Sari la conținut

Circulatie scutere inregistrate la primarie cu nr galben in alta local


fredy_rock86
 Share

Postări Recomandate

Daca te opreste militia cu RAR langa ei, iti iei dosar penal daca se pune ala pe capul tau. Banuiesc ca te baga la conducere fara permis pentru categoria din care face parte trompeta si trompeta neinmatriculata si modificari aduse trompetei. Are cu ce sa te agate daca i se pune pe tine. Stiu ca a fost vanatoare de scuteristi dupa ce s-a dat legea cu permis obligatoriu. 

Cat despre circulatie, te duci unde vrei, doar pe autostrazi NU. Nici daca mergi cu 200km/h.

Eu am fost si in Bulgaria cu nr galben si pe la munte, am ajuns si pe la Sighisoara. S-a dus bucharestbiketraffic ala cu trompeta la mare, la Brasov...

Bine, nu era scuter, era minimototrompeta cu cutie in 4 trepte. Tot moped in acte.

Tangential cu discutia, nu inteleg nici daca ma bati de ce faceti asa. Scuterul ala nu are nici frane, nici sasiu, nici suspensii, nici anvelope prevazute pentru 100km/h.

Ia-ti categoria A, un 125 daca iubesti tu scuterele si mergi pe unde vrea banana ta cu viteza, ABS, frane, anvelope, suspensii corecte. Daca te uiti atent pe aici, ai sa vezi ca nu trebuie sa fii doctor in astronomie ca sa ai A. Si nici vreun bogatan nu tre sa fii. Stiu pe aici vreo 2-3 cazuri de baga benzina la gram si vorbesc despre motoGP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...