Sari la conținut

Leonart / Regal Raptor


KENAZ
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Ieri am descoperit motocicletele Leonart, dupa putin timp am gasit aceste modele cu numele de Regal Raptor sau chiar Jawa...

 

Au 4 modele din ce am gasit eu, toate cu CC putini, dar sincer chiar imi plac.

 

post-55917-0-49051900-1487317996_thumb.jpg

post-55917-0-60799800-1487318002_thumb.jpg

post-55917-0-18787000-1487318008_thumb.jpg

post-55917-0-37752900-1487318014_thumb.jpg

 


» Post actualizat in 17 Feb 2017 07:55

Au motor de Honda, pacat ca maxim de 350 cc, dar tot sunt tentante, plus ca noi sunt ieftine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mă,5000€ pt ce??

corect, cu 5000 iei un motor serios.

 

ma omoara trendul asta modern gen fular mult prea voluminos la gat cu motorase pana-n 400 cc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ce? pentru tanarul hipster/roacker corporatist cu A2 proaspat in buzunar ... sunt cam perfecte

 

da, noi ne luam motocicleta destul de misto la 5 k , mai repari un pic la ea lustruiesti si e chiar ok cativa ani ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce? pentru tanarul hipster/roacker corporatist cu A2 proaspat in buzunar ... sunt cam perfecte

 

da, noi ne luam motocicleta destul de misto la 5 k , mai repari un pic la ea lustruiesti si e chiar ok cativa ani ...

 

E prea mica si pt A2. Si aia de la corporatii au bani grei, ca doar le da soros :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca ar trebui umplut spatiul ala cu un v2 :)). Nu prea ai cum sa ai succes cand nu ai grija la detalii, iar gaura aia ramasa arata horror

arata horror pentru ca ai fost invatat de marketing sa-ti placa look-ul v2 ...

 

mie mi se par chiar ok partzaitoarele astea doar ca pretul e un pic mare pentru ce ofera .

 

la ce iti trebuie v2 de 600-800 cand performantele sunt foarte apropiate ? da poate pleci un pic mai repede de la semafor sau depasesti un tir ... complet irelevant pentru publicul target.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Nu prea ai cum sa ai succes cand nu ai grija la detalii, iar gaura aia ramasa arata horror

D-aia se vand in State de cel putin 10 ani sub diverse denumiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cadrul e prea gol acolo si daca ar fi un monocilindru mai mare tot ar arata aiurea.Eu nu am zis nimic de motoare mari, si nu subt nici obsedat de v2. Am condus un kawasaki monocilindru din anii 70, imi place si suzuki savage deci nu are treaba cu marketingul. Se potriveste ca nuca-n perete si e pacat pt ca restul arata chiar bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...