Sari la conținut

Montaj Boxa Bluetooth Pe Burgman 400 K7


Postări Recomandate

Salutari tuturor !

 

As vrea sa montez boxa JBL Charge 3 pe bordul unui Suzuki Burgman 400 K7. Ma gandeam sa prind de bord doua cleme de studio cu cap bila si filet de 1/4" de la f64 iar pe ele sa montez 2 coliere cu filet. Sugestii unde as putea gasi aceste coliere cu filet sau alte pareri legate de montaj, alte solutii eventual ?

post-92780-0-44071300-1488734473_thumb.jpg

post-92780-0-42156600-1488734662_thumb.jpg

post-92780-0-30131800-1488734949_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ma asteptam sa primesc pareri rautacioase. Ma intereseaza idei constructive, nu pareri personale limitate. Ca sa incerc sa-ti raspund poate ma intelegi, am schimbat 4 perechi de casti bluetooth ce s-au stricat toate iar anul trecut m-am obisnuit cu sistemul audio din fabrica al unui cruiser. Oricum sper ca in Romania sunt inca oameni ce inteleg inca libera exprimare si toleranta sunt sigur ca si tu faci multe lucruri ce deranjeaza. Iti recomand cateva vacante prin Vest eventual Statele Unite sa vezi cum sta treaba in lumea civilizata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Eu am instalatie audio de fabrica pe motocicleta si in atatia ani nu stiu daca am mers cu muzica in boxe de doua ori. Mi se pare de prost gust, ca sa auzi ceva trebuie data tare, la semafor pari ca un pitigoi etc. Cumpara-ti in sistem de comunicatie performant si ai scapat de griji.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ma asteptam sa primesc pareri rautacioase. Ma intereseaza idei constructive, nu pareri personale limitate. Ca sa incerc sa-ti raspund poate ma intelegi, am schimbat 4 perechi de casti bluetooth ce s-au stricat toate iar anul trecut m-am obisnuit cu sistemul audio din fabrica al unui cruiser. Oricum sper ca in Romania sunt inca oameni ce inteleg inca libera exprimare si toleranta sunt sigur ca si tu faci multe lucruri ce deranjeaza. Iti recomand cateva vacante prin Vest eventual Statele Unite sa vezi cum sta treaba in lumea civilizata.

Da, libera exprimare e valabila la tine pana ma agreseaza pe mine la urechi! Si cu asta nu sunt tolerant, toleranta nu e o indatorire cetateneasca.

SUA nu e lumea civilizata, e lumea cocalarilor ignoranti care nu-si stiu decat drepturile, nu si obligatiile. Asa ca ma piss pe sistemele audio ale lu' HD. Si ca exemplu: ai auzit tu de japoneza cu sistem audio? Io nu. Poate exista, da' io n-am auzit. Si daca nici japonezii nu sunt mama tolerantei si a libertatii gusturilor si fanteziilor personale inseamna ca vorbim discutii si habar n-ai.

» Post actualizat in 05 Mar 2017 21:03

Eu am instalatie audio de fabrica pe motocicleta si in atatia ani nu stiu daca am mers cu muzica in boxe de doua ori. Mi se pare de prost gust, ca sa auzi ceva trebuie data tare, la semafor pari ca un pitigoi etc. Cumpara-ti in sistem de comunicatie performant si ai scapat de griji.

Uite, asta e un om cu bun simt si cu civilizatia prin educatie in sange! Sa traiesti, Luigi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha V-Star Deluxe


» Post actualizat in 05 Mar 2017 21:37

M-am gandit si la varianta unui sistem de comunicare doar ca aveam boxa asta la indemana.

Coliere de tevi am vazut si eu, nu sunt sigur daca se potrivesc pe filetul de 1/4 al clemei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce tre' sa auda toata lumea ce asculti tu? Ia-ti 'reaqu niste casti!

man,

de ce au voie toti sa ma deranjeze pe mine cu muzicile lor de rahat?

si eu nu am voie sa-i deranjez pe ei?

wtf?

daca hauleu mama are voie sa-si asculte muzichia apoi ... am si eu voie, oi avea un ou in minus?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...