Sari la conținut

Calendar întâlniri/evemimente moto 2017


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

SMAEB , 21 - 23 aprilie http://www.romexpo.ro/events/smaeb/

hmmm, anu' asta nu o sa mai fie 1 000 000 de intrebari de genul: "cand se organizeaza SMAEB-ul?" uau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, anu' asta nu o sa mai fie 1 000 000 de intrebari de genul: "cand se organizeaza SMAEB-ul?" uau!

 

Adevarat graiesti :)) ar fi bine sa mai postam in continuare ce alte evenimente mai sunt aici sau macar sa incercam sa le puntem cat de cat intr un singur loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, anu' asta nu o sa mai fie 1 000 000 de intrebari de genul: "cand se organizeaza SMAEB-ul?" uau!

da cand se tine SMAEB-ul? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cineva acolo, merita sa tragi o fuga? Eu nu zic nu daca e rost de ceva distractie. Cu masina/motoreta, ramane de vazut atunci.

 

Da , am fost (daca te referi la Budapesta).La SMAEB nu am fost niciodata. . Daca merita sau nu , asta depinde de la individ la individ . Nu i-as zice distractie dar pentru mine fiind aproape a meritat , o mica iesire , relaxare , belit ochii la mobre + accesorii , mancat si apoi acasa. Aveau si standuri cu echipamente dar personal nu m-a interesat sa cumpar nimic . Daca vrei sa pleci de la Arges special pt asta din punctul meu de vedere nu merita .

Editat de JUST4TNT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O data in viata, eu zic sa mergeti si la altii sa vedeti cum e, daca nu va place nu mai mergeti. In afara de principalii producatori de moto si accesorii, o sa vedeti moto de epoca, tuning auto, stunt, drift si motocros au o pista de motocros.

 

Devreme devreme dar nu e de mers cu motorul pana acolo in februarie ... no fun :stuck:

Incepem sezonul mai repede intru-un anumit fel, cu o expozitie, in feb. la asta ma refeream cind am zis ca e devreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari all,

 

Un eveniment pt 2017 :

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=228638840873128&set=a.166691740401172.1073741856.100011810406847&type=3&theater

 

 

Mai multe detalii in curand,dar va asteptam cu drag :)

Editat de Pleata-in-vant
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari all,

 

Un eveniment pt 2017 :

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=228638840873128&set=a.166691740401172.1073741856.100011810406847&type=3&theater

 

 

Mai multe detalii in curand,dar va asteptam cu drag :)

MULTUMIM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca sunt si eu interesat de Buda Pesta.

an fost de doua ori și merg și anul asta. Eu zic ca merita, vezi noutățile, te mai urci pe un motor, ca acolo e voie, mănânci ceva bun, te uiți la sunt, drift auto, sărituri, poate îți cumperi un echipament ceva su măcar le încerci și vezi ce mărime ți se potrivește. All în all eu zic sa mergeți.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

an fost de doua ori și merg și anul asta. Eu zic ca merita, vezi noutățile, te mai urci pe un motor, ca acolo e voie, mănânci ceva bun, te uiți la sunt, drift auto, sărituri, poate îți cumperi un echipament ceva su măcar le încerci și vezi ce mărime ți se potrivește. All în all eu zic sa mergeți.

tu stai si apraope

» Post actualizat in 09 Feb 2017 14:58

Cateva intruniri moto din 2017 : http://bit.ly/2kxAXXj . Voi mai adauga in functie de cum vor fi anuntate

asteptam cu drag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...