Sari la conținut

Bucuresti-Targoviste-Fieni-Sinaia-Ploiesti-Bucuresti 18.03


mihaipint
 Share

Postări Recomandate

Nu am pus toate amanuntele, pt ca e super flexibil. Ne putem pune de acord cu ora si locatia de intalnire, chiar si cu traseul, nu e nimic batut in cuie.

Sunt deschis la propuneri, eu as prefera un traseu de munte

Editat de mihaipint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vroiam sa ies, dar tocmai m-am uitat in acte...am uitat ca asigurarea mai trebuie si reinnoita. :) Chiar si asa, mai devreme de 13.30 nu as fi putut sa plec de acasa iar la 16 ar trebui sa fiu undeva. Deci 2 ore jumate pentru toata treaba asta? :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai frumoase plimbari sunt tot de unul singur (sau cu pasagera), asculta-ncoa la mine ce-ti zic.

Pentru ca daca iti faci planuri in grup , pe urma ala zica ca nu poate , altu zice ca ar mai sta, celuilalt i se aprinde rezerva si tot asa.

Cand vrei sa pleci undeva, pur si simplu pleaca. Si apoi urca poze aici sa le faci in ciuda.

Se zice ca romanul e un fel de specie care daca il inviti , nu vine si daca nu-l inviti ,se supara ca nu i-ai zis si lui sa vina.

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sinaia - Targoviste mi-am blestemat zilele anul trecut! Si cu naked, nu cu sportiva. Pe tot drumul, e rupt si numai valuri pe Paduchiosu.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am fost pe dn1a(mogosoaia-ploiesti) si m-am intors pe a3, dar cam bate vantul pe la ploiesti... sunt pe centura in omv, daca mai are cineva chef de plimbari scurte, dati un semn

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata

» Post actualizat in 18 Mar 2017 13:54

Sau măcar pana la Sinaia, mâncam ceva pe acolo și înapoi.

» Post actualizat in 18 Mar 2017 14:07

Vremea mâine PH

post-95922-0-91070400-1489846001_thumb.png

post-95922-0-32898500-1489846011_thumb.png

post-95922-0-27074200-1489846019_thumb.png

post-95922-0-32195300-1489846027_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la faptul ca drumul targoviste - sinaia e rupt si nu e curatat mai deloc.

 

Nu stiu cand ati facut drumul asta ultima data dar eu l-am facut luna trecuta pe 24 februarie. Targoviste-Sinaia-Predeal-Cheia-Bucuresti.

 

Eu pot sa spun ca drumul nu e rupt, cel putin pentru o moticicleta ca a mea. Am pus mai jos o poza facuta de mine dupa satul de tigani denumit Glod.

 

L-as face oricand si probabil ca o sa-l fac din nou weekend-ul viitor.

 

WP_20170224_12_09_40_Pro.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...