Sari la conținut

Discutii despre site uri Torrents, invitatii, ponturi


ThunderByte
 Share

Postări Recomandate

Am 123 de invitatii...din pacate nu sunt VIP pentru a le putea da. Nu am nevoie deloc de acel VIP pentru mine, dar daca s-ar strange mana de la mana pentru acel VIP, atunci va pot da.

 

A fost o perioada cand au dat atatea invitatii cata ratie aveai, in caz ca va veti intreba de ce am atatea.

E 8 euro donatia valabila 3 luni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Salutare.

Pe icetorrent.org are cineva invitatii ? Multam anticipat

Capone..baga un e-mail in pm la mandea, te pot ajuta

 

 

Una pe filelist si pentru mine ?

Editat de ktor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

E 8 euro donatia valabila 3 luni :)

 

Am 123 de invitatii...din pacate nu sunt VIP pentru a le putea da. Nu am nevoie deloc de acel VIP pentru mine, dar daca s-ar strange mana de la mana pentru acel VIP, atunci va pot da.

 

A fost o perioada cand au dat atatea invitatii cata ratie aveai, in caz ca va veti intreba de ce am atatea.

 

Salut,

As dori si eu o invitatie pe file list . ro

Deci trebuie pus 8 Euro in total sau cat exact ?

Ma bag eu cu cativa euroi.

 

Sau var 2: am un cod/invitatie pe freshon.tv; incerc sa il schimb pe o invitatie pe filelist - daca e cineva interesat.

 

Tks!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu as zice ca nu ai. :) Asa am zis si eu dar de fapt nu e asa. Ia incearca de curiozitate sa dai click pe cele 2 invitatii si vezi daca iti cere un cod sau nu, pe bani, evident. Mie asa mi-a cerut si m-am facut de kko...

 

Incerc sa te scutesc de acelasi sentiment...poate la tine e altceva.

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice ca nu ai. :) Asa am zis si eu dar de fapt nu e asa. Ia incearca de curiozitate sa dai click pe cele 2 invitatii si vezi daca iti cere un cod sau nu, pe bani, evident. Mie asa mi-a cerut si m-am facut de kko...

 

Incerc sa te scutesc de acelasi sentiment...poate la tine e altceva.

 

Well, my dear Watson eu as zice ca am, de fapt mai am doar una ca cineva a fost iute cu cremwurstii pe tastatura si a capatat un cod.

M-am facut VIP pe Filelist special ca sa dau cado' invitatiile astea doo pe care le am de cand lumea, totul fara nici macar un leu, din 3 clickuri.

 

Edit: nu mai am invitatii, s-au dat. Noii pirati sa se bucure de ele dar cu moderatie ca orbesc :rolleyes:

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice ca nu ai. :) Asa am zis si eu dar de fapt nu e asa. Ia incearca de curiozitate sa dai click pe cele 2 invitatii si vezi daca iti cere un cod sau nu, pe bani, evident. Mie asa mi-a cerut si m-am facut de kko...

 

Incerc sa te scutesc de acelasi sentiment...poate la tine e altceva.

Gresesti tocmai m-am folosit de una

Merci inca odata Paul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu gresesc, parol. Uite ce scrie mai jos (print screen de acum):

 

Untitled_2.png

 

Si discutia asta am dus-o catre conducerea lor. Se pare ca doar cu bani, vezi mai sus post, poti cumpara asa ceva.

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Intrebare: la mine la Invites scrie 2. Invites 2. Asta inseamna ca am 2 invitatii de dat? ca nu am nici un cod daca accesez pagina respectiva.

 

Da, daca ai sus la Invites 2 , ai 2 invitatii. Pentru a genera codul la ele (pe care il poti utiliza pentru a invita pe cineva) trebuie sa ai minim VIP.

 

Daca ai 3.000 flcoins, poti cumpara o invitatie din shop, aceasta o poti folosi chiar daca nu esti VIP.

 

Bun, deci invitatiile sunt pe bani. Gata, am inteles, mersi pentru raspuns.

 

Nu, nu sunt pe bani, poti sa stai la seed si faci acei bani numiti FLCoins.

 

Nu o sa stau la seed mai mult decat stau acum, deci varianta asta cade. Mai raman banii
smile1.gif

 

Acei flcoins, ii aduni in timp, nu zice nimeni sa ii aduni acum pe toti
smile1.gif

Dar, acei flcoins, prin care tu poti sa iti cumperi diverse din shop, se pot acumula prin seed la torente.

 

Da, daca vrei sa donezi pentru flcoins, exista si aceasta optiune.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa si? Eu am adunat FLcoins prin seed, ca sunt un pirat cumsecade cu ratie 7.81. Si asa am luat clasa VIP valabila 30 de zile si daca mai fac inca vreo mie de FLcoins in acest interval o sa mai cumpar inca o invitatie din shop pe care de asemenea o sa o ofer gratuit.

 

Daca pana maine seara invitatia #2 nu este activata o sa revina la oferta aici.

 

4d7.png

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ratie 23.26 si zero invitatii.

 

In fine, e de studiat mai amanuntit aici, recunosc ca nu m-am preocupat prea mult in afara de episodul de mai sus, care a fost in februarie, eu avand cam aceeasi ratie atunci.

Om bun, ce scrie acolo cu rosu? Nu-ti trebe bani ca sa te faci VIP, nu neaparat.

Ce vad eu cu rosu din poza pusa de mine(e tarziu, posibil sa ma insel), citez:

 

"In acest moment doar clasa VIP poate genera coduri de invitatii."

Si mai jos, citez:

"Atentie:" Hai sa continui totusi (desi nu e cu rosu): "Userii sunt responsabili pentru activitatea celor pe care-i invita. Daca persoana invitata se comporta necorespunzator, atat ea cat si cel care a invitat-o primesc sanctiuni ce pot merge pana la dezactivarea contului si blocarea adresei IP. Se accepta un singur cont per calculator indiferent cati oameni folosesc acel calculator; nerespectarea acestei conditii duce la disable pe toate conturile."

 

Nu imi trebuie bani sa ma fac VIP, asta reiese din ce scrie cu rosu, zici tu...OK, poate ai alt post in fata ta, eu din ce e mai sus inteleg altceva.

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-auzi domne ca ii dadui omului invitatie ca ma facui VIP gratis, fara bani, sau nu ma crezi?

 

varu', VIP poti cumpara cu FLcoins din seed, cum am procedat eu, sau/si cu bani reali, hai ca nu e greu, ce naiba ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...