrunderea pe contrasens, masina din fata, finalul il stim si noi. Sper sa se faca bine ambii din incidentul nefericit. :(

Pacat ca dupa o saptamana s-a terminat cu motocicleala pentru el plus dosar penal...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu faţa aia de virginel, cum putea să agaţe altfel? Şi-a luat "baeatu" permis, mobră şi s-a dus la generală/liceu să agaţe şi el o fătucă. Păcat că are fata de suferit şi nu el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

my bad. mai trebuie lectii de analiza pe text :)

 

-Cineva mi-a facut semne de disperare. Nu "cu"? Nu ma pricep...

-A sarit, atunci cand i-a prins piciorul si a aruncat-o de pe motocicleta. Nesimtit, dupa ce ca i-a prins piciorul, tot n-a fost multumit, a sarit sa o si arunce de pe motocicleta.

-medicii de acolo au decis sa o transfere la un spital mai mare. La mine in sat e decat o anbulanta, astia au spitale pe marimi, pt talpa si pt boieri, presupun. :D

 

-Am vazut ca a venit cu viteza! Fiind vorba de un martor care vorbeste despre un motociclist, e pleonasm cand zice ca a venit cu viteza.

 

 

Overall: pacat... si insanatosire grabnica d-rei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...