Sari la conținut

Adio SS , Hello Touring


Postări Recomandate

Patrick Baker - call me up

Kodaline High Hopes

James Hersey Coming Over

Andaro For you


» Post actualizat in 08 Feb 2017 16:23

Orasul Dubrovnik vazut de pe motocicleta

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , Am facut Bucuresti - Belgrad ( cazare in Belgrad ) Belgrad - Zagreb ( cazare Zagreb ) Zagreb - Senj ( cazare Senj ) Senj - Vodice ( Vodice nu sunt sigur dar ceva de genu, in fine cazare acolo ) la urma Vodice - Omis (cazare omis 5 zile ) Omis - Harceg Novi ( cazare acolo ) de acolo am facut Kotor si tot ce era prin zona ) Harceg Novi am urcat in Nord la Cazare langa parcul Durmitor nu imi amintesc numele - si din Muntenegru am facut un drum pana in Romania unde m-am cazat la Calafat .

 

3800 KM

Cazare a fost undeva la 50 de euro la 4 persoane ( camere separate desigur - 70% am avut 3 camere ) , a fost 80% pe booking cu 2 saptamanii inainte de plecare si 20% tot prin booking facuta in acceiasi zi .

Serbia si Muntenegru ( preturile asemanatoare cu Romania ) Croatia daca nu o arzi Lux pot spune ca nu difera foarta mult cu preturile din tara

 

Benzina este putin mai ieftina sau la accelasi pret cu benzina din tara

 

Dar din tot ce am vizitat pot spune ca Muntenegru este de vis mai ales in August cand am fost datorita faptului ca in zona de Nord intalneam o masina la 20-30 minute si tot drumul era superb !

Editat de yusuf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...