Jump to content

Iubim 2 Roti 2
Photo

Plata cu cardul sau intrari multiple - avem anul asta ?

• Please log in to reply
105 replies to this topic

#101 Klaus Cata

Klaus Cata

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 428 posts
  • Moto: Kawasak ER-6N
  • Numar: BV 27 TKA

Posted 22 April 2017 - 08:44 PM

Nu bmw . Da, au fost multi ok. La indian m a surprins faptul ca au lasat lumea sa se apropie si sa se urce pe mobre fara nicio grija. Doar pe indianul ala albastru am facut poza si eu .a foat misto ca am vazut atatea persoane si atatea tipuri de mobre. Cineva a venit cu un Diavel si am salivat acolo cateva minute. M am holbat si an salivat si la baietii cu harley, desi cativa baieti din hog s au cam umflat in pene si aveau chef de scandal. In schimb nu stiu cei de la yamaha ce au facut. Am vazut ca ieseau cate 10 mobre la o tura si ingramadeala mare la semnat hartii :)) probabil se facea ceva test drive, dar n am intrebat. Am dat si de baietii de la Dominator pe care vhiar ii cautam dar din pacate nu mi au satisfacut curiozitatea pt ca nu prea stiau . Ce sa zic. A fost un show misto, cu lume si galagios asa cum ar trebui :)). Cu produsele gasite nu am fost impresionat

#102 Bobossus

Bobossus

Honda Team

• Super Membru
  • PipPip
  • 648 posts
  • Moto: Honda 954RR "Fireblade", BMW R850 GS
  • Numar: din metal

Posted 22 April 2017 - 08:48 PM

Astazi am ajuns si eu la SMAEB. Fata de anii trecuti oferta s-a diversificat considerabil, mai ales la echipamente. Am luat la o pereche de pantaloni touring discount real cu 20% dar la multe echipamente am vazut ca erau preturile de pe site (si acolo ziceau ca are reducere). La standul Scorpion discounturi si de 30% la casti, pacat ca deja am una. Am platit cu POS si totul a mers bine. Un mare plus anul asta
» Post actualizat in 22 Apr 2017 18:54
App, stie cineva de o casca dual sport de la RXA? Tipul a zis ca sunt facute i Belgia. Am probat una si mi-a venit pe cap foarte foarte bine. Pret cu reducere pe la 780 de la 900.
http://www.motoroutl...ort-helmet.html

57377930f6f44744936373a5f26e1355d35d6704

#103 gogO.

gogO.

house mill the girls

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,136 posts
  • Moto: SUZUKI SV1000 2003
  • Numar: B138GOG

Posted 22 April 2017 - 08:55 PM

M am holbat si an salivat si la baietii cu harley

1341867041NewspaperGuy.png

Oameni cu care am interacționat de-a lungul timpului, pe care ii recomand:

Thrasher * 0729 832 283 * Reparatii carene, cosmetizare moto, interventii minore (reglaje, schimburi consumabile)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mexykanu * 0741 095 483 * Piese OEM/aftermarket, consumabile si accesorii MotoRush.ro

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

darian * 0722 564 409 * Reparatii/modificari sei

m2dmb.jpg

#104 Klaus Cata

Klaus Cata

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 428 posts
  • Moto: Kawasak ER-6N
  • Numar: BV 27 TKA

Posted 22 April 2017 - 08:57 PM

:)) o doamne. Suna dubios. Prima data am scris la harley-uri, dar am corectat si a iesit o porcarie :)) deci la motocixlete m am holbat si am salivat :))

Edited by Klaus Cata, 22 April 2017 - 08:57 PM.

#105 ZIDU'

ZIDU'

Sustinator

• Moderatori
  • PipPipPipPip
  • 6,268 posts
  • Moto: ij 56 + bmw f650 dakar
  • Numar: TR 90 AUM B 67 AHB

Posted 22 April 2017 - 08:58 PM

Am fost azi pe acolo si am plecat cu o pereche de manusi de vara (platite cu cardul) din fericire au fost multi comercianti care au prins ideea si au venit cu POS. In unlele locuri chiar pregateau semn mare si clar ca se poate plati cu cardul. 

Am ramas dezamagit ca nu am vazut deloc schuberth - ma interesau modelele de anul asta. 

#106 Sinner®

Sinner®

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 39 posts
  • Moto: Hornet

Posted 24 April 2017 - 07:26 AM

A fost si bancomat, BCR, pe care l-am si folosit din pacate ..

Am fost anul asta sa am de ce pleca de acasa, pentru show-ul de la 12.30 si sa-mi cumpar tricouri de la standul preferat. (cu cash .. )

Se poate si mai bine si sunt convins ca o data cu trecerea timpului va fi mai bine.

E bine sa fim critici dar per total a fost mai bine.

Am putut si reintra cu biletul rupt, baietii de la intrare au fost intelegatori.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status